Kāpēc no Firefox izdzēšas paroles un niki?

Sākumlapa Forumi Saites un Pamācības Web un Programmu pamācības Kāpēc no Firefox izdzēšas paroles un niki?

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 20 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #152811
    Barons
    Participant

    Ko es daru nepareizi? Kāpēc no FF izdzēšas paroles un niki?

    Vai vajag veikt kādas izmaiņas CCleaner,

    nedrīkst tīrīt datoru ar Disc Cleanup,

    nedrīkst dzēst Windows kešatmiņu,

    ko no FF pārlūkošanas vēstures var dzēst lai neizdzēstos paroles un niki un vēl,

    FF iestatījumos > Privātumā var dzēst Privātums > Izmantojot pielāgotos Firefox iestatījumus, ko tur drīkst ieķeksēt vai izķeksēt lai neizdzēstos paroles un niki ?

    Kad ir nepieciešams skenēju datoru ar Norman, Dr.Web, A-Squared un Malwarebytes, antivīruss-Windows Security.

    #254799
    Kon
    Participant

    Barons wrote:

    Ko es daru nepareizi? Kāpēc no FF izdzēšas paroles un niki?

    Vai vajag veikt kādas izmaiņas CCleaner,

    Man ir Chrome, bet domu gan jau izpīpēsi :

    [img]https://www.bildites.lv/images/ulp6fnon6jv8atwv659.png[/img]

    #254800
    WerNeo
    Participant

    Barons. Drīkst jautājumu? Tu pie datora arī kaut ko dari, jeb tikai dzēs, tīri un paranojiski meklē vīrusus?

    #254801
    Evers
    Participant

    Trāpīts. 😀

    #254802
    azazul
    Participant

    Vinš administrē ..

    #254803
    Barons
    Participant

    WerNeo wrote:

    Barons. Drīkst jautājumu? Tu pie datora arī kaut ko dari, jeb tikai dzēs, tīri un paranojiski meklē vīrusus?

    Paranojiski meklēju vīrusus.

    #254804
    WerNeo
    Participant

    Barons wrote:

    WerNeo wrote:

    Barons. Drīkst jautājumu? Tu pie datora arī kaut ko dari, jeb tikai dzēs, tīri un paranojiski meklē vīrusus?

    Paranojiski meklēju vīrusus.

    Par to jau it kā uzreiz kļuva skaidrs. Jautājums bija par citu… vai vēl kaut ko pie datora dari, bez jau minētajām lietām. 🙂

    #254805
    Barons
    Participant

    WerNeo wrote:

    Barons wrote:

    WerNeo wrote:

    Barons. Drīkst jautājumu? Tu pie datora arī kaut ko dari, jeb tikai dzēs, tīri un paranojiski meklē vīrusus?

    Paranojiski meklēju vīrusus.

    Par to jau it kā uzreiz kļuva skaidrs. Jautājums bija par citu… vai vēl kaut ko pie datora dari, bez jau minētajām lietām. 🙂

    Paranojiski meklēju vīrusus.

    #254806
    WerNeo
    Participant

    Tad priekš kam tās paroles Tev vispār vajadzīgas? 🙂 Nes nost arī interneta pārlūkus. Mazāk bēdu!

    #254807
    aoma
    Participant

    Š eit jau nu pavisam nebūt grūti atbildēt, katrai no pieminētajām programmām pastāv tādas iespējas – dzēst tikai to, kas nepieciešams, BET, redzot autora attieksmi…

    #254808
    Aldis
    Participant

    To visu šā vai tā, nesaprotot ko tā programma dara, darbināt tā pat nav jēga.

    #254809
    Barons
    Participant

    WerNeo wrote:

    Tad priekš kam tās paroles Tev vispār vajadzīgas? 🙂 Nes nost arī interneta pārlūkus. Mazāk bēdu!

    Un kāda tev daļa ko es daru ar datoru? Ļoti gudrs jūties vai vienkārši savos gados vēl neesi par tamlīdzīgiem uzbraucieniem kārtīgi pa muti dabūjis? Nesatraucies, tev viss vēl priekšā-atspārdīs ka maz neliksies. Paskatīsimies kurš smaidīs pēdējais!

    TEV LAIKAM NAV TEICIS UN DZIRDĒJIS NEESI, NEBRAUC VIRSŠª SVEŠ IEM CILVĒKIEM!!!!!

    P.S.

    Uz vārdiem vajag atbildēt ar darbiem, ja uzzinās ka es noklusēju, mani pārstās cienīt.

    #254810
    WerNeo
    Participant

    Kur tur manos tekstos ir uzbrauciens? Es tev pajautāju, tu man atbildēji. Es izdarīju secinājumus un ieteicu tev izdzēst interneta pārlūkus. 🙂

    Tu gan man tagad uzbrauci (un tagad prātīgi, noslaukot putas no lūpām, pārlasi savu boldā rakstīto tekstu). 🙂 Tava agresivitāte tekstos, maigi izsakoties, ir smieklīga. 😀

    #254811
    Evers
    Participant

    WerNeo, bīsties, draudu piepildījums sākas ar avatara nomaiņu uz kautko varen draudīgu! :>

    #254812
    Bekons ar olām
    Participant

    Barons wrote:

    Paranojiski meklēju vīrusus.


    Ar tādu avataru šie paši no tevis nebīstas, vai? :lala:

    Barons wrote:

    TEV LAIKAM NAV TEICIS UN DZIRDĒJIS NEESI, NEBRAUC VIRSŠª SVEŠ IEM CILVĒKIEM!!!!!


    Forumā visi ir tikpat kā savējie. 😀

    #254813
    AlienZ
    Participant
    #254814
    Bekons ar olām
    Participant

    AlienZ

    Indeed, bro!

    #254815
    usins
    Participant

    Barons wrote:

    WerNeo wrote:

    Tad priekš kam tās paroles Tev vispār vajadzīgas? 🙂 Nes nost arī interneta pārlūkus. Mazāk bēdu!

    Un kāda tev daļa ko es daru ar datoru? Ļoti gudrs jūties vai vienkārši savos gados vēl neesi par tamlīdzīgiem uzbraucieniem kārtīgi pa muti dabūjis? Nesatraucies, tev viss vēl priekšā-atspārdīs ka maz neliksies. Paskatīsimies kurš smaidīs pēdējais!

    TEV LAIKAM NAV TEICIS UN DZIRDĒJIS NEESI, NEBRAUC VIRSŠª SVEŠ IEM CILVĒKIEM!!!!!

    P.S.

    Uz vārdiem vajag atbildēt ar darbiem, ja uzzinās ka es noklusēju, mani pārstās cienīt.

    Nevajag p[ārcenstgies ar kliegšanu un problēmu meklēšanu.

    Jā, CCleaner ir jāmaina iestatījumi. Pie firefoxa izķeksē lai nedzēs entered url, browsing history un private data (passwords, autocompleate). Ja neproti to izdarīt CCleanerī un angļuvaloda nav pārāk augstāa līmenī, tad novelc latviskoto firefoxi, un tur visu dzēs ārā, tur arī būs viss Latviešu valodā uzrakstīts.

    #254816
    azazul
    Participant

    Netā citiem “pa muti” solīt ir nedaudz .. emm .. infantīli.

    Kas attiecas uz drošību: nevajag PC lietot ar admina jūzeri, tad arī nebūs kā apsēstam jāskanē viss.

    https://en.wikipedia.org/wiki/OCD

    #254817
    Aldis
    Participant

    Barons ir kaut kāds taurveidīgais. Diagnoze noteikta.

    Es šitādus cilvēkus nesaprotu, esmu pabijis pie datora, kam ir dr.web, kasperovskis, norton sekjuritij kaut kāds, ccleaner, antispyware, register kaut kāds kleaners, adware. Un tikai viens nelaimīgs Internet Exploder. Caur kuru tiek iečāpots draugu fermā, un šad tad inboxā. Un čalis arī tur tos aparātus darbina katru otro/trešo dienu, jo redz, tā vajagot. (Papildus visam, tur tās n-tās programmas strādā kā apakšprocesi) Aha, un tas taurs arī nesaprata kam kas domāts, galvenais ka tik palaist, un patīrīt visu! :]

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 20 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā