kārtējas vēlēšanas

Sākumlapa Forumi Citas tēmas Cilvēks un Sabiedrība kārtējas vēlēšanas

Tiek skatīts 61 ieraksts (no 217 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #333301
    darklight
    Participant

    Es te domāju vairāk par nacionālām nesaskaņām.

    Stulbums? Tu gribi, lai es sāku saukt konkrētus stulbuma piemērus likumdošanā? Un nelikumību piesegšana nav stulbums? Vai OIK ieviesēji ir noziedznieki vai idioti? Gan vienā, gan otrā gadījumā viņiem par savu nodarīto būtu jāatbild. “Gāzi grīdā!” varoņi – krāpnieki vai stulbeņi? Kamēr Kalvītis ieņems augstus amatus nevis sēdēs aiz restēm par apzinātu valsts novešanu līdz bankrotam, es nebalsošu ne par vienu, kam sakars ar toreizējo valdību. Nu par Saskaņu es gan arī nebalsošu, paldies dievam, vēl kāda alternatīva ir.

    #333302
    Andron MacBeton
    Participant

    Nu redz, tur jau tie sūdi, KA, tos kretīniskos zaglēnus ievēlēja demokrātiski, un vismaz 70% vairākums.

    Tie bija tie tavi debīlie vecāki un vecvecāki ka to izdarija. Taka principā tagad ņem ragutiņas un cirvi, un tos kropļus uz mežu.

    Tu savējos, es savējos, un jau pa 5-6 balsīm mazāk Jenotībai.

    #333303
    Anonīms
    Neaktīvs
    #333304
    Black
    Participant

    VienotibaSpeks wrote:


    Par profesionāļu komandu!

    https://jauns.lv/raksts/zinas/294120-valdis-dombrovskis-jauna-vienotiba-populistu-tuksai-solisanai-liek-preti-argumentetu-reformu-programmu

    Tu laikam aizvērsies tikai pēc vēlēšanām.

    #333305
    uldics
    Participant

    VienotibaSpeks wrote:


    Par profesionāļu komandu!

    https://jauns.lv/raksts/zinas/294120-valdis-dombrovskis-jauna-vienotiba-populistu-tuksai-solisanai-liek-preti-argumentetu-reformu-programmu

    Jautājumi uzrakstīti pēc atbildēm. Viņi tur dzīvo kaut kādā citā dimensijā. Kur tad ir tā argumentētā reforma? Ja jau esat mācījušies no kļūdām, tad, kur ir metodes, argumentētas!, ar kurām novērsīsiet kļūdu iemeslus? Man nepietiek ar ‘mēs darīsim citādi’ un ‘tādas kļūdas neatkātosim’. Es par jums balsošu tikai tad, kad parādīsit atbildību manā priekšā, nevis viens otram. Sasmērējās biedrs? Nožēlu neizrāda, sodu nesaņem? ĀRĀ! Līdz šim jūs to nedarat, līdz ar to es jums savu iespēju apmēros saku: ‘Ārā!’. Un ārā jums derētu izbraukt. Nevis uz pirti pie ezera, bet uz lauku ciemiem. Nevajag pat tādus ekstrēmus. Aizbrauciet uz mazpilsētām, parunājiet ar iedzīvotājiem. Darbu dabūt var tikai mantojumā, uzņēmumi likvidēti, slimnīcas slēgtas, valsts aizsargātais stāv rindā pusotru gadu, izglītība par velti un ļoti augstas raudzes. Kā tad! Kāpēc tad paši savus bērnus gribat sūtīt uz ārzemēm mācīties? Spēks, mļin! Sūds uz kociņa ne spēks.

    Ārā!

    #333306
    3Dklucis
    Participant

    Tieši tā-ārā…..Redz kur ir izglītojoš pēks https://youtu.be/TMHXA1vtVpc

    #333307
    3Dklucis
    Participant

    Tieši tā-ārā…..Redz kur ir izglītojoš spēks https://youtu.be/TMHXA1vtVpc

    #333308
    3Dklucis
    Participant

    VienotibaSpeks wrote:


    Par profesionāļu komandu!

    https://jauns.lv/raksts/zinas/294120-valdis-dombrovskis-jauna-vienotiba-populistu-tuksai-solisanai-liek-preti-argumentetu-reformu-programmu

    Aunu bars -VAI BŪS PAREIZĀK “PROFESIONĀLI IZADZĒJI”!!! ARĀ

    #333309
    Anonīms
    Neaktīvs

    Dombrovskis visu pareizi pasaka. Vienotība vienmēr ir bijusi pragmatiska un valstiski domājoša partija. Atcerēsimies, ka tieši Vienotība un Dombrovskis izveda Latviju no dziļākās krīzes pasaulē, kurā to ieveda Tautas partijas un citi populisti. Vienotības laikā esam kļuvuši par visstraujāk augošo ekonomiku Eiropa Savienībā, IKP pieauguma tempos vairāk kā 2 reizes apsteidzot tādas valstis kā Vācija, Zviedrija, Somija, Īrija u.c. Bezdarbs Vienotības laikā no 20% ir samazinājies uz 6,4%, sasniedzot straujākos bezdarba samazinājuma tempus Eiropā. Vidējā alga sasniedz jau 1000 eiro robežu.

    Vienotības laikā iedzīvotāju apmierinātība ar dzīvi ir sasniegusi visaugstāko līmeni pēc SKDS aptaujas.

    https://jauns.lv/raksts/zinas/294118-latvijas-iedzivotaju-apmierinatiba-ar-savu-dzivi-sasniegusi-rekordaugstu-limeni

    Tagad Vienotība ir arī attīrījusies no pašlabuma meklētājiem un par to var droši balsot Saeimas vēlēšanās. Vienotība nekuļ tukšus salmus, Vienotība ir gudru cilvēku un darītāju partija.

    #333310
    3Dklucis
    Participant

    Ainarss wrote:


    Dombrovskis visu pareizi pasaka. Vienotība vienmēr ir bijusi pragmatiska un valstiski domājoša partija. Atcerēsimies, ka tieši Vienotība un Dombrovskis izveda Latviju no dziļākās krīzes pasaulē, kurā to ieveda Tautas partijas un citi populisti. Vienotības laikā esam kļuvuši par visstraujāk augošo ekonomiku Eiropa Savienībā, IKP pieauguma tempos vairāk kā 2 reizes apsteidzot tādas valstis kā Vācija, Zviedrija, Somija, Īrija u.c. Bezdarbs Vienotības laikā no 20% ir samazinājies uz 6,4%, sasniedzot straujākos bezdarba samazinājuma tempus Eiropā. Vidējā alga sasniedz jau 1000 eiro robežu.

    Vienotības laikā iedzīvotāju apmierinātība ar dzīvi ir sasniegusi visaugstāko līmeni pēc SKDS aptaujas.

    https://jauns.lv/raksts/zinas/294118-latvijas-iedzivotaju-apmierinatiba-ar-savu-dzivi-sasniegusi-rekordaugstu-limeni

    Tagad Vienotība ir arī attīrījusies no pašlabuma meklētājiem un par to var droši balsot Saeimas vēlēšanās. Vienotība nekuļ tukšus salmus, Vienotība ir gudru cilvēku un darītāju partija.

    Tu nelaimes nesēj….vari ar to dzeltenās preses skribelējumu sev vēnas pārgriest- es augstāk pametu lynku kur reāli vecis un vecene spēj ievest kartību un punkts…. Te tikai un vienīgi ja galabs LV tas ir numurs 15….ja naksies vilties arī ar siem ja gadījumā bandīti neneovāks kaimin tad es ar nems u naizgrauks……un droš mani varēs no šejienes banot uz mūžu….Nav jau grūti uztaisīt savu lapu -savaa stilā!

    #333311
    Anonīms
    Neaktīvs

    3Dklucis wrote:

    Tu nelaimes nesēj….vari ar to dzeltenās preses skribelējumu sev vēnas pārgriest- es augstāk pametu lynku kur reāli vecis un vecene spēj ievest kartību un punkts…. Te tikai un vienīgi ja galabs LV tas ir numurs 15….ja naksies vilties arī ar siem ja gadījumā bandīti neneovāks kaimin tad es ar nems u naizgrauks……un droš mani varēs no šejienes banot uz mūžu….Nav jau grūti uztaisīt savu lapu -savaa stilā!

    Kas Jūs konkrēti neapmierina valstī?Arī lauku reģionos tagad ir labi apmaksāts darbs!

    https://skaties.lv/zinas/latvija/zemnieki-arvien-izmisigak-apsver-iespeju-ievest-imigrantu-darbaspeku/

    #333312
    3Dklucis
    Participant

    Guest wrote:


    3Dklucis wrote:

    Tu nelaimes nesēj….vari ar to dzeltenās preses skribelējumu sev vēnas pārgriest- es augstāk pametu lynku kur reāli vecis un vecene spēj ievest kartību un punkts…. Te tikai un vienīgi ja galabs LV tas ir numurs 15….ja naksies vilties arī ar siem ja gadījumā bandīti neneovāks kaimin tad es ar nems u naizgrauks……un droš mani varēs no šejienes banot uz mūžu….Nav jau grūti uztaisīt savu lapu -savaa stilā!

    Kas Jūs konkrēti neapmierina valstī?Arī lauku reģionos tagad ir labi apmaksāts darbs!

    https://skaties.lv/zinas/latvija/zemnieki-arvien-izmisigak-apsver-iespeju-ievest-imigrantu-darbaspeku/

    Aunupiere -tu vienreiz pilsētas žurka aizbrauc uz tiem laukiem un apskaties kādas algas..Varbūt tai lauku firma pats direktors tādu naudinu saņem….bet parējie minimālais vai pat zem minimālā-Dulburis atkala kautkadu dzeltenās preses mēeēslu pastūmis un te jebī smadzenes-ta varēj jebīīī šos 28gadu -tagat pizzzzzggggeeeec jums bandītiem ir!!!

    #333313
    Anonīms
    Neaktīvs

    https://jauns.lv/raksts/zinas/294069-uznemeja-esam-radijusi-paaudzi-kas-neprot-negrib-un-negribes-stradat

    izskatās, ka Jūs negribat strādāt, bet gan sēdēt uz pabalstiem tik.

    #333314
    3Dklucis
    Participant

    guest wrote:


    https://jauns.lv/raksts/zinas/294069-uznemeja-esam-radijusi-paaudzi-kas-neprot-negrib-un-negribes-stradat

    izskatās, ka Jūs negribat strādāt, bet gan sēdēt uz pabalstiem tik.


    Sen jau strādā ,bet nejau jūsu labā ,bet sevis-strādaju un neatbalstu valsts bandītu uzpostos nodokļus -tīri strādaju prēkš sevis….un par pensijām nemaz te nerunās ,ieks UK jau sen vina nodrošināta!

    #333315
    Anonīms
    Neaktīvs

    Ja negribat, lai slēdz slimnīcas un skolas, tad sākiet vienreiz nodokļus maksāt no savām Aplokšņu Algām! Valsts mūžīgi, daudzus gadus nevar dzīvot uz aizņemta miljardiem lieliem kredītiem, par ko katru gadu simtiem miljonu Eiro procentos vien jāmaksā, lai tik varētu uzturēt nodokļu nemaksātājus bērniem skolas, slimnīcas, bērnudārzus, ceļus, bibliotēkas, kultūras namus! Nodokļi, cienītais pilsoni ir JĀMAKSĀ, lai tev būtu medicīna, pabalsti, pensijas, infrastruktūra.

    #333316
    Evers
    Participant

    Balsošu par KPV LV, nezinu kā būs ar darbiem, bet vismaz runā patiesību tieši un atklāti par problēmām, kāpjot uz varžacīm ne vienam vien.

    Ainarss wrote:


    Ja negribat, lai slēdz slimnīcas un skolas, tad sākiet vienreiz nodokļus maksāt no savām Aplokšņu Algām! Valsts mūžīgi, daudzus gadus nevar dzīvot uz aizņemta miljardiem lieliem kredītiem, par ko katru gadu simtiem miljonu Eiro procentos vien jāmaksā, lai tik varētu uzturēt nodokļu nemaksātājus bērniem skolas, slimnīcas, bērnudārzus, ceļus, bibliotēkas, kultūras namus! Nodokļi, cienītais pilsoni ir JĀMAKSĀ, lai tev būtu medicīna, pabalsti, pensijas, infrastruktūra.

    Trollis, zombijs vai blēdis tu esi.

    Protams, ka nodokļi IR jāmaksā, bet kāda var būt vēlme tos maksāt, ja tie acīmredzami NETIEK ADEKVĀTI TĒRĒTI nevienai no tavām nosauktajām vajadzībām. Uzpūsti iepirkumi, nevienam nevajadzīgi miljonu projekti un citi tautai absolūti nevajadzīgi murgi – tur tie tiek tērēti nežēlējot, protams, indivīdi pa vidu uzvārās.

    #333317
    3Dklucis
    Participant

    Ainarss wrote:


    Ja negribat, lai slēdz slimnīcas un skolas, tad sākiet vienreiz nodokļus maksāt no savām Aplokšņu Algām! Valsts mūžīgi, daudzus gadus nevar dzīvot uz aizņemta miljardiem lieliem kredītiem, par ko katru gadu simtiem miljonu Eiro procentos vien jāmaksā, lai tik varētu uzturēt nodokļu nemaksātājus bērniem skolas, slimnīcas, bērnudārzus, ceļus, bibliotēkas, kultūras namus! Nodokļi, cienītais pilsoni ir JĀMAKSĀ, lai tev būtu medicīna, pabalsti, pensijas, infrastruktūra.

    Kad kaimiņš būs pie varas tad jau būs vērts par to padomāt jo noteikti nebūs tik lieli uzpūsti nodokļi!

    #333318
    Black
    Participant

    Jā, par nodokļu maksāšanu “Volvo XC60” pērkot, vislabāk var pastāstīt Dzintars Zaķis no “Vienotības”.

    Ko Ainarss? Zaķis partijā vairs nav?

    Jā, protams, vairs jau nav “Vienotība” bet ir “Jaunā Vienotība” un arī visādu zaķu, rudo lapsu un ceļojošo kausu Pabriku tajā arī nav.

    Bet ir sasmērēta pagātne, kuru neaizmirst kopā ar nosaukuma maiņu.

    Jeb Jūs domājat, ja firmele uzņēmumu reģistrā maina nosaukumu, tad tai garantijas saistības nav jāuzņemas?

    #333319
    3Dklucis
    Participant

    Black wrote:


    Jā, par nodokļu maksāšanu “Volvo XC60” pērkot, vislabāk var pastāstīt Dzintars Zaķis no “Vienotības”.

    Ko Ainarss? Zaķis partijā vairs nav?

    Jā, protams, vairs jau nav “Vienotība” bet ir “Jaunā Vienotība” un arī visādu zaķu, rudo lapsu un ceļojošo kausu Pabriku tajā arī nav.

    Bet ir sasmērēta pagātne, kuru neaizmirst kopā ar nosaukuma maiņu.

    Jeb Jūs domājat, ja firmele uzņēmumu reģistrā maina nosaukumu, tad tai garantijas saistības nav jāuzņemas?

    Vot vot ar sazakto nodokļu spaini pa to bieti un tā kamēr nonerdēts līdz pēdējam pirdienam!

    #333320
    Anonīms
    Neaktīvs

    Zaķa kungs savu kļūdu atzina un samaksāja pvn valstij. Jā ir bijušas kļūdas. Kāpēc aizmirsāt, ka Vienotība izvilka valsti no krīzes un padarīja par straujāk augušo ekonomiku ES. Iedzīvotaji atdzīst, ka dzīvojam krietni labāk nekā 2009/2010gadā.Tagad Vienotība ir attīrijusies un ir spēcīga komanda!

    https://www.vienotiba.lv/jaunumi/zinas/dombrovskis-jauna-vienotiba-nozime-pieredzi-un-profesionalismu/

Tiek skatīts 61 ieraksts (no 217 kopumā)
  • Tēma ‘kārtējas vēlēšanas’ ir aizvērta jaunām atbildēm.
Jaunākais portālā