KalifornijÄ￾ rÄ«ko referendumu par marihuÄ￾nas legalizÄ“Å¡an

Sākumlapa Forumi Citas tēmas Off-topic KalifornijÄ￾ rÄ«ko referendumu par marihuÄ￾nas legalizÄ“Å¡an

Tiek skatīts 41 ieraksts (no 115 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #251723
    Snorx
    Participant

    Nu “točkas” jau tagad ir- varbūt kāds vienkārši izvēlēsies kvalitāti. Nu par pašreizējo alkoholu, kas tiek tirgots oficiāli- tā kvalitāte ir zem jebkuras kritikas, tā kā atliek tikai cerēt, ka tādā lauciņā tā kontrole būtu stingrāka.. Vispār likums par to, ka tu lieto apreibinošas vielas, un tiec sodīts par to(šajā gadījumā zāli), ir kaut kāds vājprāts. Kāda atšķirība, vai esmu pārlējis acis un agresīvs, no veikalā iegādāta 7% “alus”, vai mazliet jautrs, aizdomājies, vai nu kā kuram tas iedarbojas? Tātad alkohola izraisīta agresija ir “vienlīdzīgāka” par zāles izraisītu eiforiju?

    #251724
    Jaunzems
    Participant

    Nedod dies, ka zāli sāks tirgot veikalos – notiks tāpat kā ar tabaku – saliks visādus zaņķus kā darva un tvana gāze

    #251725
    nevertell
    Participant

    Jaunzem, tu nopietni ?

    SRSLY ?

    #251726
    izredzētais
    Participant

    knapi noturējos neparēkt par iepriekšējo jaunzema postu – marihuāna radot fiziskas un psiholoģiskas sekas, nemaz nerunājot par depresiju… tagad nu jau galīgās auzās āalis iebrauca 😀

    #251727
    Crow
    Participant

    Arī zinātnieku aprindās netrūkst šarlatānu, par labāko piemēru ņemot globālo sasilšanu. Illuminati? Iespējams, arī tie ir vainojami. Tāpat kā mazie zaļie cilvēciņi, kam ārkārtīgi patīk pētīt nolaupīto cilvēku “melnos caurumus”.

    Zālei, kā praktiski jebkurai ķīmiskas (kaut dabīgas izcelsmes) vielas saturošam produktam, IR kaut kādā veidā kaitīga iedarbība. Antidepresants, jā? Ar to pilnīgi pietiek, lai rastos psiholoģiska atkarība + neiromediatoru ķīmija ir figņa, kas ne tuvu nav izpētīta tik daudz, lai jēdzīgi pateiktu, kas kur notiek.

    Ķīmisko zāļu ražotāji, bez šaubām, ir kretīni. Bet vislabākais ir zāles nelietot nemaz, nevis lietot “dabiskās”. Dabiskas my ass… dabisks nenozīmē, ka nav kaitīgs. Velnarutku sakni jums piesmēķēt, moš? Arī tējā ir vairāk kofeīna nekā kafijā un vairākums tēju ir ar “blaknēm”; tos pašus pelašķus nevajag dzert par daudz, citādi sirds atteiksies.

    Galu galā, ja cilvēks grib “atslēgties”, kurinot to figņu un savādāk atslābināties nejēdz, kā mākslīgi nomācot nervu impulsus, manis pēc lai. Atcerieties gan, ka nedzīvojat vieni uz pasaules. Saodīšu zaļo, kraušu ar augstākminēto kodināto ozolkoka mietu. Nezinu, kur lai dabū, bet atradīšu, kad vajadzēs.

    #251728
    Kon
    Participant

    Crow, cik cm gari mati?

    #251729
    KristoZ
    Participant

    Nīdējs wrote:

    Crow, cik cm gari mati?

    un Ikariam.lv tēmā:

    Nīdējs wrote:

    Pirms 4(īstenībā laikam 3) gadiem sapratu, ka, ja turpināšu, tad kļūšu par garmatainu/garnagainu radījumu un pametu. …

    Tā, Nīdēj, stāsti, no kurienes un dēļ kā Tev ir tādi aizspriedumi pret cilvēkiem ar gariem matiem?!? 😀 Tas uz pretējo dzimumu Tev arī attiecas? 😕 Varbūt esi skins?

    #251730
    nevertell
    Participant

    Pēc avatāra bildes vairāk jau liekas, ka viņam ir gari mati.

    #251731
    Kon
    Participant

    ownd

    Man vienkārši man ir ļoti spēcīga asociācija no universitātes. Sanākot lielajā auditorijā ap 200+ cilvēkiem, daļa cilvēku sasēdās aizmugurē (, lai aizsniegtos ar lādētāju līdz pagarinātājam) un uz portatīvajiem datoriem rīkoja sc, cs un citu spēļu batālijas (mēdza arī kolektīvi programmēt :D). Lielākajai daļai bija gari mati un rakstaini džemperi 🙂

    Garie nagi .. Es vienreiz prasīju čalim, kāpēc viņam ir tik gari nagi, par kādiem pat meitene varētu apskaust. Atbilde bija sekojoša : “Nevienmēr ir līdzi (aizmirsu kā saucās metāla instruments ar ko satver mazus priekšmetus), lai satvertu elektronikas detaļas (rezistori utt.)”

    Tā lūk ir izaudzis mans stereotips par vidusmēra vairākdzīvju īpašnieku. 🙂

    #251732
    izredzētais
    Participant

    crow, ir neskaitāmi cilvēki kuri slimo ar vēzi, depresiju, ēšanas traucējumiem, hroniskām sāpēm, nd so on. šīs ir tikai āetras no daudzajām slimībām, kuru cīņ ā var izmantot marihuānu. tagad pasaki kāda velna pēc cilvēkam ir jāmaksā mežonīgas summas, piemēram, cīņ ai ar vēzi vai hroniskām sāpēm un jāizmanto zāles, kuras katastrofāli grauj cilvēka imūnsistēmu un izraisa atkarību? no manis nosauktajām slimībām, nevienai nav labāks pretlīdzeklis kā marihuāna, par nesabojāto veselību pēc to lietošanas nemaz nerunājot.

    no kura pirksta tu izzīdi sevis rakstīto informāciju tā arī ir palicis neskaidrs – ja tās ir tīri tavas domas, tad tā arī pasaki. neesi tu kompetents izlemt kuram ko ir labāk lietot pat īsti nezinot ko cilvēkiem nodara visprastākie pretsāpju līdzekļi.

    šoreiz slimības gan nav mans lauciņ š un ar to neaizbildinos pamatojot savu viedokli. es vēlos 5dienas vakaros labā draugu kompānijā aizdedzināt kāsīti, whats wrong with that?

    sitējs, mļin, atradies 😀

    #251733
    Kon
    Participant

    Un avatarā ir Sick Puppies basģitāriste Emma Anzai 😛

    #251734
    mobit
    Participant

    izredzētais, tiem slimajiem cilvēkiem ir jāļauj nomirt. Stiprākais (šajā gadījumā veselākais) izdzīvo – mēs navaram atļaut uz pārapdzīvotas planētas eksistēt indivīdiem, kas nav spējīgi pilnvērtīgi funkcionēt. <-- Skarbi, bet patiesi. PS. Š ādā gadījumā viņiem nevien nevajadzēs maksāt par tevis minētajiem, dārgajiem, pretsāpju un ārstnieciskajiem līdzekļiem, bet arī ietaupīsies nauda uz narkotikām - varēs iegādāties labākas kvalitātes virvi :)

    #251735
    nevertell
    Participant

    Tātad tevi sauc Emma ?

    #251736
    Kon
    Participant

    Š ito gan beidzam, ok 😀

    #251737
    Crow
    Participant

    Vēzi? Nesmīdini jēzu. Marihuāna (un nevienas citas zāles) neārstē, bet palīdz nomākt sāpes un aizmirsties. Vai tik neesi arī homeopātijas piekritējs? Gan jau kāša vilcēji no mirušiem ar var piecelties, ko?

    Bet par pretsāpju līdzekļiem un antidepresantiem esmu kompetents runāt personīgi. Man ir diagnoze F41.2, ir izmēģināti gan čupa ķipa dabīgo, gan nedabīgo līdzekļu.

    Enīvej… lietotāji (alkoholiķi, pīpmaņi, narkomāni) vienmēr atradīs da jebkādu iemeslu, kāpēc lietot ir ok un viss ir kārtībā un pat vēl veselīgi.

    :nuke:

    #251738
    Kon
    Participant

    loss of libido

    Crow I feel fakin sorry for u

    #251739
    izredzētais
    Participant

    mobit, tu ***, ***, ***…

    mans patēvs ir vēža slimnieks un tevis teiktais ir nekam nederīgas ****** spriedelējumi. viens pats, mežā, salauzīsi potīti un paliec pie sevis teiktā, izdari labu, nesauc ātros un tur pat arī mirsti no sāpēm.

    crow, ir neskaitāmi vēžu tipi. zāles neārstē vēzi, bet gan aptur to šūnu izplatību. tā pat arī marihuāna.

    nesākšu tagad te visu internetu citēt, vienkārši googlē “marijuana cures cancer”

    Mazliet editēts teksts.

    deivs001

    #251740
    Kon
    Participant

    mobit ir viens no tiem, kuri nemākulībās dēļ pārkāpj robežai starp trolli un sabiedrības mēslu 🙂

    #251741
    nevertell
    Participant

    A varbūt moška tikai sākam ?

    Nesaturīgs, neiederīgs spams platiem smaidiem- https://www.landoverbaptist.net/forumdisplay.php?f=22

    #251742
    RicoPico
    Participant

    Par zālēm un vakcīnām runājot:

    https://www.kasjauns.lv/lv/news/vakcinacijas-melna-puse&news_id=16332

    Nesaku, ka viss tur uzrakstītais ir patiesība, taču aizdomāties liek.

    PS: ko tieši senie indiāņi bāza savā miera pīpē? Kāds nezin? 🙂

Tiek skatīts 41 ieraksts (no 115 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā