KalifornijÄ￾ rÄ«ko referendumu par marihuÄ￾nas legalizÄ“Å¡an

Sākumlapa Forumi Citas tēmas Off-topic KalifornijÄ￾ rÄ«ko referendumu par marihuÄ￾nas legalizÄ“Å¡an

Tiek skatīts 81 ieraksts (no 115 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #251763
    izredzētais
    Participant

    shadowmen, bikiņ  nokavējies, likumu nepieņ ēma, nedaudz lielāka tautas daļa nobalsoja “pret”.

    neko darīt… vismaz spānijā un citās eiropas valstīs cilvēki var audzēt personīgai lietošanai cik nu tos stādiņ us 🙂 šur, tur, arī anglijā marihuāna ir dekriminalizēta .. starp citu, varbūt kāds arī zin ko tiešāk par soda mēriem anglijā? esmu tik šo, to padzirdējis, bet varbūt kāds ir labākā lietas kursā?

    edit:

    lieliska lasāmviela visiem, kuri joprojām domā ka cilvēku ar pāris gramiem marihuānas rokās jāsoda tā pat kā heroīn-atkarīgos 🙂

    https://en.wikipedia.org/wiki/Legality_of_cannabis

    #251764
    Crow
    Participant

    Bet shadowļepaks tā arī nav izaudzis no sīča prātiņa, tāpēc jūtas te tik kruts.

    Lietotāji vienmēr atradīs iemeslu, lai turpinātu “mīlēt savu audziņu”, visādi daudzināt to un turpināt lietot. Tieši tās jau arī ir atkarības sekas. Lomkas un putas uz lūpām jums pēc činas nepienākas.

    Sehr gut, turpiniet justies kruti.

    [img]https://www.bildites.lv/images/5y1zfcxmewhy3bogdk0b.jpg[/img]

    #251765
    drunk_lizard
    Participant

    palasiiju…

    varu teikt tikai pusjkina vaardiem:

    пяница проспится, дурак никогда…

    #251766
    Snorx
    Participant

    Crow, ko tu te cepies? Bēdīga pieredze, vai kā? Ir cilvēki, kas paši saprot, vai tas viņam ir vajadzīgs, vai nē. Man piemēram nevelk uz zāles pusi, jo man viņa ne tajā virzienā nostrādā kā gribētos, taču tajā pašā laikā es neredzu ne mazāko iemeslu, lai nosodītu citus tās lietotājus, ka nupat ir d**sā… Kā jau te iepriekš rakstīju- pārlējis jēgu indivīds sabiedrībai ir daudz bīstamāks kā iepīpējis. Ne reizi neesmu redzējis, ka zāle izraisītu agresiju, atšķirībā no alkohola, no kura pat “miera mikas”ir gatavi viens otram rīkles pārkost…

    #251767
    Crow
    Participant

    Neviena lietošana nav normāla. Tāpēc arī cepos. Principā – darat ar sevi, ko gribat, bet neprasiet, lai to, kā saka, zelta burtiem ieraksta bībelē. Perfekti var salīdzināt ar gejiem. Lai iet tumšā stūrī, nodarās un klusē. Bet nē… rīko parādes un lepojās, hoķ i ne to caurumu atraduši. Tāpat arī zāles “audziņa mīlētāji” lai kūpina, kamēr paši zaļi paliek. Bet tak lai liek man un citiem, kas ir pret, svētu mieru. Bet nē… aiziet līdz referendumam pat. Par kādiem taisnības cīnītājiem jūs sevi turat, ibitvaimaķ?

    #251768
    izredzētais
    Participant

    crow, es labprāt apskatītos kā tu skrietu ar galvu sienā kads kāds tev ņ emtu nost spēlītes, geimeri 🙂

    kādi tur pētījumi apliecināja ka spēļuki neesot labāki par smagajām narkotikām?

    pat latvijā te viens mudaks trolejbusā šaudijās un nažus vicināja iespaidojoties no kaut kādiem schooteriem. es saku kriminalizēt! 😀

    #251769
    azazul
    Participant

    Crow wrote:

    Vienkārši izsakoties, pa galvu un ribām ar kodinātu ozolkoka mietu dot. Un tā, ka maz neliekas. Būs lētāk arīdzan nekā ar zāli apdolbīties. :nuke:

    Lūdzu linkus uz zinātniskiem pētījumiem , kas apstiprina ka marihuāna ir kautīga vai arī izraisa atkarību.

    #251770
    Crow
    Participant

    zazuļa, a nu pazūdi, no kurienes nācis. Pētījumus prasīs vēl. Lūdzu linku uz savu zinātnisko grādu medicīnā vai bioķīmijā, ka vari vispār prasīt zinātniskus pētījumus, ka saproti, par ko tur būtu runa.

    A to – svētu mieru tiem, kam šitie murgi nav vajadzīgi. Nesaprati? Tad ej ***……

    [img]https://www.bildites.lv/images/e4r3eghlmigjsxbh02y.png[/img]

    Pietiks lamāties. Tas nepalīdzēs pierādīt savu taisnību. /daGrevis/

    #251771
    kvarchil
    Participant

    Mja, aprobezhotiiba te augstaa liimenii

    #251772
    Snorx
    Participant

    kvarchil wrote:

    Mja, aprobezhotiiba te augstaa liimenii


    [img]https://www.bildites.lv/images/4488heuskkpuaxsi7j0.jpg[/img]

    #251773
    root
    Participant
    #251774
    RicoPico
    Participant

    Jejbogu tas pats kas ar reliģiju. Tikai atšķirībā no reliģijas, šinī gadijumā neticīgo fiksi vien var pievērst ticībai- uztinot šim smuku jointu. :p

    [spoil][img]https://unfollowingjesus.com/wp-content/uploads/2010/05/religion.jpg[/img][/spoil]

    #251775
    Sid
    Participant

    Crow, bet nelieto taču, ja negribi. Kas spiež? Ko Tev tas mainīs, ja būs legāla?

    #251776
    iKey
    Participant

    Runājot par marihuānas izejvielu – kaņepi un tās legalitāti, Evers bija trāpījis uz pareizās nots: kādam nebija izdevīga tā audzēšana, un tie bija koksnes papīram un kokvilnas magnāti – kaņepei ir arī daudzi citi pielietojuma veidi – papīrs, audums, kaņepju sēklas, sviests (mm gards), lopbarība un kurināmais. Liels pluss bija tāds, ka kaņepe arī nav prasīga (pīpējamā neskaitās) ātri aug un tā tālāk, savukārt tās priekšrocības cēla tiem magnātiem naudu nost. Ar piekukuļotiem zinātniekiem jamie pierādīja ka kaņepe ir kaitīga, un jeņķi saka aizliegt. un tā jezga sākās starp karu peiodā

    #251777
    mobit
    Participant

    RicoPico, vieglās narkotikas iedarbojas uz vāji sagatavotiem un psiholoģiski vājiem cilvēkiem, tapēc pievērst var tikai noteiktu daļu, gluži tāpat, kā ar noteiktiem serumiem nevar panākt vēlamo efektu uz noteiktiem indivīdiem.

    #251778
    izredzētais
    Participant

    mobit, tu esi visnejēdzīgākais komentētājs šajā diskusijā. neveiksmīgs āaka norisa pēcgājējs vai taml?

    #251779
    RicoPico
    Participant

    mobit wrote:

    vieglās narkotikas iedarbojas uz vāji sagatavotiem un psiholoģiski vājiem cilvēkiem

    Kas tagad tas tagad tas tāds par apgalvojumu? 😀

    #251780
    Crow
    Participant

    Sid wrote:

    Crow, bet nelieto taču, ja negribi. Kas spiež? Ko Tev tas mainīs, ja būs legāla?


    Es nedzīvoju (piepīpētā) mucā un neesmu atrasts kāpostos. Man ir radi, paziņas, draugi, kuru dzīves man šad un tad nav gluži vienaldzīgas.

    #251781
    Evers
    Participant

    Crow …. ai, biju domājis, ka esi brīvdomātājs… :/

    #251782
    samurajs
    Participant

    Bet kā jūs te visi domājat: kāpēc zāles tirgoņus un pīpmaņus bāž būrī gandrīz ikvienā valstī tieši tāpat, kā par heroīnu u.c. smagučiem? Lab, maybe Latvidžā ir aptaurēti likumdevēji, bet citur ta ir normāli?

    Un tiešām bez apdullināšanās tik grūti izdzīvot?

Tiek skatīts 81 ieraksts (no 115 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā