Kāpēc superlielos TV slikti pērk?

Sākumlapa Forumi Notepad.lv IT ziņas Kāpēc superlielos TV slikti pērk?

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 11 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #146959
    samurajs
    Participant

    [imgl]https://notepad.lv/bildes/atteli/20080524063522943.JPG[/imgl]Ražotāji neizpratnē: pēc daudzām patērētāju aptaujām noskaidrots, ka cilvēki vēlētos iegādāties tieši maksimāli liela izmēra LCD televizoru, un arī saražojuši milzum daudz 40″-42″ un vēl lielāku modeļu. Bet prakse rāda, ka pērk tieši 32″ ekrānus, bet lielie ieguļ veikalu plauktos. Tam ir izskaidrojums – tieši šis 32″ izmērs vislabāk iederas vidusmēra istabās, un arī cena stipri nokritusies.

    Pēc Lehman Brothers datiem – 2007. gadā pasaulē pārdeva 100 miljonus 32″ televizoru, bet lielos – daudz mazāk. Aizvien vairāk pērk lielus LCD monitorus un skatās filmas uz tiem. Digitalizācijas laikmetā sprauga starp jēdzieniem TV un monitors ir praktiski izzudusi. Tagad pat ir jauna klase: TV un monitors kopā “2 in 1” jeb augstas izšķirtspējas moniTV.

    Tagad ražotāji pielikšot visas pūles, lai 40″+ ekrānu cenu ‘nosistu’ zem 1000 USD. Tad, iespējams, pieprasījums atjaunosies. Pierastie 32″ TV tagad maksā vairs tikai ap 600-700 USD.

    [img]https://notepad.lv/bildes/atteli/20080524063218268.jpg[/img]

    Avots

    #179931
    msh
    Participant

    Mūsdienu lieluma mānija visās malās…

    #179932
    quizzical
    Participant

    Tad jau labāk iegādājos projektoru

    #179933
    remarco
    Participant

    Iespeejams nav tur nekaada sakara ar cenu, bet gan gluzhi vienkaarshi atteela kvalitaatie liek vilties.

    nejau vissur ir baisie HDTV utt ar saziin kaadaam izshkjirtspeejaam…

    a pirkt milzeni paaris miiljaam DVD filmaam …

    nu nez , nez….

    Buutu man nauda es taadu milzeni nopirktu , noteikti :)))

    #179934
    izredzētais
    Participant

    remarco, neviens lielos tv neskatās tuvumā, zinu cilvēku kam mājās ir 46″, tuvumā tādu neskatīsi netikai dēļ attēla kvalitātes, bet gan acis nogurst un pēc brītiņ a galva sāp.. no attāluma diezgan patīkami skatāms.

    #179935
    Creep
    Participant

    ne par attālumu iet runa… Bet gan par to ka ne visiem mājās ir hd video atskaņotāji kas ļautu izbaudīt to iespējas…

    #179936
    normis_161
    Participant

    Creep: Man šķiet ka tā ir maza problēma. Vnk datora jau var pieslēgt klāt tam televizoram, kā arī novelc kādu hd filmu un skaties laimīgs. 🙂 Man tieši šķiet, ka attālums ir tā lielākā problēma, jo man, piemēram, dzīvoklī nebūtu, kur likt tādu televizoru.

    #179937
    saru
    Participant

    #2 – projektors neko leti nesanāķs.. jamaina lampas un filtri..

    un tā kvalitāte arī būs kā būs.

    #179938
    msh
    Participant

    Tāpēc jāuztaisa pašam projektors 😀 Nu nopietni, kad paskatās, kādas ir ekspluatācijas izmaksas paštaisītam projektoram un kādas rūpnieciskam, nāk smiekli 😀

    #179939
    EmilsF
    Participant

    Nu, uztaisīsi pats projektoru… kvalitāte kāda būs…? 😛

    #179940
    msh
    Participant

    Atkarībā no pirkstu taisnuma, ja rokas gluži no dirsas neaug, sliktāka nebūs. Un ja būs pareizā pieeja, tad arī būs klusāks par vidusmēra projektoru 🙂

    P.S. Niez nagi pašam kko tādu uzkonstruēt, būtu kādi lieki pāris soti lai paņemtu 17″ LCD un vajadzīgos pribambasus, uztaisītu 😀

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 11 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā