Kam varētu uzticēt izveidot majas lapu (iepazīšan

Sākumlapa Forumi Mājas lapu izstrāde Web veidošana un problēmas Kam varētu uzticēt izveidot majas lapu (iepazīšan

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 19 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #150849
    devilangel
    Participant

    Meklēju interneta , tie piedāvājumi ir tik daudz ka nezinu kam labāk , un kas labāk strādā.

    Gribētu izveidot mājas lapu (iepazīšanās) nav svarīgi kādas tagad 😛

    iespējas maksāt MAX līdz 300 ls

    Gribētos lai ir smuki un ērti , nevis pliekana lapa 🙂

    Kādi jūsu ieteikumi ?

    #231239
    TokRa
    Participant

    Iesaku INSBERGS. Gluži par sviestmaizi gan nebūs, dizains vien uz ~300 Ls var pavilkt.

    #231240
    devilangel
    Participant

    Saprotams , ka ne pa sviestmaizi …

    Man vajag kautko starp one un boomtime… Es domaju ka tas nekas ekstravagats nav no dizaina puses , ieksejas ficas un plugini gan jaa …

    Vnk līdz ziemai nākošajai vajag , lai zinu cik naudiņas krāti 🙂

    #231241
    TokRa
    Participant

    Pašlaik bez 2K Ls nav ko pat domāt.

    Bet līdz ziemai vēl ir jānodzīvo: mūsu banānu valstī arī mēneša laikā var viss mainīties.

    #231242
    devilangel
    Participant

    Ehh 🙂 tas gan tiesa .. Jasak laikam pasai mācīties html , css, php,java… Ehh tik daudz kā… moš līdz zievai kaut vienu iemācīšos 😛

    #231243
    TokRa
    Participant

    Arī laba doma. Izglītība un zināšanas vienmēr atmaksājas.

    #231244
    root
    Participant

    TokRa wrote:

    Iesaku INSBERGS. Gluži par sviestmaizi gan nebūs, dizains vien uz ~300 Ls var pavilkt.

    :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

    Es tuprinot TokRa tradīciju iesaku griezties pie reGative . Š ams tev pa 2k ls ne tikai starp one un boomtime sataisīs bet arī starp CIA un NASA ja labi sarunāsi. 😀

    TokRa, mazai info – lai pavilktu tādu “starp one un boomtime” Tev nāksies vēl kādus 3 hostingus uzcept. 🙂 2k ls… Nekā personiga, bet skatoties savu portfoļio kkā nav kauns 300ls par dizainu prasīt? Nu tīri tā, intereses pēc. 🙂

    #231245
    TokRa
    Participant

    ManaMaate

    Autore interesējās par projekta izstrādi, nevis izvietošanu un apkalpošanu, kas būtu jau nākamais solis. Cena ir atkarīga no laika, vietas un abu pušu (klients + izstrādātājs) vienošanās.

    Kauns nedaudz ir par tik zemu cenu strādāt, taču šais grūtajos laikos retais klients spēj pavilkt adekvātu samaksu.

    #231246
    Aldis
    Participant

    Par izstrādi var padomāt! 🙂 Pēc būtības man iekš bedre.lv jau ir izveidotas pamata funkcijas iepazīšanās saitam 😛 Ja der līdzīgā stilā, tad iespējams nav ar problēmas pašu kodu sakodēt pa tiem pašiem 300ls! 🙂

    Un nevajag arī sastāstīt cilvēkam pārāk dārgas cenas.. pa 500-600$ var nopirkt veselus maksas CMS, kas ir ļoti advancēti, ar visiem valodu supportiem, admin paneli.. u.t.t.. un ko tik ne! 🙂 Protams, pa kapeiku strādāt ar nevajag! 🙂 Un privāts pasūtījums ar individuālām vēlmēm maksā vnm. vairāk! 🙂

    #231247
    root
    Participant

    TokRa wrote:

    ManaMaate

    Autore interesējās par projekta izstrādi, nevis izvietošanu un apkalpošanu, kas būtu jau nākamais solis. Cena ir atkarīga no laika, vietas un abu pušu (klients + izstrādātājs) vienošanās.

    Kauns nedaudz ir par tik zemu cenu strādāt, taču šais grūtajos laikos retais klients spēj pavilkt adekvātu samaksu.

    Laika? Dara, kamēr izdara. 🙂 Neviens nopietns devs sev deadlines nevelk. Vietas? Var pasūtīt ka veidosiet arī uz pēterbaznīcas jumta? Cool. Jāpieraksta. Vienošanās? Darbs maksā tik cik tas maksā.

    Protams var lētāk, neizdarot da galam, vai arī dārgāk – paņemot easycms un pārskrūvējot pāris detaļas. 🙂 Pēc tam paidlēt mēnesi, pabaurēt uz klientu- redz, mes tev mēnesi cepām lapeli, maksā mums bezmaz 4 ciparu skaitli. 🙂

    Projekta izstrādi? ONE kodā, cik man zināms ir bik vairāk par 1M koda rindu. 2k ls? 🙂 Mkei, varbūt main frame bet ne jau visa apaudzētā sistēma. 🙂 un ar PHP- only te tik vai tā cauri netiksi. Next best thing, 300ls dizains only? Ko man teikt, dizains atbilst kvalitātei, ko tā pamatīgāk aplūkojot https://insbergs.lv/index.php?valoda=lv&lapa=portfolio#apraksts var ļoti labi pamanīt.

    Rodas papildjautājums- cik dzīvotspējīgs ir rezultāts, ja lielai daļai portfolio paraugu nav pieejami linki, ne direct ne arī meklējot, vēl kāda ir ar jau citu dzini, tas viss tā- sakritība vai tomēr likumsakarība?

    Okei, liksim pārbēgošus klientus mierā. Nākamais, par ko gribēju jautāt – kāpēc nepieciešams šitais ne visai gaišais PR pa forumiem, zem kreisajiem nikiem, ar itkā izvēles iespējām (piem. starp valsts un 1u by Insbergs, kas basicly ir viens un tas pats vēzis, tikai citā kulītē), tas ir jo vairāk runā jo labāks serviss? I hope so.

    Es pat nevēlos runāt par to, ka izvēloties piegādātāju piemēram es izpētu piegādātāja lapu no a-z, kas dotajā gadījumā vien liecina par to, ka dotā firma ir Kaspersky un Nod32 (LOL) pārstāvis, nodrošina datu bāzu (ienācu, iebāzu, dabāzu…) izstrādi, nodrošina stila izstrādi (sadarbībā ar D&G), stabilu lietotājsistēmu (lai kas tas arī nebūtu), aizsardzību pret spamu un vīrusiem ,kas ir acīmredzami paveikts meistarīgi maskējot e-pastu no harvesteriem lapas apakšā un man personīgi esot klientam- jūtams manā pasta kastē, kurā līdzīgi kā inbox ik pa laikam iekrīt kāds atgādinājums par manu nesen mirušo tanti Huan Ljin HuY Wam Dam, kas man kādā Dienvidāfrikas bankā atstājusi kādu miljonu, vai ka esmu pelnījis sev Doktora grādu Fen-šui un kosmiskās enerģijas izpētes zinātnē, apmācību satura pārvaldē un vēl dažnedažādas interesantas lietas. Nemaz nerunājot par pārliecību, ka Insbergs komandā ir cilvēki ar plašām zināšanām dažnedažādās zinātnes jomās, piemēram, kodolfizikā, kļūdu ieviešanā un naturalizācijā, un citās garā stiprās zinātnēs. It īpaši filozofijā un literatūrā, acīmredzot. Protams arī reklāmas zinātne nav šai komūnai sveša. Tāpēc droši, dodamies ciemos, piesakāmies būt klientos un mūsu datu bāzes tiks izoperētas pēc pilnas programmas, preču sortimenti tik nokodēti līdz nepazīšanai un par pirmziemnieka līmeņa dizainu mums protams tiks izplēsts pamatīgs robs jau tā kožu un vid izēstajā bankas kontā. Par koda pusi pagaidām neprotu teikt, bet cik man zināms, augsta līmeņa profesionāļu komandām parasti viss ir sabalansēts un tiktāl, ka dizains un vispār ui izpildījums diezgan precīzi sakrīt ar “mugurpusi”, kuru tā pamatīgāk pakasot noteikti var dabūt nost kādas paprāvākas spalvas.

    Peace.

    #231248
    Wuu
    Participant

    Skatos mammucītim skaužšzs”s… Atradusies kritiķe un dizaina speciāliste.

    #231249
    reGative
    Participant

    Pačukstēšu Wuu, ka tas ir kritiķis un dizaina spieciālists. 🙂

    #231250
    daGrevis
    Participant

    TavaMaate wrote:

    Peace.

    Tev arī… 🙂

    P.S. Kāpēc nevarētu iztikt tikai ar PHP un SQL?? Kam Java? Un ok, par vienkārša dizainu un sagriešanu nevajadzētu gan prasīt 300Ls. 200Ls maksimālais.

    #231251
    root
    Participant

    daGrevis wrote:


    P.S. Kāpēc nevarētu iztikt tikai ar PHP un SQL?? Kam Java? Un ok, par vienkārša dizainu un sagriešanu nevajadzētu gan prasīt 300Ls. 200Ls maksimālais.

    Nu nav PHP tik kruts, lai pavilktu šitos max-jobus uz n-serveriem, visas foto un video apstrādes, n-tie storage serveri, tas viss ir jāsien kopā, un tas prasās pēc kaut kādas low-level valodas (paldies ob1, kas mainly iedvesmoja ielauzt smadzeni šajā lauciņā mazliet vairāk kā system io un kosoles appiem). Protams var arī ar PHP, bet padomājiet taču arī par serveriem. Tas ir viens. Otrs – par tādiem dizainiem kā piedāvā augstāk minētā kompānija man personīgi būtu kauns prasīt vairāk par 50Ls, sirdsapziņa neļautu. Par 300ls var samērā labu jakša ui uzsist. Ja nu kādam dikti vajag varu piedāvāt hq dizaineri no Vācijas, bet tas tā P.S un lēti jau nu tok nebūs. Bet vismaz no krūmiem ne. Par vienkāršu dizainu standartā ir 70-100LS samērā HQ vizītkartei un no 100 LĪDZ 300 Latvijas Valsts Rubļu par jau samērā nopietnu lapas dizainu, visiem JS utt utjp. Neminēšu gan protams, ka tāds 300LS vērts dizains kādam, kas ar to tikai nodarbojas un ir savas lietas pratējs, uzzimēt un sagriezt ir pāris dienu jautājums. Plus saskaņošana, pielāgošana klienta vajadzībām protams.

    Es te protams ilgi un gudri varētu par šito murmulēt, bet tik vai tā atradīsies kāds gudrāks un teiks redz nē “es prasu tik un tik, un tas jau popig ka pie manis klienti ilgāk par gadu neturas” .

    A vot tādiem rūķiem kā es, kas par katru figņu kapeiku neplēš vēl cilvēki pēc gadiem zvana un jautā vai vēl pieejams. Tas protams atkal ir mans personiskais uzčurājiens uz amatieriem (No offence, daGrevi, tev vēl jāmācās, tāpēc uz tevi īpaši nedusmojos par kkādiem glupiem komentiem šur tur). Bet šitie meistari kas pupās sēž labi daudz gadus ilgāk par mani un tā arī nedomā migrēt gan man tiešām besī ārā.

    Sāpe izkliegta, peace.

    #231252
    TokRa
    Participant

    Latvietis latvietim ir latvietis, ko lai citu saka?

    [youtube]https://www.youtube.com/watch?v=QQw2cEfNbHk[/youtube]

    :p

    #231253
    root
    Participant
    #231254
    Wuu
    Participant

    reGative wrote:

    Pačukstēšu Wuu, ka tas ir kritiķis un dizaina spieciālists. 🙂


    Viņš ir neveiksminieks, jūtu tādus pa gabalu.

    #231255
    404
    Participant

    Kad runa iet par web izstrādi,tad vienmēr ir interesanti palasīt diskusijas,kur sākas cenu un prasmju apspriešana.Tādi topiki forumos diezgan labi spēj uzlabot garīgo vai arī liek nenoturēties un kaut ko piebilst.Kad runa sāk iet par izstrādes cenām,tad labi parādās dažādās uztveres,cik un ko var izdarīt par attiecīgu summu,kā arī dažas interesantas tendences 1) Vienmēr atradīsies kāds,kas visaugstāk vērtēs savus pakalpojumus,visskaļāk apstrīdot pārējos. 2) Jo lielāka piedāvātā summa

    ,jo vairāk sarodas speciālisti,kas pilnīgi noteikti ir gatavi to realizēt(neatkarīgi no sarežģītības pakāpes) 3) Jo neatbilstošākas specializācijas forums,jo lielāks komentāru skaits,kur 50% būs spams,un savstarpējie apvainojumi(projektiņu ta visiem gribas-Krīze ibio!)

    4) Melnais PR rullē.

    Domāju,ka par šo summu(tiesa gan-bez laba dizaina) ir iespējams izveidot kvalitatīvu saita pamatu,kuru pēc vajadzības varēs paplašināt,bet galvenais priekšnoteikums-neuzrauties uz kāda pseidokodera,kurš tādu spageti kodu sabliezīs,ka uzlabot kaut ko tālāk būs jau neiespējami,nerunājot par pārējo problēmu komplektu,ar ko būs jāsastopas. Kāds varbūt nepiekritīs,bet saitā svarīgākais ir nevis izskats,bet gan kas to izskatu “darbina”-respektīvi servera puses kods.Jo tas būs profesionālāks,jo mazāk problēmu būs nākotnē,un izskatu varēs viegli “piedzīt” jebkurā laikā pēc vēlmēm un maciņa biezuma. Autorei ieteiktu izvietot šo kā darba sludinājumu specializētajā php.lv forumā,un ļoti rūpīgi izvērtēt pieteikumus.Profesionālis būs spējīgs,pamatojot katras “fīčas” lietderību un cenu,ieteikt labāko risinājumu,kā arī parādīt savus iepriekšējos darbus reālā darbībā.Ja tā tas nav,tad risks uzlec ļoti augstu,un iestājas princips “Kur aitas,tur cirpēji”. Novēlētu neiekrist,un arī vispirms rūpīgi apsvērt pašu ideju,vai vispār ir vajadzīgs vēl viens kārtējais iepazīšanās saits,un kāda būs viņa atdeve un ieguvumi.Varbūt sākumā pietiek arī ar kādu pielāgotu bezmaksas risinājumu,un projekta veiksmes gadījumā pārnest uz ko labāku.

    #231256
    joy
    Participant

    TokRa kā vienmēr ar saviem kantoriem grib paspīdēt.

    Nedz valsts.lv, nedz tas insbergs.lv ar neko normālu neasociējas. Portfolio vien pietiek paskatīties.

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 19 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā