Kāpēc latviešiem jālieto sliktāka pārtika un preces?

Sākumlapa Forumi Citas tēmas Cilvēks un Sabiedrība Kāpēc latviešiem jālieto sliktāka pārtika un preces?

Tiek skatīts 7 ierakstu – 21 līdz 27 (no 27 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #270831
    msh
    Participant

    Cirvis kas cirvis 😀 Rīgā esošam veicim nav “PVN, telpu īre, komunālie, algas, transportēšanas izdevumi”? 😀 Klaipēdā esošam arī nē? 😀

    Un par ceļu, nebēdā, cita iemesla dēļ apciemoju savu kretingā dzīvojošo brālēnu, un viņš taisni brauca pa klaipēdas šrotiem, tā nu viņam pievienojos un šis pa ceļam ieskrēja Autoaibē. Viena sajūga dēļ varbūt nebūtu vērts braukt, bet ja iepirciens būtu uz kādiem, teiksim, 300 lašiem, atmaksātos pilnīgi garantēti.

    Un par tiem 22 lašiem – zini, mister biezais, es esmu ar mieru nolocīt tos 20% vairāk, ja es iegūstu labāku preci – bet šajā gadījumā, kad prece ir tā pati un pat brends ir tas pats, es domāju ka visi piekritīs, ka nolocīt 20% vairāk par neko ir nevis kruti, bet neaprakstāmi stulbi.

    #270832
    Sysadmins2
    Participant

    Quote:


    bet šajā gadījumā, kad prece ir tā pati un pat brends ir tas pats, es domāju ka visi piekritīs, ka nolocīt 20% vairāk par neko ir nevis kruti, bet neaprakstāmi stulbi.

    Nu un ka tā pati prece, viens iepērk vairumā lētāk, cits mazumā dārgāk, citam atkal nav pieprasīta tik bieži tā prece un otkārt ir brīva tirgus ekonomika, par cik gribu par tik tirgoju, ja nav naudas vai kas nepatīk vērsies pie cita un vēl ir izdomāts tāds krāmu tirgus, ej uz turienu un priecājies. Vācijā, Zviedrijā, Austrijā un citās izglītotās ekonomiski stabilās valstīs neviens zemāk par 30% tīro peļnu nestrādās(ir protams izņēmumi , postpadomju domātāji), tā starp citu. Un vēl tā nav tā suga, kuri dzīvo uz kakla vecākiem un nezin cik mēnesi ir jāmaksā par privātmājas uzturēšanu un tā komunālajiem.

    P.S. Un vēl kas tas par veici kuram nav PVN, jasāk jautāt vai tan veikalam ir kases aparāts ? Kaut kāds kreisais kantoris visu tirgo , bez atbildības un garantijas un ķer tādus msh uz muļķi.

    #270833
    Creep
    Participant

    Redzu, ka te kādam ir smaga problēma ar sarkasma uztveri…

    #270834
    Kon
    Participant

    it kā iederētos vārdi, kalpu tautai .. kalpu ēdiens, bet ņemot vērā, ka cenu ziņā esam esam vienā līmenī .. biku bezpredel jau ir

    #270835
    msh
    Participant

    Laikam jau neizlasīji nemaz līdz galam manu postu, ja jau sāki murgot par veici bez PVN 😀

    Man prieks ka tu esi sapratis kur ir problēma – ka vajag uzvārīties nemērā – un tāpēc arī ir tie kosmiskie uzcenojumi. Tikai “izglītotās ekonomiski stabilās” valstīs nav novērojams tāds absurds kā latvijā, kur par normālām cenām veikalā kaut ko nopirkt var tikai visuma centrā, bet pārējajās pilsētās ir kosmisks uzcenojums. Tāpēc jau arī ir izdevīgāk braukt uz lietuvu vai poliju. Un tevis piesauktajās valstīs veikalos visur ir vienāds kosmoss, tāpēc arī tie, kas domā ar galvu, detaļas pērk internetā 😀

    #270836
    akms47
    Participant

    Nav ko te savā starpā strīdēties un mētāt argumentus. Mūs šmauc, indē un tas nav noslēpums, tikai mēs klusējam, jo neesam kāda karstasenīga tauta. Savādāk arī pie mums te būtu kā ÄŒečēnijā vai Afganistānā. Mēs pat no padumjās savienības, pateicoties Gorbunova diplomātījai, izstājāmies ar mazu daļu asiņu. Es nelielu “Latvijas-Ļeņina- ceļu” , vienkārši latvieši ir mierīgāki.

    #270837
    shadowmen
    Participant

    Marciskt pateici viss pareizāk-Latvijā tiešām dranķīgai precei uzliek cenas tādas kā kvalitatīvām eiropas precēm…Un tas ir tikai tāpēc,ka mūsu veikalniekiem patīk čakarēt un apkrāpt cilvēkus(gluži kā valdībai).Š itā mantkārība mūs iedzīs kapā 😀

Tiek skatīts 7 ierakstu – 21 līdz 27 (no 27 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā