Kāpēc būtu jāizvēlas OpenGL, nevis Direct3D?

Sākumlapa Forumi Notepad.lv IT ziņas Raksti Kāpēc būtu jāizvēlas OpenGL, nevis Direct3D?

Tiek skatīts 8 ierakstu – 21 līdz 28 (no 28 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #225438
    TrakaisKursis
    Participant

    80MXM08 wrote:

    TrakaisKursis wrote:


    tiri piri………………….

    kas tieši šobrīd strauji attīstās un kas var kļūt par pamatu jaunās paaudzes pārlūkspēliem.

    tiri piri…………………….

    Raksts ir tīra reklāma un pilns ar kļūdām!!!

    karoče, ZB – izstāstiet, kā tad citādi jātulko šāds teksts: You also get these features in the rapidly-developing WebGL standard, which may become the foundation for the next generation of browser games.

    P.S. Es neatbildu par kļūdām, ko ielaidis raksta autors – pie manis lūdzu ar pretenzijām par tulkojumu.

    #225439
    Aldis
    Participant

    TrakaisKursi – tu tiešām sanāk esi tīri tulkotājs iļi kā? 😀 Vai vnk. neadvancēts rakstu drukātājs!? 😀

    Esmu iesniedzis rakstus gan notepad, gan veidojis savu saitu – vnm. būs kāds kam kautkas nepatiks, vai kāds kurš domās savādāk! Š ad tad arī kāds sēdēs un ķers tavos rakstos tikai un vienīgi kļūdas [arī tas ir labi, jo vari izlabot, un tik pat labi pats palikt gudrāks]! 🙂

    Kā pa tēmu – nevis vai raksts, vai autors ir slikts – atbildēju arī no saviem praktiskajiem testiem! Patiesība šajā rakstā jau gandrīz ir – vienīgi atkarīgs no OS, un pašas video kartes… 🙂

    P.S. – esi tulkojis no kāda vienkāršā cilvēka neitrāla testa šo rakstu! Tik pat labi es palaidīšu SuperMario Bross caur NES emulātoru uz 6GB RAM kompja, kvadro kores u.t.t. un pateikšu ka ziniet – nestrādā… bet labāk strādātu ja šis viss būtu izlaists cauri OpenGL, un vienu procesora kodolu, uz Windows 98!! (Tā arī būtu, bet vai to visi saprastu) 🙂

    #225440
    aoma
    Participant

    B*ed, vārda brāl, neesi tik aktīvs, un internets nebūs tik piesārņots!

    #225441
    Andress
    Participant

    TrakaisKursis wrote:

    vai es esmu vainīgs, ka noteiktām lietām nav radīts terminoloģiskais tulkojums latviski? ja tevi tas tik drausmīgi uztrauc, varbūt iesaisties Terminoloģijas komisijas darbā, nevis apliec citu darbu?

    Piedevām emo? Neviens tavu darbu neapliek, vienkārši vai nu dari kārtīgi vai nu novāc pirkstus no klavieres. Tu vari nepiekrist?

    #225442
    nevertell
    Participant

    Tulkots sūdīgi. Brīnums, ka te neparādījās eudoxus un nesāka stāstīt par ms varoņdarbiem ar d3d. Lieta tāda, ka rakstīt kautko izmantojot gl ir daudz grūtāk/garāk/sarežģītāk nekā rakstot kautko vdx9.

    #225443
    TrakaisKursis
    Participant

    Andress wrote:

    TrakaisKursis wrote:

    vai es esmu vainīgs, ka noteiktām lietām nav radīts terminoloģiskais tulkojums latviski? ja tevi tas tik drausmīgi uztrauc, varbūt iesaisties Terminoloģijas komisijas darbā, nevis apliec citu darbu?

    Piedevām emo? Neviens tavu darbu neapliek, vienkārši vai nu dari kārtīgi vai nu novāc pirkstus no klavieres. Tu vari nepiekrist?

    Nākamo reizi noteikti saskaņošu ar tevi visu terminoloģiju, lai izdabātu visām ieinteresētajām pusēm. Savukārt – tu kā persona, kas ir ieinteresēta pēc iespējas labāka rezultāta sasniegšanā – saprotams, man neatteiksi, vai ne?

    #225444
    TrakaisKursis
    Participant

    nevertell wrote:

    Tulkots sūdīgi. Brīnums, ka te neparādījās eudoxus un nesāka stāstīt par ms varoņdarbiem ar d3d. Lieta tāda, ka rakstīt kautko izmantojot gl ir daudz grūtāk/garāk/sarežģītāk nekā rakstot kautko vdx9.

    kāds teksts, tāds tulkojums – spēj labāk, parādi:) …

    #225445
    Brutto
    Participant

    Mjā, rakstiņš atmiņā atsauca spēļukus veidotus uz Glide un 3dfx v-kartes:/

Tiek skatīts 8 ierakstu – 21 līdz 28 (no 28 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā