Karst Baterija

Sākumlapa Forumi Sakaru tehnika Mobilie telefoni Karst Baterija

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 16 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #151221
    Vaz3
    Participant

    Sveiki!

    Man tāda štelle,šodien tiku pie lietota emm nu kā tur viņu Ming Xing … (sapratāt ganjau ar ko darīšana) telefona.Verķis ir labs,jo ir gan fiziskā ,gan bakstāmā tastatūra.BET,viņam lādētāja ligzda ir baigi sajāta,līdzarko stock baču (3800mAh) es nevaru uzlādēt,tā vietā lietoju SE k550i baču(uzlādēju iekš SE,tad lieku tajā iekšā,980mAh ja nemaldos)

    Cik ilgi tā tur vēl neesmu pārbaudījis,bet darbojas,taču karst,gribēju jautāt vai tas ir baigi sūdīgi un vai tur nav kam saiet grīstē(sāk svilt utml?)

    ā un vai to ligzdu var pārlodēt kādā mobīlo servisā un cik tas maksā?

    Karstā laikā vispār besī ka cepeškrāsns kabatā,ziemā jau būtu ok 😀

    #235710
    xmufusx
    Participant
    #235711
    Vaz3
    Participant

    Ok paldies,bet pagaidām,tas nekas ka tā baterija karst?Nu tobiš nesvils utml?

    #235712
    KristoZ
    Participant

    A cik Tev tā baterija tur? Ja baigi maz, tad ļoti iespējams, ka tas kontakts kaut kur iet uz īso, kas baterijai rada baigo slodzi, kā rezultātā tā sakarst.

    Tev testeris (om-metrs) ir? Ja ir, tad varētu pārbaudīt kontaktus – kaut vai tos, kas ir mobilā korpusā domāti baterijas lādēšanai – paskaties, cik lielu pretestību rāda starp “+” un “-” kontaktiem.

    #235713
    drunk_lizard
    Participant

    kristoz dod iista speca padomu!!! ja kujeju…

    autoram – neesaa liidzi ugunsdzeesjamo aparaatu, lai, kad kabataa uzspraags, laiciigi vareetu apdzeest sevi.

    tas taa gandriiz nopietni.

    #235714
    Aldis
    Participant

    cect ražojums… viņiem pašas trubas izdevīgāk nomainīt, ka lāpīt tur aķi.. u.t.t.. 🙂 Un ieteicams to bezmaz izdarīt, ja nē tiešām uziesi gaisā.

    https://yep.lv/bjc6 jauna truba maksā uz 25ls ar visu šipu 😀 bezmaz iphone, tikai klons. [līdzīgi kā Ming Xing ir nokijas klons, tik smalki neorentejos cect ražojumos].

    #235715
    Vaz3
    Participant

    KristoZ,nu man jau ta ladētājam paredzētā ligzda ir tā sajāta,ka tur nekādu ne + ne – sadzīt nevar,moška tie pa īso iet,laikam būs jaiedod uz remontu,ligzdu nomainītu,ieliktu orģinālo bateriju,domāju būtu OK

    A pa to baterijas uziešanu gaisā nopietni 😀 ?

    Es tagad tā padomāju,ņemot vērā ka ligzda ir izdrāzta,un tur ir palikuši tie kontaktiņi samīcīti kur nu kurais viens otram virsū,varbūt ka tie iet pa īso un rada to baterijas karšanu?

    Vispār vajadzētu būt tā,ka dēļ mazākiem miliampēriem karst?

    EDIT:

    Izrāvu visus tos salocītos pinu’s pašlaik ir tikai biš uzsilusi,bet nav vairs tā kā bija,bet baterijai taču nevajadzētu pat silt?ir biš uzsilusi un tāda visulaiku saglabājas(karstāka nepaliek) būs traumu dabūjusi īsajā stāvot?Itkā jau dēļ mAh silt nevajadzētu,tikai turētu mazāk.

    #235716
    Vaz3
    Participant

    Bļin,pastāvēja kādu pusstundu vai vairāk un karst tikuntā.Izskatās ka tiešām kautkas cits tad iet uz īso.

    #235717
    KristoZ
    Participant

    drunk_lizard, es kaut ko ne tā pateicu? ko nozīmē “ja kujeju…”? 😕

    Vaz3, par tiem kontaktiem – es domāju ne tos, kur spraud lādētāju klāt, bet gan tur, kur pati baterija savienojas ar mobilo. Uz pašas baterijas vajadzētu būt atzīmētiem, pie kura kontakta ir pluss un pie kura mīnuss.

    Bet vispār, kā reiz mūsu fizikas pasniedzējs teica, ķīnieši pagrabā par sauju rīsu dienā tos sūdus taisa.

    Tā kā pieļauju iespēju, ka tas jau no tā pagraba arī ar karstu bateriju ir iznācis. 😛

    #235718
    Creep
    Participant

    KristoZ: situācija ar darba spēka algām arī lielajās rūpnīcās tik būtiski neatšķiras..

    #235719
    Vaz3
    Participant

    nu jomajo,es takš rakstu ka izmantoju SONY ERICSSON bateriju orģinālās vietā…Lab,nu tur kur baterija savienojas ar mobilo ir kautkas lodēts,vidējais pins ir nolauzts un šķiet pielodēts pie + pin’a.

    #235720
    Aldis
    Participant

    Vaz3 wrote:

    nu jomajo,es takš rakstu ka izmantoju SONY ERICSSON bateriju orģinālās vietā…Lab,nu tur kur baterija savienojas ar mobilo ir kautkas lodēts,vidējais pins ir nolauzts un šķiet pielodēts pie + pin’a.

    vismaz voltāža, amperāža sakrīt ar orģinālo?

    #235721
    elvisburdajs
    Participant

    Ja būtu īssavienojums, tad telefons nestrādātu!

    Dabiski ka nestandarta baterija karst, dēļ tā ka daudz ātrāk izlādējas..

    drunk_lizard wrote:

    autoram – neesaa liidzi ugunsdzeesjamo aparaatu, lai, kad kabataa uzspraags, laiciigi vareetu apdzeest sevi.

    tas taa gandriiz nopietni.


    +1

    #235722
    Stat1CX
    Participant

    Autor, ja tev veselība ir dārga, tad nekavējoties pārtrauc lietot to drazu, tā uzsprāgšana ir pavisam nopietni, tas nav nekāds joks.

    #235723
    root
    Participant

    iznjem baču un beidz telot ezeli. Litija boiling point ir 1347° C , un galu galā tu taču nevēlies lai tavā kabatā notiktu degšana kura par 147 grādiem pārsniedz alumīnija kušanas temperatūru?

    https://www.buchmann.ca/article28-page1.asp

    #235724
    Vaz3
    Participant

    Paldies par apskaidrošanu,ir daudzmaz skaidrs.

    Vispār jau arī tā ķīniešu bača neko uzticama neizskatās,varbūt jāpiemeklē no kāda normāla brenda telefona bača ar tādiem pašiem parametriem?(protams ja tas neizmaksā virs ~20ls,par kuriem iespējams var dabūt normālu nokiu lietotu.)

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 16 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā