Kārtējais apokalipses burbulis, jeb tomēr…?

Sākumlapa Forumi Citas tēmas Viss pārējais Kārtējais apokalipses burbulis, jeb tomēr…?

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 84 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #274199
    ruukjis
    Participant

    Nu cik neapdāvinātam ir jābut, lai šitam murgam ticētu?!

    1. NASAS grafikā nesūda nekas nav redzams

    2. Ja planēta ir ielidojusi Saules sistēma jau 2003. gadā, izskaidrojiet man kā 8 gadus viņa ir palikusi nepamanīta? Tādu objektu pat ar amatieru teleskopu vajadzētu saskatīt.

    3. Ja šāds objekts ar savu magnētisko lauku spēj ietekmēt tādus procesus kā vulkāni, zemestrīces un hvz ko vēl ne, tad tam jau jābūt ar neapbruņotu aci saskatāmam.

    4. Un visbeidzot – paskataties uz cipariem, tur pat pamatskolniekam, kas puslīdz jēdz matemātiku, skaidrs, ka tā lieta smird:

    Saules sistēmas radiuss ~ 30AU

    Planēta X lido 8 gadus, tātad ~3,75AU gadā

    Kā tas nākas, ka no 2010 gada februāra līdz 2010 gada septrembrim (kas ir pusgads) planēta X netikai nepietuvinās Zeme, bet tieši pretēji – attālinās no Zemes par 0,216AU, BET jau nākamajā pusgadā tā ir petuvojusies Zemei par 4,157AU -WTF?!

    ….Patiesībā viss raksts ir pretrunu kolekcija

    #274200
    bumbulis
    Participant

    KamŠn rūķi, tas ka tu neizproti lietas, nenozīmē, ka vajag uzreiz mētāties ar aizvainojošiem tekstiem. Es arī neko daudz nerubiju no tām lietām, bet taka esmu šo to lasījis, tad aptuveni tev paskaidrošu.

    1. Pieņemsim, ka NASA jau ļoti sen zin par šādu scenāriju. Tavuprāt NASA šādu informāciju palaistu tautās, izraisot haosu visā pasaulē? Ja tā, tad saukt Tevi par naivu būtu vēl maigi.

    2. Viņa tuvojās no lejas + cik lasīju tādā agregātstāvoklī, kurš neatstaro gaismu, respektīvi ir ļoti grūti saskatāms.

    3. Š os visus faktorus ietekmē planētas masa, ne izmērs. Par to redzēšanu laikam atbilde ir 2. punktā.

    4. Tapēc ka Zeme rotē ap sauli un, ja planētas X ātrums tajā 2010 gadā bija attiecīgi mazs, tad loģiski, ka pusgadu Zeme attālinājās no Planētas X. Š o punktu es pats izsecināju.

    Patiesībā visa teorija apbrīnojami labi saskan gan no zinātniskā viedokļa gan no reliģiskā, gan praktiskā, redzot datumu sakritības ar zemestrīcēm (neesmu gan iedziļinājies vai šī analīze veikta pirms vai pēc), masveida putnu un zivju izmiršanu. Cik nu esmu spējīgs izsecināt.

    #274201
    aoma
    Participant

    bumbulis, nu ko lai saka, tūlīt varēsi mani pieskaitīt pie apdolbītajiem, kas nekam netic 😀

    Vienā lietā gan vari man ticēt – kad pienāks pasaules gals, mirstīgajiem tāpat to neuzzināt, tāpēc turpini savu eksistenci, ko liktenis tev lēmis. Mazāk zināsi, mierīgāk gulēsi 😀

    #274202
    Goldss
    Participant

    Pēc “bumbuļa” teiktā un loģikas var secināt, ka visu nelaimju pamatā ir tiešī šī planēta Nibiru jeb Planēta X. Tātad finanšu krīze (otrā jau pasaules vēsturē), Ä€frikas bads, nemieri Tuvajos Austrumos, Fukušimas kodolkatastrofa un, protams, spēcīga zemestrīce, kas izraisīja cunami, tad vēl ledāju kušana, anomālais karstums, jaunā “Konans Barbars” filma ir tikai šīs tuvojošās planētas ietekmes sekas. Nevar jau aizmirst arī lielo rūpniecisko izmešu palielināšanos, putnu masveida nomiršanu, zivju bojā eju dažādos pasaules krastos. Lieta tāda, ka visām nelaimēm meklējam cēloni, meklējam sakarības, kas to visu izskaidros. Š ī tēma ir bijusi pārcilāta visur, daudzi ir mēģinājuši pierādīt un sludināt pasaules bojā eju. Mēģinājuši izskaidrot labības lauku zīmes, maiju kalendāru, dabas parādības, taču pie daudz maz visiem pieņemama secinājuma neviens nav nokļuvis. Ja “bumbulis” aizietu pie ārsta, tad viņam noteikti izrakstītu kārtīgu devu alkohola un daudz miega.

    #274203
    bumbulis
    Participant

    aoma, es neapgalvoju, ka tieši tā viss būs un notiks, tikai saku to, ka šīs teorijas scenārijs ir ļoti ticams, ar spēcīgu pamatojumu bāzi, atšķirībā no iepriekšējiem “pareģojumiem”.

    Goldss, kur tu pēc manis teiktā un loģikas esi spējīgs izvilkt kaut ko par finanšu krīzēm un badiem Ä€frikā? Š ķiet tu vispār neesi uzķēris ne domu, ne tēmu… Bet visā visumā ir jāmāk uzrakstīt tik garu postu un pateikt… neko! Malacis!

    #274204
    Evers
    Participant

    Pareizi ir kā bumbulis saka, ja reiz tas notiks, tad labāk ir būt lietas kursā par to kas īsti notiek, kas tam sekos, un kā visprātīgāk rīkoties ja ir kaut neliela iespēja izdzīvot. Citādi būs tā, ka ieraudzīs sarkanus ūdeņus, sāks taurēt ka dievelis tomēr ir, un ka šamējais savas dusmas tagad gāž cilvēkiem virsū, pataisījis ūdeni par asinīm (pat garša būs līdzīga dēļ dzelzs) un aizskries uz baznīcu taisīt lūgšanu orģijas un vēl nezkādus vājprātus darīt. 😀

    #274205
    ruukjis
    Participant

    Quote:

    Man, kā kosmosa nepētniekam un čalims, kuram zināšanas fizikā ir vērtējamas ar labi ja 3


    Ar šo tu jau esi pateicis pietiekoši daudz.

    1. Tā ir tikai konspirācijas teorija, līdzīgas sacer 6 gadīgi bērni par skolotājiem. Palasi neatkarīgo astrologu rakstus šajā jautājumā, ja reiz netici NASAi. Sāc ar Badastronomy

    2.

    Quote:

    tādā agregātstāvoklī, kurš neatstaro gaismu

    Wāaaahahaha – līdz asarām un pa zemi vārtoties. Varbūt tomēr atver fizikas grāmatu?

    3. Nu un ko tu man gribi iestāstīt, ka planēta, kas ar savu masu var iespaidot Zemi 6AU attālumā un 2AU attālumā vēljoprojām ir neredzama? Tu ar galvu draudzējies?

    4. Atļaušos atgādināt, ka maksimālais attālums, ko Zeme var “aizmukt” no šīs planētas ir 1,8AU, tagad izskaidro man kāpēc vienā pusgadā attālums līdz Zemei ir -0216AU, bet jau nākamajā tas ir +4,157.

    #274206
    Foxsk8
    Participant

    Vakar visu dienu staigāju par youtube un meklēju info, skatījos visu tieši saistībā ar šo Planet X, jeb Elenin, jeb Nibiru planētu, komētu, sauc kā gribi.

    Noskatījos kopā ap 40 video, visādiem tur fox news, nasam, vietējiem censoņiem, visādam teorijām par pasaules galu, utt…

    Un pats lielākais prikols ir tas, ka senie Sumārieši jau bija pieminējuši šo planētu, arī senajos zīmējumos viņa ir parādīta, bibelēs un visādos tādos veidos arī tas ir pieminēts ar dažādām apstraktām, telainām izteiksmes formām, so, dažādas reliģijas, dažādas tautas, dažādas planētas malas, runā par vienu un to pašu. Nākošais skatoties vēl senos maijus, utt… kas savā laika bija izcili kosmo pētnieki, arī viņi to bija minējuši un paredzējuši, ka kaut kas tāds notiks atkārtoti, proti 2012 gadā.

    Nākošais interesantais fakts ir tas, ka tā Nabiru planeta, kā šķerso vienu likni ar zemi un sauli, tā uz zemes notiek dāžāda veida katastrofas, un tie datumi reāli sakrita, ok būtu viens datums sakritis, neko neteiktu, bet nu nejau visi, nākošā liknes šķersošana sanāk tajā 27 datumā, vai kurā tur, tad nu būs jāskatās ziņas, vai kaut kas nav noticis, so, ja notiks, man vairs cits nekas neatliks kā vien tam sākt ticēt, jo tas viss kļūs acimredzami, so, ir darbība, ir rezultāts, līdz ar to tas paliek par reālu faktu, nevis tikai kādu frīku un apsēsto teorija.

    Enyway, gribat ticiet, gribiet neticiet. Tā pat visi nospārgsim, agrāk vai vēlāk.

    #274207
    aoma
    Participant

    Nu foxy, es par tevi biju labākās domās, saprast vēl varētu to anakinu vārdā evers, bet tu – it kā mūsdienu jaunietis, galvai vajadzētu būt saprātīgai…

    Lai gan no otras puses skatoties, ”zombiju” (pirkt spējīgo paaudze) aug griezdamās. No turienes arī šie ikmēneša ”pasaules gali”, cilvēces bojā eja (pērc šodien, maksā rīt) un tamlīdzīgas blēņas.

    #274208
    bumbulis
    Participant

    Darba diena beigusies un man tiešām slinkums iedziļināties sausos ciparos, vari papētīt diagrammu: https://ssd.jpl.nasa.gov/sbdb.cgi?sstr=elenin;orb=1;cov=1;log=0;cad=1#orb , kad komēta Elenin pietuvojās un kad nē. Papētot tos tavus datumus, uzķēru, ka attālums pieauga no 27. mar. 2010 (5.92 AU) līdz 22. jūl. 2010 (6.474 AU), respektīvi par kaut kādiem 0.5x AU. Papētīšu pats kad būs brīvāks brīdis. Ir teorija, ka šī komēta ir priekšvēstnese Planētai x.

    Par to agregātstāvokli varbūt tiešām smieklīgu kko pateicu, tapēc iedošu izgriezumu angļu valodā:

    “as a brown dwarf is a collapsed mass that is extreemly cold do to lack of fission at its core. During its stellar journey it has no other large celestial bodies to agitate its core to heat. Thus it sinks to near kelvin absolute zero temperatures on its journey. This gives its burnt out gasses a lack of color and infact makes them nearly black. they literally absorb photons of light, rather than reflect for the most part.”

    #274209
    shady
    Participant

    Kā reiz viens gudrs cilvēks bija teicis – ir pārāk iedomīgi uzskatīt, ka mēs esam vienīgie visā bezgalīgajā pasaulē…

    Tas, ka 99% gadījumi ir safabricēti, tas ir pavisam cits stāsts…

    #274210
    aoma
    Participant

    Nekā personīga

    Neliels ieskats kārtējā pasaules gala scenārijā.

    Visos masu mēdijos tiek izziņots parastu planētas iedzīvotāju uzmanībai noslēpts fakts, ka zemei bīstami pietuvojusies komēta, asteroīds, milzu meteorīts etc., ko līdz šim no mums veiksmīgi noslēpusi NASA, CIP, KGB etc.

    Ko dara vienkāršs planētas iedzīvotājs, kam ir pāris lieku dolāru, latu, grivnu, šekeļu etc.?

    Uzminējāt: vai nu metas uz tuvāko lielveikalu un izpērk pēdējos santīmus, centus, (bļ, pietrūka iztēles) ect., vai arī droši dodas uz uz tuvējo bankas filiāli, pagrābjot maksimāli pieļaujamo summu, cerībā, ka nebūs jāatdod. Vēl cits izpērk pēdējo mazumiņu, kas nolikts nebaltām dienām.

    Rezumē: gaidiet kārtējo pasaules galu un spēks (bankas) būs ar jums.

    Paklau, shady. manā mūžā šitas ir vismaz piecpadsmitais pasaules gals, ja ne vairāk. Tam, ka izplatījumā dzīvo citi rūķi, neattiecas uz tēmu 🙂

    #274211
    Foxsk8
    Participant

    Pag, pag, tad jau visi tie kas tic dievam, reliģijai un citām blēņam arī ir idioti? Es piem reliģijai neticu, baznīcām neeju, utt….

    Nākošais, droši vien tu skatoties kādu filmu, specafektus, utt… vai jebko kas filmā ir parādīts uzskati, ka tas ir tikai filmās vai tās ir pasakas, līdz ar to tev zūd jebkāda interese par to kas tur notiek, līdz ar to pēc taviem uzskatiem varu spriest, ka tev dzīve izskatās pārāk pelēka un vienmuļa, lai izprastu tajā notiekošās lietas. Tā ir tava izvēlne, kam tu gribi ticēt, stroķi pie deniņiem tev neturu un nelieku teikt, Allah vai “Zi hail” 😀 Es vienkārši paudu savu viedokli par informācijas plūsmu, ko uzsuknēju saistībā ar šo tēmu, ar piebildi, gribi tici, gribi nē, tā pat nosprāgsim agrāk vai vēlāk, so es nekur neuzsvēru savu domu, gribu, ka es tam visam ticu, es minēju to, ka ir pārāk liels ticamības faktors tam, lai neticētu.

    Otrs ja tā paskatamies no citas puses, arī pats Cilvēks ir viena liela mīkla, kā tas radies, kur radies, kā attīstījies, utt… par to arī zinātnieki vēl strīdās, utt… so visa zinātne ir 50 – 50 robežas, līdz kamēr nenonāk pie kāda fakta, slēdziena, utt…

    Par visiem šiem NLO, čuģikiem un citiem velniem reiz izteicos, ka atliktu vienam Alien šipam nogāsties, vai arī parādīties virs kādas lielākas pilsētas, hops vairāk nevienam arī nebūtu šaubas, es domāju parādīties tā, kā tas tiek rādīts Filmās, noslaucīt kādu gorodu no zemes virsmas un visiem būtu miers, varētu vēl pēdējo alu iedzert, uzpīpot un vai darīt kaut ko citu, jo uz šo jautājumu būtu atbildēts.

    Interesanti, vajadzēs šo topiku pacelt tajos datumos kad “Gals” būs klāt, un tad palasīt komentārus, tikmēr varam dzīvot tālāk, katrs ar saviem uzskatiem, teorijām, reliģijām un citiem brīnumiem.

    #274212
    aoma
    Participant

    Fox, neuztver to pārāk personīgi. Kā lai to paskaidro, nevienu neaizvainojot…

    Redzi, ir cilvēki, kam vajag kaut kam ticēt, vienalga, vai tas ir dievs, velns vai allien

    Katrs ļaužis nobriest individuāli, plus vēl apkārtējā vide. Personīgi man bija tā laime (vai nelaime) lasīt Emanuelu Kantu jau bērnībā, protams, zinoša cilvēka uzraudzībā, tāpēc labi zinu, ko nozīmē pieradināta prāta spēles 😉

    Būšu banāls un teikšu, ka ar saita moderiem škandalēt ir neprāts, tomēr reizēm tumsonība spēj nokaitināt…

    #274213
    bumbulis
    Participant

    aoma, vai ir prātīgi automātiski noraidīt jebkuru teoriju, tikai tapēc, ka visas citas šajā tematā izvirzītās nav piepildījušās, vai tomēr būtu prātīgāk katru teoriju izvērtēt atsevišķi un attiecīgī arī izdarīt secinājumus? Jo šeit tomēr figurē fakti, kurus vienkārši nevar noliegt – dabas kataklizmas tādā skaitā, polu nobīde (šim vispār ir kādas citas teorijas? tiešām neesmu interesējies), komēta Elenin.

    #274214
    ruukjis
    Participant

    Bumbuli es vēl saprotu… tevi nē, lai gan… nav jau pirmā reize, kad iesaisties šāda rakstura diskusijā un brīdi, kad tavi murgi tiek sadragāti pīšļos ar faktiem, tad veikli pārslēdzies uz citu tēmu vai pazūdi vispār.

    Es tev došu vienu faktu: Saules sistēmā NAV nekādas mistiskas, neredzamas palnētas.

    Dodat man VIENU zinātnisku faktu, kas pierādītu šīs planētas eksistnci un es aizvēršos un vēl publiski atvainošos.

    Par cik, sava prieka pēc, šo to pastudēju astronomijā (nevis “studējis” par planētu X) un astrofizikā, šī tēma mani padara traku – nu kā var būt tik nepiedodami stulbs un ticēt šādām blēņām?!

    #274215
    aoma
    Participant

    Paklau, es saprotu, ka šāda veida teorijas tev ir kas jauns un nepierasts, ja kas, pasaules galu gaida jau kopš tā radīšanas, pie tam, lielākai daļai cilvēces tas ir, lai cik tas nebūtu dīvaini, maznozīmīgs faktors.

    #274216
    migors
    Participant

    Mēģināju visā šajā iedziļināties. Paradijusies kaut kāda otrā saule, tad zemei tuvojas komēta, kura nemaz nav komēta bet melnā zvaigzne kura, izmainīs zemes magnētikos polus un paņems to verdzībā aizvelkot sev līdzi. Pilnīgs ārprāts!

    Piedevām tas viss tiek apstiprināts ar NASA un citu organizāciju tabulām un pierādijumiem, tad tas ka ja zeme ar komētu nostājas vienā līnijā tad notiek zemestrīces tieši tajos datumos un šāds datums būs kaut kur 26 septembrī.

    Es lasiju lasiju, mēģināju saprast, nu pilnīgs pisec.

    #274217
    Foxsk8
    Participant

    Tā:

    1. Es neminēju neredzamu planētu, tas ir pirmais, es teicu, ka citi to sauc par Planet X, citi to sauc par komētu Elenin, citi to atkal sauc par Nibiru planētu, so, citādu, kur es esmu teicis, ka viņa ir neredzama? Ja tu gribi apstrīdēt manus uzskatus, tad neizdomā faktus, ko es neesmu teicis.

    2. Š eit tev info, par dažām teorijām:

    https://channel.nationalgeographic.com/channel/ends-of-the-earth-2012

    https://www.nasa.gov/topics/earth/features/2012.html – šeit viss ka parasti tiek noliegts.

    https://en.wikipedia.org/wiki/C/2010_X1

    https://yowusa.com/planetx/2007/planetx-2007-08b/1.shtml – šito apskaties obligāti, šeit ir attaisnotas nasas runas, linki uz avisem, webiem un citiem velniem.

    Nez, vel daudzi zinatnieki par šo ir runājuši tā pat kā es. Man reali ir pofigs, gribiet ticiet, gribiet neticiet.

    #274218
    ruukjis
    Participant

    =>foxi

    Un kur es teicu, ka tu teici? Ja nav kur piesieties, tad sēdi rāms. Nejauc vienā katlā Elenin, kas ir absolūti nekaitīga komēta, ar izfantazētu Planētu X, kas apturēs Zemi un ko tik vēl neizdarīs.

    ywusa.com aha ļooooti uzticams links… ei, kas tad tas, Planēta X jau iespaidojusi Urānu un Neptūnu 1992. gadā un pat pēc 19 gadiem šī mītiskā planēta vēl nav redzama? Š ajā “ticamajā” linkā kāds šo planētu nosauc par brūno punduri… mļe Jūs zinat, ka brūnais punduris ir zvaigzne!? “Vēsa” zvaigzne, tikai 1000-2500 grādi un taisnība, ka vairāku gaismas gadu attālumā šādas zvaigznes ir grūti saskatīt, bet 6AU attālumā tas būtu 3šais spožākais objekts debesīs.

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 84 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā