Kādus news serverus jūs zinat/lietojat?

Sākumlapa Forumi Citas tēmas Noderīgas saites Kādus news serverus jūs zinat/lietojat?

Tiek skatīts 9 ierakstu – 1 līdz 9 (no 9 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #154403
    Anonīms
    Neaktīvs

    Izņemot news.lažnet.lv

    Interesē tādi ar tehniskām newsgroupām. Bet profesionāļi kur apgrozās, nevis kā šeit.

    #272276
    aoma
    Participant

    Vai betons katrā topikā spamo tad, (arī veido jaunus) kad izdevies kādam nelaimīgajam nokāst piecus latus, vai otrādi – neviens duraks neparakstās?

    #272277
    Kon
    Participant

    arstechnica kretīn 🙂

    #272278
    Anonīms
    Neaktīvs

    Paldies pampar! 🙂 Forums ir ok, bet vispār gribēju news:// jo visi šitie krāsainie bilžainie ir priekš infantīliem.

    Un kapēc tāds aome nav izbanots? Nepatiesas informācijas izplatīšana + trollis. NEvienā topikā viņš neko sakarīgu nekad nav ierakstijis, kas ir arī loģiski – viņš neprot neko.

    #272279
    nevertell
    Participant

    Ķipa tu baigi bieži ieposto kautko noderīgu un sakarīgi atbildi uz uzdotajiem jautājumiem :>

    #272280
    Anonīms
    Neaktīvs

    Gandrīz vienmēr. Iemācies tak lasīt.

    #272281
    nevertell
    Participant

    Vai nu tu vienkārši nodirs, vai arī nodirs un piedāvā pakalpojumus. Vienīgā reize, kad tu mēģināji atbildēt/palīdzēt, bija tad, kad vajadzēja novākt Unity DE nost no 11.04 ubuntu un pat tad tu nevarēji iedot pareizo atbildi (Ubuntu 11.04 defaultā ir nevis gnome, bet gan unity logu menedžeris/de).

    #272282
    aoma
    Participant

    Oooo jēēē…

    Esa esot trollis 🙂 Var jau būt 🙂 Piem., šovakar pie manis tusē bijušie dienesta biedri no ÄŒernobiļas un mēs uzkodās ēdam marinētu sēni 😀

    Nu kā lai tev pasaka, kopš beidzu lietot mātes pienu, esmu centies kļūt par patstāvīgu ļaužu, un man 5 lati nav sevišķi aktuāli, takš što, ja kādam manas pieticīgās zināšanas noder, es par to naudu neprasu.

    Ja kas, vienā tavā postā ievēroju, ka beidzot esi iemācījies pareizi uzrakstīt vārdiņu NAV – ja vēl iegaumēsi, ka TEU pareizi rakstās TEV, tad tavs progress būs neapstrīdams, un, nometies uz viena ceļgala, molča noliekšu galvu Tavā priekšā, apzinoties ka no tīklu shēmošanas man lielas sajēgas nav. Starp citu, nevajag arī.

    #272283
    usins
    Participant

    te laikam nekas sakarīgs netaps. slēdzu ciet. ja vajag atslēgt-PM

Tiek skatīts 9 ierakstu – 1 līdz 9 (no 9 kopumā)
  • Tēma ‘Kādus news serverus jūs zinat/lietojat?’ ir aizvērta jaunām atbildēm.
Jaunākais portālā