kārtējas vēlēšanas

Sākumlapa Forumi Citas tēmas Cilvēks un Sabiedrība kārtējas vēlēšanas

Tiek skatīts 81 ieraksts (no 217 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #333321
    Black
    Participant

    Kļūdu atzina, jo pieķēra.

    Ne jau tam lopam, kuru Tu sauc par kungu/pravieti/suteneru, jeb kā Jums tur pieņemts, pēkšņi sirdsapziņa pamodās.

    Turpini vien slavēt savus “kungus” un aģitēt, kā arī gaidi lielo balsu birumu.

    Vieglus Jūsu partijai Smiltēnus… pag, arī tas āksts jūs pameta.

    #333322
    Anonīms
    Neaktīvs

    Kas Jūs neapmierina valstī un Vienotības darbā konkrēti? Vai esat kādreiz bijis ar ieteikumiem Vienotbas birojā? Tas, ka Dombrovska kungs pameta labāk apmaksātu darbu Briselē, lai glābtu valsti no krīzes aizmirsies, laikā, kad visi biji pamukuši malā un bēga no premjera amata kā velns no krusta, apzinoties, ka visas samazgas par krīzes sekām birs pār viņa galvu? Kā saka, nepateicība pasaules alga.

    #333323
    Black
    Participant

    Sens, tik sens ir tas stāsts,

    Sens, tik sens ir tas laiks,

    Pirmais skats, pirmais smaids un glāsts.

    Sens, tik sens ir tas laiks,

    Zuda skats, zuda smaids un glāsts.

    © Alfrēds Krūklis

    Jeb pārfrāzējot – svaigāku notikumu ko atcerēties, laikam nebūs?

    Tas Tev, piemaksa pie algas.

    #333324
    darklight
    Participant

    Dombrovskim, protams, visdziļākais respekts, viņš tiešām daudz maz uzcēla uz kājām Kalvīša valdības sagrauto ekonomiku. Ja viņa vietā būtu kāds dunduks, ziepes būtu krietni lielākas. Bet nevajag aizmirst, ka arī Vienotība piedalījās “Gāzi grīdā!” šovā un ir līdzatbildīga par krīzi.

    #333325
    3Dklucis
    Participant

    Ainarss wrote:


    Ja negribat, lai slēdz slimnīcas un skolas, tad sākiet vienreiz nodokļus maksāt no savām Aplokšņu Algām! Valsts mūžīgi, daudzus gadus nevar dzīvot uz aizņemta miljardiem lieliem kredītiem, par ko katru gadu simtiem miljonu Eiro procentos vien jāmaksā, lai tik varētu uzturēt nodokļu nemaksātājus bērniem skolas, slimnīcas, bērnudārzus, ceļus, bibliotēkas, kultūras namus! Nodokļi, cienītais pilsoni ir JĀMAKSĀ, lai tev būtu medicīna, pabalsti, pensijas, infrastruktūra.


    Okupant kungs -manis pēc klapē ciet kaut morgas -Taču vienmēr būs kāda alternatīve!!!Paši sūūūūūūdusss sataisījāt-vot dosim Kaimiņam iespēju tos izstrept!!!

    #333326
    Anonīms
    Neaktīvs
    #333327
    3Dklucis
    Participant

    Ventspils Kuldīga Talsi Saldus Dobel par Liepāju nezinu -tur tiek izglītoti cilvēki,jauni veci un protams pareizā virziena-Es te dzērājus kaiminus jau izglītojis-ja nebalsos par pareizo partiju…Vairs naudu pudelei neaizdošu -vainu aizdošu uz nenormālākajiem procentiem,neados -viss….. Protams par ko balsojis būs japierād,nevarēs pierādīt ka balsojis par pareizo partiju-nekāda atbalsta + pa muti dabūs!!!

    #333328
    darklight
    Participant

    Ainarss, cilvēki ir neapmierināti ar valdošo koalīciju ne jau tāpēc, ka slēdz kādu nevienam naher nevajadzīgu pāķu skolu, vai tāpēc, ka gaterī par maz maksā. Cilvēki ir neapmierināti ar tiesisko nihilismu un to, ka daži ir vienlīdzīgāki par citiem. Cilvēki ir neapmierināti, ka viņus uzskata par idiotiem (pat ja viņi daudzos gadījumos tādi ir). Redz, Zaķa piemērs. Tu saki, ka viņš ir atzinis kļūdu un nožēlo. Bet man po…, ko viņš ir atzinis, normāli būtu, ja viņš no partijas būtu izsviests uz karstām pēdām ar sūdainu mietu. Tad es saprastu – tā ir kārtīgu pilsoņu partija. A tagad… Visi vienu blēdi piesedz – tad jau pārējie ar tādi paši! Un Āboltiņas komunikācijas prasmes – tā vispār būtu disertācijas vērta tēma. Ok – Āboltiņas vairs nav, bet viņas ēna līdzi velkās vienalga.

    #333329
    Anonīms
    Neaktīvs

    3Dklucis wrote:


    Ventspils Kuldīga Talsi Saldus Dobel par Liepāju nezinu -tur tiek izglītoti cilvēki,jauni veci un protams pareizā virziena-Es te dzērājus kaiminus jau izglītojis-ja nebalsos par pareizo partiju…Vairs naudu pudelei neaizdošu -vainu aizdošu uz nenormālākajiem procentiem,neados -viss….. Protams par ko balsojis būs japierād,nevarēs pierādīt ka balsojis par pareizo partiju-nekāda atbalsta + pa muti dabūs!!!

    Jā , par šo sarakstu.

    https://scontent.frix4-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/fr/cp0/e15/q65/39753068_2117608081642684_7556727887655600128_o.jpg?_nc_cat=0&efg=eyJpIjoidCJ9&oh=fd16a7d2c0b7eb326ce92ad3d2d3d79d&oe=5BFDC854

    #333330
    3Dklucis
    Participant

    Ainarss wrote:


    https://delfi.lv/article.php?id=50048533

    Viss iet uz augšu


    Ko tu tur ļurksti- nodarbojoties ar mainingu izceļ pāri 1000-nu nekas driz piepirks videokartesa -tad dubultosies….un kam tie nopelni ir- tikai un vienīgi manējie-taakā jefin kraties ellle ar visu savu dzaelteno viltus presi- Šeit nevienam apkopējam,gateristam,lopkpējam nav redzējis tādu algu-laikam knapi vai puse sanakot kopa ar konvert algu-tāka pateicoties nodokļu sistemai vari te nepūst miglu! Kaimiņš Triumfees!!!

    #333331
    3Dklucis
    Participant

    Ainarss wrote:


    3Dklucis wrote:


    Ventspils Kuldīga Talsi Saldus Dobel par Liepāju nezinu -tur tiek izglītoti cilvēki,jauni veci un protams pareizā virziena-Es te dzērājus kaiminus jau izglītojis-ja nebalsos par pareizo partiju…Vairs naudu pudelei neaizdošu -vainu aizdošu uz nenormālākajiem procentiem,neados -viss….. Protams par ko balsojis būs japierād,nevarēs pierādīt ka balsojis par pareizo partiju-nekāda atbalsta + pa muti dabūs!!!

    Jā , par šo sarakstu.

    https://scontent.frix4-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/fr/cp0/e15/q65/39753068_2117608081642684_7556727887655600128_o.jpg?_nc_cat=0&efg=eyJpIjoidCJ9&oh=fd16a7d2c0b7eb326ce92ad3d2d3d79d&oe=5BFDC854

    Jā ar to sarakstu pēc vēlēšanām laukos dirrrrssssu slaucīs ja ne vissi tad 80% točna!!! 😀

    #333332
    Anonīms
    Neaktīvs

    darklight wrote:


    Ainarss, cilvēki ir neapmierināti ar valdošo koalīciju ne jau tāpēc, ka slēdz kādu nevienam naher nevajadzīgu pāķu skolu, vai tāpēc, ka gaterī par maz maksā. Cilvēki ir neapmierināti ar tiesisko nihilismu un to, ka daži ir vienlīdzīgāki par citiem. Cilvēki ir neapmierināti, ka viņus uzskata par idiotiem (pat ja viņi daudzos gadījumos tādi ir). Redz, Zaķa piemērs. Tu saki, ka viņš ir atzinis kļūdu un nožēlo. Bet man po…, ko viņš ir atzinis, normāli būtu, ja viņš no partijas būtu izsviests uz karstām pēdām ar sūdainu mietu. Tad es saprastu – tā ir kārtīgu pilsoņu partija. A tagad… Visi vienu blēdi piesedz – tad jau pārējie ar tādi paši! Un Āboltiņas komunikācijas prasmes – tā vispār būtu disertācijas vērta tēma. Ok – Āboltiņas vairs nav, bet viņas ēna līdzi velkās vienalga.

    Lūk izsmeļoša atbilde.

    https://la.lv/dombrovskis-vienotiba-ir-macijusies-no-kludam-un-papildinajusi-savas-rindas/

    #333333
    3Dklucis
    Participant

    darklight wrote:


    Ainarss, cilvēki ir neapmierināti ar valdošo koalīciju ne jau tāpēc, ka slēdz kādu nevienam naher nevajadzīgu pāķu skolu, vai tāpēc, ka gaterī par maz maksā. Cilvēki ir neapmierināti ar tiesisko nihilismu un to, ka daži ir vienlīdzīgāki par citiem. Cilvēki ir neapmierināti, ka viņus uzskata par idiotiem (pat ja viņi daudzos gadījumos tādi ir). Redz, Zaķa piemērs. Tu saki, ka viņš ir atzinis kļūdu un nožēlo. Bet man po…, ko viņš ir atzinis, normāli būtu, ja viņš no partijas būtu izsviests uz karstām pēdām ar sūdainu mietu. Tad es saprastu – tā ir kārtīgu pilsoņu partija. A tagad… Visi vienu blēdi piesedz – tad jau pārējie ar tādi paši! Un Āboltiņas komunikācijas prasmes – tā vispār būtu disertācijas vērta tēma. Ok – Āboltiņas vairs nav, bet viņas ēna līdzi velkās vienalga.

    °Ko tu tam dornim skaidro-tas ir uzpirkts vai radinieks lai aģitētu…Tu paskaties ko tas utte dara-liek priekša visas dzeltenās preses melus…. UN paskaties ko Kaiminš dara -reali braukā un velt savu laiku un smalki izskaidro kas un kā…a šī utte liek galda par partijas sazagto naudu viltus uzpirkto informatīvo sfēru! Nez kadam dornim jābūt lai tam ticētu-nav nekadas algas ne pabalsti ne pensijas….iznēmot patreizējiem valsts baditiem!

    #333334
    m_janis
    Participant

    3Dklucis wrote:


    dosim Kaimiņam iespēju tos izstrept!!!


    Neticēsi, bet tik dziļā bedrē vēl nebūsim bijuši. Tas, ka tu esi stulbs, nav nekas jauns, bet ka arī Betons nesaprot, kas ir Kaimiņā “jumts” – nu ko, ja tiešām naivā tauta uzkāps uz grābekļa – pagaidīsim kādu gadu un tad tev šo postu atgādināšu.

    #333335
    jonjs
    Participant

    Mana cerība ir uz JKP. Pārējos galīgi necienu … !!!

    #333336
    jonjs
    Participant

    AK jā Kaimiņs ir mu …. aks!!! Ar to viss ir izteikts.

    #333337
    3Dklucis
    Participant

    m_janis wrote:


    3Dklucis wrote:


    dosim Kaimiņam iespēju tos izstrept!!!


    Neticēsi, bet tik dziļā bedrē vēl nebūsim bijuši. Tas, ka tu esi stulbs, nav nekas jauns, bet ka arī Betons nesaprot, kas ir Kaimiņā “jumts” – nu ko, ja tiešām naivā tauta uzkāps uz grābekļa – pagaidīsim kādu gadu un tad tev šo postu atgādināšu.

    ja būsu uzkāpis uz grabekļa -būs jaizmirst par tādu Kā LV existenci…..,bet ka nebūs un vis tieši būs ok – To ka kadi atiecīgās partijs radinieki pazinas te kladzin par atiecīgām partījām…tas jau saprotams…Personīgi esskatos pec darbiem-manis pec kaiminš var būt hitlera vai staļina maz maz berns,pajāt koalīciju ja likvidēs tad es tikai par to….neintresē “aktieris” vai lopkopis vai 4 klases” ja ir spējīgs tad lai pierād-ka tad ko pierādis ja netiek pie teikšanas-ka priekša komonistu sleptas sejas vad valsti-paskatīsimies nakamos 4 gadus-galīgi jau atstumts nebūs pec punktiem…ja nebus virsotnē!

    #333338
    3Dklucis
    Participant

    jonjs wrote:


    Mana cerība ir uz JKP. Pārējos galīgi necienu … !!!

    Nu ja tas ir saraksts numur 2 -par ko var vēlēt-cik zinu paziņas,radi Rīgā par to ar taisās balsot…Man par to nekas nav pretīm,bet es personīgi balsosu par numur 15 un pat 2X jo man ir divas pases :D! viena idina pilsona pase otra stulbeņa pase-taka dubultā!vismaz cerams ka stulbuma pēc nobalsos par numur 2 ,bet idina pēc par numur 16—-es takš jus apmācij ka vienkaršak 6 oktobrī balsot numurs 2 jaignore kaudītes pirmais saraksts-tapat apgriežot čupiņu otrādi jaignorē pirmais saraksts no apakšas-tas tak tik vienkārši!

    #333339
    3Dklucis
    Participant

    macbeton wrote:


    m_janis wrote:


    Nu Ždanoka kandidētu vai ne – attiecīgo partiju elektorāts ir zināms un diezgan nemainīgs. Bet ja domāt nespējīgie (un tādu diemžēl ir daudz) balsos par KPV – tā jau ir traģēdija.

    Tātad tu būsi starp tiem dauņiem kas balsos par ZZS/NA/vienotību?

    Pastāsti kapēc.


    beton viņš tiko atdzinās par ko balsos…vari nomierināties -numurs 2 Arī ir labs

    #333340
    Anonīms
    Neaktīvs

    3Dklucis wrote:

    °Ko tu tam dornim skaidro-tas ir uzpirkts vai radinieks lai aģitētu…Tu paskaties ko tas utte dara-liek priekša visas dzeltenās preses melus…. UN paskaties ko Kaiminš dara -reali braukā un velt savu laiku un smalki izskaidro kas un kā…a šī utte liek galda par partijas sazagto naudu viltus uzpirkto informatīvo sfēru! Nez kadam dornim jābūt lai tam ticētu-nav nekadas algas ne pabalsti ne pensijas….iznēmot patreizējiem valsts baditiem!

    Tā nav dzeltenā prese, bet gan oficiāla statistika no statistikas pārvaldes. Par KPV balso tikai tādi cilvēkiem, kuriem nav augsts izglītības līmenis, jo nesaprot, kas aiz tā slēpjas. Viena lieta ir staigāt ar kameru un bļaustīties uz visiem cik viss ir slikti, bet pavisam cita lieta ir uzņemties atbildību un vadīt valsti. Tiešām domājat, ka caurkritis aktieris, izbijis jurists+aktieri, mūziķi, kas nekad nav bijuši valsts pārvaldē spēs vadīt valsti?

    Latvijā dzīvē iet uz augšu, ja vien ir rokas un kājas pareizā vietā, esi izglītots un galva strādā. Kā piemērs ir mūsu politiķis Hosams, kurš ir iemācījies latviešu valodu, izglītojies un dzīvo labklājībā Latvijā. Paskatieties!!

    https://www.youtube.com/watch?v=wdxZM9gwtCs

Tiek skatīts 81 ieraksts (no 217 kopumā)
  • Tēma ‘kārtējas vēlēšanas’ ir aizvērta jaunām atbildēm.
Jaunākais portālā