kārtējā telefonu izvēle

Sākumlapa Forumi Sakaru tehnika Mobilie telefoni kārtējā telefonu izvēle

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 20 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #151857
    zemith
    Participant

    Sveiciens. Tātad, man te spīd iespēja pēc kādas nedēļas pirkt jaunu telefonu. Gatavojos laicīgi, lai nenopērku galīgu mēslu ;]

    Esmu izrakājis ebay no visiem galiem līdz vemšanai. Gsmarenā atlasijies visādas figņas, youtube pārskatijies reviews utt un esmu nonācis pie šiem telefoniem :

    LG KE850 Prada – dizains super, bet kamer mēsls un nav 3,5mm ports, un max 2gb memory card, BET ir capacitive touchscreen un pieejama qwerty klaviatūra, rakstot īsziņas. Nav wifi.

    LG KM900 Arena – dizains galīgi garām, ja godīgi, tad nesaista interfeiss jaunais, bet kamera ir normāla, ir capacitive touchscreen un ir 3,5mm ports, bet cena bišk par lielu. It kā esot GPs, bet par tā funkcionalitāti šauboties. Wifi arī ir.

    Blackberry 8310 – patīk izskats, ir 3,5mm ports, vēl pluss ir tāds, ka tas ir Blackberry, bet vecs, salīdzinoši. Ir GPS, bet nav Wifi

    Nokia E63 – ir 3,5mm ports, ir Wifi, 16m krāsu displejs utt, bet nav GPS.

    Palm Treo Pro – ir 3,5mm, wifi, gps, bet Windows Mobile OS un arī padārgs.

    Samsung M7600 – izskatās nedaudz ļevi, bet ir 3,5mm ports, ir GPS, teorētiski paradzēts mūzikai, normāla kamera un capacitive touchscreen. Mīnus tāds, ka Touchwiz interfeiss ir herņa.

    Samsung B3410 – ir 3,5mm ports, atbīdāma qwerty klaviere, sūdīga kamera,nav ne GPS, ne Wifi.

    Var ieteikt arī ne-touchscreen telefonus utt. Veinkārši aptrūkstas idejas. Galvenais, ko meklēju telefonā – labs izskats(jo melnāks un formālāks, jo labāk), gribētos ļoti 3,5mm portu austiņām un kameru, kas uzņem salīdzinoši kvalitatīvas bildes. Cenās līdz 100ls @ ebay.

    #243989
    TokRa
    Participant
    #243990
    zemith
    Participant

    TokRa wrote:

    Mans ieteikums:

    https://europe.nokia.com/find-products/devices/nokia-e5

    https://europe.nokia.com/find-products/devices/nokia-c3 (šis nav viedais)

    https://www.nokia.lv/meklet-izstradajumus/visi-talruni/nokia-c6

    https://www.nokia.lv/meklet-izstradajumus/visi-talruni/nokia-c5-00 (ap 111 Ls veikalos, ir pieejams)

    zemith wrote:

    pluss ir tāds, ka tas ir Blackberry


    Kā šis pluss izpaužas?


    Visi nedaudz, nedaudz par sālītu 😉 😉 C5 Tuvu budžetam vienīgais.

    Patīk Blackberry OS + Blackberry`i ir patiešām kvalitatīvi founi.

    Ļoti daudzi saka, ka Nokias pirkt pašlaik nevajag, jo Simbijānis ir ļoti lagains.

    #243991
    zemith
    Participant

    bump-veidīgs kaut kas.

    #243992
    afigel
    Participant

    c6 liekas ok.

    #243993
    samurajs
    Participant

    Kāds ir čamdījis to C6 rezistīvo ekrānu?

    #243994
    afigel
    Participant

    es vakar trodeksaa pabakstiiju. ko veelies dzirdeet? 😀

    #243995
    samurajs
    Participant

    Nu kā – daudzi te saka, ka rezistīvie ekrāni esot mēsli, mazjutīgi… vajag noteikti kapacitīvo. Kāds iespaids palika bakstot?

    #243996
    shady
    Participant

    Samurajs, pacieties nedaudz – tuvāko nedēļu laikā dabūšu uz testu.

    #243997
    afigel
    Participant

    iespaids labs, kur iebaxti, tur kautkas notiek.

    shady galvenais bashu pamoki kaartiigi, lai peec tam vari noreporteet, jo laikam tiks iegaadaas shis riiks, tikai par bachu maac shaubas.

    #243998
    samurajs
    Participant

    Es jau arī sāku trīt zobus 🙂

    #243999
    afigel
    Participant

    klausies samuraj – tev ir bijusi truba ar tačskrīnu?

    ja nav, tad tachu tev ir pilniigi *** vai tas ir rezistiivais vai kapacitatiivais tachs 🙂 taapat starpiibu nejutiisi 😀

    Brīdinājums par lamāšanos. /daGrevis/

    #244000
    zemith
    Participant

    afigel wrote:

    klausies samuraj – tev ir bijusi truba ar tačskrīnu?

    ja nav, tad tachu tev ir pilniigi *** vai tas ir rezistiivais vai kapacitatiivais tachs 🙂 taapat starpiibu nejutiisi 😀

    Brīdinājums par lamāšanos. /daGrevis/


    Jūt, un kā vēl!

    Katrā ziņā, manā gadījumā c6 ir krietni ārpus budžeta 😉 😉 Varbūt ir vēl kādi telefoni ar labiem rezistīvajiem tačskrīniem, jo tie ir lētāki, tad moš paverās vairāk iespēju man.

    #244001
    afigel
    Participant

    vai ta *** ir lamaashanaas?

    Tu atrodies publiskā telpā, komunicējam viens ar otru pēc iespējas kulturālāk (neaizvainojam citus un neizsakamies ar necenzētiem vārdiem, pat, ja tas nav tēmēts kādu aizvainot). /shady/

    #244002
    samurajs
    Participant

    Patiešām, kāpēc jālieto necenzēti vārdi, vismaz šai tēmā?

    Uzskatu, ka pirkt mēslu, kas pēc tam varbūt bremzēs, ir naudas izmešana vējā. Labāk tad pakrāt kāpostu un nopirkt ko vērtīgāku. Ja vajag tikai tālruni – tad citādi. Bet, ja gribas kabatas datoriņu, jāņem vērā ļoti daudzi faktori.

    Bet par capacitive vs. resistive ekrāniem atvēršu jaunu tēmu. Reiz vajag šo izdiskutēt.

    #244003
    zemith
    Participant

    samurajs wrote:

    Patiešām, kāpēc jālieto necenzēti vārdi, vismaz šai tēmā?

    Uzskatu, ka pirkt mēslu, kas pēc tam varbūt bremzēs, ir naudas izmešana vējā. Labāk tad pakrāt kāpostu un nopirkt ko vērtīgāku. Ja vajag tikai tālruni – tad citādi. Bet, ja gribas kabatas datoriņu, jāņem vērā ļoti daudzi faktori.

    Bet par capacitive vs. resistive ekrāniem atvēršu jaunu tēmu. Reiz vajag šo izdiskutēt.


    Man reāli telefons nebūs domāts sērfošanai internetā, vismaz bieži nē, jo ir pašam laptops un vēl stacionārais mājās.

    Gribās tādu telefonu, lai varu, tā teikt, izcelties no pūļa, tādēļ arī skatos uz tiem ar full qwerty utml telefoniem. Vēl mūziku atskaņot un kādreiz kādu interesantu momentu uzfočīt, tas arī rēali viss, ko no telefona vēlos.

    #244004
    Jaunzems
    Participant

    lielu kluci kabatā, lai izceltos no pūļa?

    #244005
    samurajs
    Participant

    Tad jau varēji pateikt, ka vajag multimediju tālruni! Tad jau pat nav jālien viedtālruņu grupā. Vispirms atmet tos ar Wi-Fi (tas čips pamatīgi sadārdzina), ja reiz netu nevajag.

    #244006
    zemith
    Participant

    Jaunzems wrote:

    lielu kluci kabatā, lai izceltos no pūļa?


    Nē, tāds telefons ir vairāk paša sirdij tuvāks. Piesaista tāds dizains, ja godīgi ;] Telefona lielums mani reāli neietekmē, svars arī nē.

    #244007
    shady
    Participant

    No taviem minētajiem esmu apskatījis tik Nokia E63:

    => https://notepad.lv/6418/tests-nokia-e63/

    Lai gan pavecs modelis, tomēr nav ne vainas un ietilpst tavā budžetā.

    Kamerai gan ļoti svarīgs apgaismojums, bet toties ērti rakstīt un pat internetā var padarboties (ir pat wi-fi).

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 20 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā