Kāpēc interneta komentāri ir negatīvi?

Sākumlapa Forumi Citas tēmas Viss pārējais Kāpēc interneta komentāri ir negatīvi?

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 18 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #151787
    Element
    Participant

    Lasāmviela brīvajam brīdim:

    https://tinyurl.com/32tr9a2

    Kurai grupai piederi Tu? 😀

    #243039
    buipisLV
    Participant

    Desmitā grupa. Bērni vai pusaudži (vai arī pēc pases pieaugušie, kas iestrēguši šajā vecumā), kuru negatīvais komentārs bieži vien nozīmē tikai vasaras brīvlaika garlaicību un to, kāda ir saskarsmes/attiecību ētika viņ u ģimenē.

    Lai gan – negatīvus komentārus rakstu ļoti, ļoti reti. 🙂

    #243040
    grisha
    Participant

    Viss, ko man atveera: 400 – Bad Request

    #243041
    Crow
    Participant

    Cik nu interesanta, cik nu ūdens… piederu pirmajām septiņām grupām.

    There are two kinds of people: those who divide people into kinds, and those who don’t.

    #243042
    Mr.Death
    Participant

    Man jau labaak patika, tas toreiz bootaa vai datuvee (ja godiigi neatceros) ievietotais raksts par katru lietotaaja tipu, kuram klaat pielikta taada smuka karikatuura. Kaadam veel ir palikusi atminjaa saite uz to garadarbu?

    #243043
    TokRa
    Participant
    #243044
    grisha
    Participant

    kaapeecto linku never valjaa?

    #243045
    Crow
    Participant

    grisha wrote:

    kaapeecto linku never valjaa?


    Tāpēc, ka url-shortenings ir nīstama slimība un interneta piediršana. Lūgtum tev:

    https://www.mango.lv/zinas/nejedzibas/redakcija/kapec-interneta-komentari-ir-negativi.m?id=33274171

    #243046
    _Mo3_
    Participant

    am, laikam gan ne pie vienas grupas nepiederu, jo negatīvus komentārus parasti vispār nerakstu, ja nu vienīgi, kad savādāk nevar!

    #243047
    aoma
    Participant

    Tai rakstā ne tuvu nav izvērtēti visi varianti 🙂

    Man personīgi ir svarīgs pirmais iespaids – respektīvi, kā cilvēks izklāsta savu problēmu. Ja tēmas apraksts ir kaut kādā greizā vervelējumā bez pieturzīmēm un ar idiota cienīgiem nepareizas angļu valodas iespraudumiem, nu nevaru tādam, kā kādreiz teica ”kārklu vācietim” pienācīgi un laipni atbildēt, lai gan ne tuvu neesmu nekāds nacionālists, drīzāk otrādi.

    #243048
    grisha
    Participant

    PAldiesCrow,bettapat sakakaBAd request….

    Eh,iztikshu.

    #243049
    Kon
    Participant

    pavirši pārlasot ieskaitīju sevi visās izņemot 6. un 10.

    #243050
    Nikkys
    Participant

    Nezinu, dzīvē esmu liels optimists, brīžiem – pat pārāk.

    Savos komentāros negatīvismu nesaredzu, iespējams, tāpēc, ka zinu, ar kādām emocijām tas veidots.

    Ja gribas kādu lamāt, un dusmoties par kaut ko, uzskatu – labāk nerakstīt (dzīvē nerunāt) vispār.

    Piedomājot – tā metode strādā burvīgi, vēlāk .. pat nepiedomājot. 🙂

    Labots: aizmirsu pieminēt – komentāri mēdz būt pārāk nopietni, pats esmu saņēmis “draudzīgus aizrādījumus” par to, teiksim, kādā izklaides tēmas komentārā, bet tādi tie veidoti ir tikai tāpēc, lai būtu grūtāk citiem pārprast.

    #243051
    drunk_lizard
    Participant

    Labs jautajums…

    Uz šo nav viennozīmīgas atbildes :>

    Piemeram es dziļi ienīstu pašpasludinātos indigo. Tadu ir ap 70% jebkurā interneta resursā.

    Es nekomentēju neko delfos, apollo, tvnetaa…

    riebj komenteet arii advanceetakos resursos. dakuja indigo…

    es varu pilniigi nopietni pastaastiit atrisinaajumu lielaakajam vairumam probleemu, bet jeega no taa nekaada…

    nu nesaprot indigo beerni NEKO, blje!!!

    gaisjaa naakotne, HULJI….

    #243052
    samurajs
    Participant

    Code:

    Idioti ir sabiedrības aktīvākā daļa!

    Tas, manuprāt, izsaka visu…

    #243053
    Nelabojams
    Participant

    drunk_lizard wrote:

    Labs jautajums…

    Piemeram es dziļi ienīstu pašpasludinātos indigo. Tadu ir ap 70% jebkurā interneta resursā.

    Nu 70% varbūt ir stipri pārspīlēts, bet pretīgi gan viņi ir. Un tik ļoti sevī iemīlējušies, ka pat visinteliģentāko aizrādījumu uztvers kā nāvīgu apvainojumu savai ģenialitātei. Tāpēc vislabāk sekot ķirzaka paraugam un īsi un konkrēti aplikt viņus ar kādu rupjību (lūk, konkrēts izprovocētu negatīvo komentāru avots). Tad viņi mēdz apvainoties un gadās, ka uz kādu laiku aizveras, bet labāk gan būtu gājuši mežā nosalt 😀

    Ir nācies tādus arī dzīvēs sastapt – nu, :mod:

    #243054
    Kon
    Participant

    Tik ilgi, kamēr internetam ir brīva pieeja, nav nekāda pamatojuma sūkstīties, jo labāķ nepaliks :>

    #243055
    Mr.Death
    Participant

    atgriezjoties pie teemas, kaut kaa izlaidu sjo punktu, taa meitiesja staastiitajaa:

    Quote:

    Sestā grupa. Cilvēki, kuri ir neapmierināti ar savu intīmo dzīvo. Seksuālā enerģija piemīt katrai dzīvai būtnei, ja tā ir garīgi un fiziski vesela. Ja nav kur pilnvērtīgi un atbilstoši šo enerģiju pielietot, tad rodas vai nu kas radošs un pat ģeniāls (mākslas pasaulē tam ir neskaitāmi piemēri), vai arī cilvēks šo enerģiju sublimē negatīvās izpausmēs – agresijā, naidā utt.

    izskataas, ka par tik negatiivaam atbildeem uz jautaajumu “par negatiivajiem komentaariem internetaa” vinjai pasjai probleeema, mhhhhhh. vajag vienkaarsji kaartiigi izbirsteet visos cokumos. :> kaada h** raznjica seksam ar radosjo un maakslas pasauli? aktu ziimeesjanaa varbuut – vecis siekalodamies uzziimee savu sapnju sievieti (vai veci, mhhhh) un rada meistardarbu, bet citur nu nekur. nu nekur!!!!

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 18 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā