Kārtēja tizlā problēma… :@

Sākumlapa Forumi Citas tēmas Viss pārējais Kārtēja tizlā problēma… :@

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 32 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #156329
    kassells
    Participant

    Nezinu vai tā ir sakritība, nezinu vai pie tā ir vainīgs interneta “kreš” 2dienas vakarā. Jūs varētu mani apgaismot. Sākas tas tieši 2dienas vakarā pēc interneta “kreša”, jo pa dienu vēl viss bija ok.

    Problēma tāda, kad uzslēdzot filmu/seriālu vai da jeb ko iekš fof.lv Man video ir palēnināts, skaņa “iet” pa priekšu bildei, pārlec kadri, uzspiežot Pause video palenināti vēl iet apmēram 10 sekundes. Nu ritīgs fails. 😐

    Tā nav tikai fof.lv, vēl ir skatoties dažādus strīmus. Piemēram kanala2 tiešraidi netā.

    (AR YOUTUBE VIDEO VISS IR KÄ€RTĪBÄ€ UN SKATOTIES VIDEO UZ WINDOWS ARĪVISS KÄ€RTĪBÄ€). Un nolādējot video no tā saita kur man viņš čakarējas ar Real Player palīdzību, uz windows viss ir lieliski.

    Flesh playeri viss jaunākie. Lietoju chrome, bet pārlūks nav pie tā vainīgs jo tas pats ir arī ar IE un Mozillu.

    Please help.

    #284424
    Imhoteps
    Participant

    Dārgais autor!

    DA JEB KÄ€ nolādēšanai ieteicams lietot šo. Lai veicas!

    Grammamnazi

    #284425
    Kon
    Participant

    ģeniāli

    #284426
    kassells
    Participant

    Ja nav ko rakstīt, neraksti.

    #284427
    Aldis
    Participant

    Tā ir ka nolādēji to visu padarīšanu.

    Kāds Tev interneta pieslēgums?

    Man liekas tai inteneta pazušanai un tavai problēmai sakars mazs. Ne jau no LIX-a Tev kaut kas būs pastādinājis performanci vk.com utt.. 😀

    #284428
    kassells
    Participant

    Man ir DSL no LTC.

    #284429
    WerNeo
    Participant

    Rodas vairāki papildus jautājumi:

    “nezinu vai pie tā ir vainīgs interneta “kreš” 2dienas vakarā” … kā izpaudās tas crash? Pazuda nets vai aizvērās interneta pārlūks (ja tā, tad kādu erroru izmeta, ja izmeta).

    Otrs: Kādi plejeri un kodeki ir instalēti uz datora?

    P.S. Nekad (nekad!!!) nenolādi video. 😀 Video tev atriebjas (piedod par pajokošanos)!

    #284430
    kassells
    Participant

    2dienas vakarā tikai nets pazuda. Ok, šito versiju var atmest, jo no neta pazušanas diez vai tas man ir. Un + vēl citiem viss ir ok.

    Man ir Adobe Flash Player 11 ActiveX, Adobe Shockwave Player 11.6, K-Lite Mega Codec Pack 4.1.7

    Man kaut ko citu parādija tagad(ar sarkaniem burtiem).

    https://www.bildites.lv/images/p2053t80ta7bz07x3vcu.jpg

    #284431
    WerNeo
    Participant

    Variantu daudz. Iespējams adobes settingi, iespējams kodeki, iespējams, ka kaut kas cits. Event viewerī ran kaut kādu interesantu atzīmju? Sāk izskatīties pēc vīrusa.

    #284432
    kassells
    Participant

    Acceleration nav atķeksēts. Kodeksu noņemu, nekas nemainās.

    Ko man tieši skatīties Event Viewerī?

    #284433
    WerNeo
    Participant

    Kassels, neapvainojies protams, bet man Tev vieglāk būs ieteikt reinstall… (dzīvē problēma daudz mazāka), tikai caur netu gruuti izminama..

    #284434
    Dibens Kāpurķēde
    Participant

    Ceru, ka šī lapa būs vēl ilgi – es jau gara acīm redzu kā es atbildu daudziem interneta “nolādētājiem” 😀

    #284435
    kassells
    Participant

    Par ko tad man apveinoties?! 😀 Es jau arī domāju par reinstall. Pagaidīšu līdz 2dienai, aiziešu pie licenzēta MS speciālista, varbūt uzzināšu ko vairāk.

    #284436
    usins
    Participant

    ipconfig /flushdns

    nevar būt Tev jaunākie Flesh plaijer, jo chrome paši nolemj kāds būs Tev, jo Chromē flesh ir iešūts. Iztīri kešus, sīkfailus.

    #284437
    kassells
    Participant

    Task Menedžērī uzliekott chrome’m prioritāti uz AboveNormal viss darbojas lieliski, nekādu gļuku video. 😀

    Tad man jautājums kāpēc uz Normal neiet?! 😀

    #284438
    Kon
    Participant

    Tāpēc, ka Toms nolādēja /:

    #284439
    kassells
    Participant

    Task Menedžērī uzliekot chrome’m prioritāti uz AboveNormal viss darbojas lieliski, nekādu gļuku video.

    Tad man jautājums kāpēc uz Normal neiet?! 😀

    #284440
    drunk_lizard
    Participant

    izlasiiju visu topic ar interesi. man nebija nekaadu iluuziju par notepad vecaako lietotaaju praata speejaam, bet nu sjitais topic…

    vienmeer ar seviskju idiotismu ir izceelies usins, tomeer ar padomu refresjot dns listi sajaa gasiijuma, MANUPRAAT IR SASNIEGTAS JAUNAS, VEEL NEBIJUSJAS STULBUMA VIRSOTNES…

    #284441
    WerNeo
    Participant

    DL: “Ķaf ķaf ķaf (ievelk elpu) ķaf ķaf ķaf”. 🙂

    #284442
    drunk_lizard
    Participant

    rau kur apliecinaajums^ ilgi nebija jaagaida :>

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 32 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā