Kāpēc notepad ir tik līka lapa?

Sākumlapa Forumi Citas tēmas Off-topic Kāpēc notepad ir tik līka lapa?

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 10 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #157256
    wolfinj
    Participant

    Tiklīdz resize ff logu vai androīdā pietuvinu neviena saite vairs nestrādā normāli…

    #290936
    samurajs
    Participant

    Hm… tikko pārbaudīju – viss normāli. Vienīgais uz Android MiniOperas ir problēmas index lapā. Ar Android FF, Chrome, Maxthon viss strādā.

    #290937
    shady
    Participant

    Man arī nav nekādas problēmas. Tiek lietots uz visiem testa tālruņiem (jā, izņemot minioperu | iebūvēto android pārlūku nelietoju, bet arī nav manītas problēmas). Iztīri pārlūka datus, iespējas, ka problēma tur.

    #290938
    Skilletin
    Participant

    uz Opera Mini index lapā Jaunumu sleja lien zem rakstu slejas. šitas jau ir sen….kopš palaida jauno versiju 🙂

    #290939
    nevertell
    Participant

    Kāpēc jūs, pasisteņi lietojat opera mini ?

    #290940
    piwchix
    Participant

    Vispār man uz Andra ir tāda pati problēma ar Chrome, dažreiz. Ar FF viss ir normāli, standarta nelietoju.

    Un piekrītu nevertell, labāk tad Opera Mobile, ne mini (ja iespējams, protams ).

    #290941
    WordPad
    Participant

    Tāpēc ka koderim vienalga, pat desktop versiju nevar salabot, kur nu vēl mobilās.

    #290942
    wolfinj
    Participant

    Htc one x standarta pārlūkam tiklīdz pietuvinās liela daļa saites nestrādā. It īpaši postā pogas.

    Plus vakar uz portatīvo ff uzliku uz pusekrānu un neviens skaits vairs nestrādāja. Tiesa otreiz man speciāli atkārtot to neizdevas.

    #290943
    Kon
    Participant

    piekrītoši parēcu 😀

    #290944
    Crow
    Participant

    “Jel pacieties, V4 labāki būs…”

    – Vēdenbaums

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 10 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā