kārtējas vēlēšanas

Sākumlapa Forumi Citas tēmas Cilvēks un Sabiedrība kārtējas vēlēšanas

Tiek skatīts 141 ieraksts (no 217 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #333381
    Anonīms
    Neaktīvs

    3Dklucis wrote:


    Frosky wrote:


    Nu nesanāca man atrast darbu kur maksā vairāk.

    Biju Latvijā atvaļinājumā Latvijā no Nīderlandes,bija domā palikt.Mēģināju iestāties darbā Rīgā. Pēc nodokļiem uz rokas € 700.00 Skaitiju cik īrej atlikt pārtikai,telefonam,kabelim,transportam,apģērbam, izklaidei …Nu nesanāk izdzīvot

    Tejau pie šis valdibas ar nepaložana dzīvot-te tev javergo un jauztur siles rukši….kadas tev izklaides!!!Sagribējies nez ko te tev tikai jaexistē!


    Beidz vienreiz čīkstēt. Apskaties vakaros un brīvdienās Rīgā pie tirdzniecības centriem! Nav kur mašīnu nolikt! Pilns ar labām mašīnām, veikalos cilvēki kārtīgi iepērkas pilniem groziem!

    #333382
    3Dklucis
    Participant

    Ainarss wrote:


    3Dklucis wrote:


    Frosky wrote:


    Nu nesanāca man atrast darbu kur maksā vairāk.

    Biju Latvijā atvaļinājumā Latvijā no Nīderlandes,bija domā palikt.Mēģināju iestāties darbā Rīgā. Pēc nodokļiem uz rokas € 700.00 Skaitiju cik īrej atlikt pārtikai,telefonam,kabelim,transportam,apģērbam, izklaidei …Nu nesanāk izdzīvot

    Tejau pie šis valdibas ar nepaložana dzīvot-te tev javergo un jauztur siles rukši….kadas tev izklaides!!!Sagribējies nez ko te tev tikai jaexistē!


    Beidz vienreiz čīkstēt. Apskaties vakaros un brīvdienās Rīgā pie tirdzniecības centriem! Nav kur mašīnu nolikt! Pilns ar labām mašīnām, veikalos cilvēki kārtīgi iepērkas pilniem groziem!

    Ainarss wrote:


    3Dklucis wrote:


    Frosky wrote:


    Nu nesanāca man atrast darbu kur maksā vairāk.

    Biju Latvijā atvaļinājumā Latvijā no Nīderlandes,bija domā palikt.Mēģināju iestāties darbā Rīgā. Pēc nodokļiem uz rokas € 700.00 Skaitiju cik īrej atlikt pārtikai,telefonam,kabelim,transportam,apģērbam, izklaidei …Nu nesanāk izdzīvot

    Tejau pie šis valdibas ar nepaložana dzīvot-te tev javergo un jauztur siles rukši….kadas tev izklaides!!!Sagribējies nez ko te tev tikai jaexistē!


    Beidz vienreiz čīkstēt. Apskaties vakaros un brīvdienās Rīgā pie tirdzniecības centriem! Nav kur mašīnu nolikt! Pilns ar labām mašīnām, veikalos cilvēki kārtīgi iepērkas pilniem groziem!


    Tu padēbīlais kropli-man pie dirrrrrssssaaaas tava Nedpisssstā Rīga-tur esošas valdības bandītu sazagtais ar tiek tērēt-tie kropli ko tu tur redzi ir banditu gimenes un to tuvinieki! Tu Padebīlais losi paskaties cik tukšas Ventspils ielas….Tur no tirguslaukuma saliidzinot kāds tur bija tirgus 90tajos !Tagat plikais Lembergs ganās un jūsmo-tur labi vai 10 daļa no tiem laikiem…!

    #333383
    albertinos
    Participant

    Ainarss wrote:


    https://jauns.lv/raksts/zinas/294809-buvnieciba-trukst-darbaspeka-uznemums-jelgava-2000-eiro-alga-bet-nav-kas-strada

    Lūk tādas ir algas vienotības valdīšanā!

    jaa jaa firmas reklaamas raksts aitaam.. ievilinaas un maksaas knapi 600eiro.

    Es kaa profesionaals celtnieks ar 20 gadu pieredzi varu droshi pateikt, ka 2000 eiro LV celtniekam firmaa nopelniit nereaali… Man pat Riigaa tikai 890 uz rokas un prieksnieks gnauzereejas celt uz 1000 eiro

    #333384
    Anonīms
    Neaktīvs
    #333385
    uldics
    Participant

    Ainarss wrote:


    Liepiņš: “Ja pie varas nāks tādi populisti bez smadzenēm kā Zakatistovs un Kaimiņš, tad mums atkal būs ekonomiskas problēmas!”


    Nepamatota nopulgošana. Iebiedēšana jau virsrakstā. Interesanti, ka tieši populistiskākās rīcības partijas visvairāk citiem savu rīcību piedēvē. Būtu labāk skaidrojuši kā atrisinās konkrētas problēmas, nevis lējuši piķi uz galvas citiem.

    #333386
    3Dklucis
    Participant

    Ainarss wrote:


    https://xtv.lv/rigatv24/video/lwY7Paw5G9E-liepins_ja_pie_varas_naks_tadi_populisti_bez_smadzenem_ka_zakatistovs_un_kaimins_tad_mums_atkal_bus_ekonomiskas_problemas

    Kārtējāantireklāma un bailes kad tiks atstumti no siles-Vot padlas tieši par spīti par viņiem vēlēšu un pie dirrrrssssaaas visa ekonomija!

    #333387
    3Dklucis
    Participant

    uldics wrote:


    Ainarss wrote:


    Liepiņš: “Ja pie varas nāks tādi populisti bez smadzenēm kā Zakatistovs un Kaimiņš, tad mums atkal būs ekonomiskas problēmas!”


    Nepamatota nopulgošana. Iebiedēšana jau virsrakstā. Interesanti, ka tieši populistiskākās rīcības partijas visvairāk citiem savu rīcību piedēvē. Būtu labāk skaidrojuši kā atrisinās konkrētas problēmas, nevis lējuši piķi uz galvas citiem.


    Te tak vis ir skaidrs -čurini raustās ka Bandītu valdibai gals!….Tauta vairs nav tik sulba….es visus vecos un jaunos 18 gadniekus jau izgaismojis vēlēt par KPV LV un sarunājis aizvešanu uz vēlēšanas iecirkni….Pat vienam jau izmaksajis jaunu passes mainu lai uz to laiku varētu vēlēt protams ar norunu par KPV LV!!!

    #333388
    3Dklucis
    Participant

    Sūdi jau tādi Tei vecie vismaz ko filturē,bet jauni stinabuki nu visopār nko nerubī-paparas par ko vēlē-jopčik šie pretīm jauta kas tās tādas vēlēšanas vispār ir!Viņiem pie kājās vini tik redz ka sūdīg iet,bet lai to mainītu nemaz neaizdomājas-vot tad ar izgaismoju ar atiecīgajiem video -atiecīgi ID karšu ipašniekiem kur jaaiziet iznemt velesanas apliecību,kautgan tas ar tiks organizēts jo tā apliecības izņemšana citam ir šķērslis!!!

    #333389
    3Dklucis
    Participant

    Ainarss wrote:


    liepins_ja_pie_varas_naks_tadi_populisti_bez_smadzenem_ka_zakatistovs_un_kaimins_tad_mums_atkal_bus_ekonomiskas_problemas

    Ainārss tu laikam gribī nesagaidīt 6 oktobri ar visu savu vienotību var sanākt šādi https://www.delfi.lv/news/arzemes/ukraina-nogalina-promaskavisko-banditu-lideri-zaharcenko.d?id=50350877

    #333390
    m_janis
    Participant

    3Dklucis wrote:

    ….es visus vecos un jaunos 18 gadniekus jau izgaismojis vēlēt par KPV LV un sarunājis aizvešanu uz vēlēšanas iecirkni…


    Njā, apetīte rodas ēdot. Sāki ar to, ka iznīcināji Datuvi, pagaidām vēl ne līdz galam Notepadu (kaut daudzi sakarīgie tevis dēļ te vairs neiegriežas), tagad mēģini iznīcināt arī Latviju. Nu ko, Maskava būs tev pateicīga.

    #333391
    3Dklucis
    Participant

    m_janis wrote:


    3Dklucis wrote:

    ….es visus vecos un jaunos 18 gadniekus jau izgaismojis vēlēt par KPV LV un sarunājis aizvešanu uz vēlēšanas iecirkni…


    Njā, apetīte rodas ēdot. Sāki ar to, ka iznīcināji Datuvi, pagaidām vēl ne līdz galam Notepadu (kaut daudzi sakarīgie tevis dēļ te vairs neiegriežas), tagad mēģini iznīcināt arī Latviju. Nu ko, Maskava būs tev pateicīga.

    Kāda Maskava es zem Hitler nuj 4reiha tapšanas laiks! 😀

    #333392
    atlans
    Participant

    Visu varu tautai, kā lai nebalso Viņi taku sola un solīs. bet darītaju ir maz, jo Valsts struktūras ka parazīti ed nost no liela nodokla klaipa. Man jau patiktos ja šiet valdītu tiaki Bagati cilveki jo labas lietas var iesakt ja ir nauda, pasam doma ir tada ja Eropas Savieniba samestos kopā visas vajadzības protams būtu lētak.

    Man vispar ir doma likvidēt seimu jo tie 100 deputati(ēd naudu nav rentabli) nav aršana nebūtu butu labak, atstatu tikai prezidentu (Kā parstavi, kas izludina likumus un musu nostaju politikā), bet eiropas parlaments lemtu pār visiem. Autaritarisms un anarhija butu labak. ES vajadzeetu klut lidzigam ASV sastāvam jo redzi ka piem. tur ja policists ko nocakare atbild FIB, piem strukturas kas nepieciesamas aizstatu es piem. Jegu neredzu Pasvaldibas policijai vajag izformet ko sargat pilsonus no pilsobniem. piem ta deretu tikai turistu dzenasanai. Valsts sviesta sagajusi piewm cilveku sargat no cilveka?? tas nav logiski visi jau zina ka pietiektu ar armiju lai nodrosina apsardzi pa rajoniem, lai kads kas ir izgajis militaro dienestu un ir labs komandieris ievies kartibu, karavirs ari esot labs lemejs jo zin ka sasniegt merki.

    #333393
    Anonīms
    Neaktīvs

    Lai cik sāpīgi nebūtu, bet sāku apdomāt, uz kuru valsti labāk emigrēt, gadījumā ja KPV+Saskaņa Latvijā nāks pie varas.Negribas dzīvot Krievijas satelītā ar Krievijas izpratni par lietām.

    Sapratu, ko atgādināja Gobzems iekš Tieša runa – Krievijas politiskos sarunu šovus: visi bļauj, neviens neklausās, kurš skaļāk bļauj, tam lielāka taisnība.

    Ja vēl Gobzems un Kaimiņš banānus dalītu, tad savāktu 30% kā likts no tādiem vientiešiem kā 3Dklucis.

    #333394
    shady
    Participant

    Pēc tādām “Ainarss” propogandas ir pilnīgi skaidrs, ka nedrīkst sēdēt mājās. Lai arī man vēlešanu iecirknis atrodas citā pilsētā, es aizbraukšu ar sievu un nobalsošu. Jūs ķeraties pie pēdējiem salmiņiem, kas jums ir atlicis, jo pakaļa trīc….

    No malas tas izskatās nožēlojami.

    Zini ar ko atšķiras tavi posti no pārējiem (arī no tiem, kuri nepiekrīt manam viedoklim)? Tu par to saņem naudu, tu saņem naudu par to, lai skalotu smadzenes un tavs priekšnieks ar smaidu berzē tik rokas. Zini, ja šoreiz tautai nav sakāpis galējā robeža un atkal ievēlēs tev līdzīgos [nu tev līdzīgos nē, tu esi tik sīks knariņš, kas strādā tik orāli – bet es domāju tavus bosus], tad tiešām Latvijas tauta nav pelnījusi neko vairāk, būs paši vainīgi.

    Un tieši tapēc šis posts ir veltīts tikai tev. nevis, piemēram, m_janis, kurš ar ir pieaudzis cilvēks un viņš izsaka tik savu viedokli. Nav svarīgi, ka es viņam nepierkītu un nostājos pretējā pusē. Tam nav nozīmes. Katram ir tiesības domāt un darīt pēc saviem ieskatiem. Un lai jau m_janis balso (vienalga, par ko nu viņš tur grib), jo es darīšu tāpat. Bet ar tevi viss ir skaidrs. Tad jau “senākā profesija” pasaulē ir labāka par tavējo, tieši tik zemu tu esi kritis.

    P.S. – tev maksā par zīmju skaitu vai komentāru skaitu? Ja gadījumā maksā par zīmju skaitu, tad izmanto lamu vārdus, ar tiem tu vari nolamāt mūs visus pārējos, kuri nav ar tevi un pie reizes vairāk nopelnīsi. Tāds draudzīgs padoms 😉

    #333395
    Anonīms
    Neaktīvs

    https://www.youtube.com/watch?v=myYbq8rjED0

    Mēs būsim valdībā! Reitingi kāpj!

    KPV ir tādi paši populisti savulaik kā Zatlera reformu partija, kas tāpat solīja graut veco sistēmu un leiputriju. Kur viņi ir tagad? Ak tā-vēstures mēslainē.

    Tad kad KPV būs tikuši saeimā un aptuveni pēc gada KPV fani sapratīs, ka tika piečakarēti un viss no KPV teiktā ir bijis tukša muldēšana, lai tiktu tikai pie varas, es noteiktu šo tēmu šeit pacelšu augšā, lai atgādinātu, kā tikāt pievilti no KPV puses.

    Kā jau arī manāms šajā forumā, ka KPV vēlētājs ir mazizglītots un nepārzina Latvijas Satversmi un likumus. Visi fano, balsos un domā, ka Gobzems būs premjers un nu sāksies leiputrija ar 6 ministriem, 1 valsts augstskolu utt 😀 Varu apbēdināt, draugi, Gobzems nekāds premjers nebūs, tāpat kā neviens no KPV.

    Pēc Latvijas Satversmes premjera kandidātu izvirza valsts prezidents. Cik naiviem jābūt, lai domātu, ka Vējoņa kungs nominēs premjera amatam caurkrituši juristu no populistu partijas.

    #333396
    darklight
    Participant

    Par to, kā Vienotības iefiltrētie sabotieri ar Olšteinu priekšgalā sagrāva Reformu partiju, tu, p*dar, labāk būtu klusējis!

    #333397
    APOC
    Participant

    Izskatās, vienīgais par ko balsoti ir JKP. Arī tur ir pa kādam pidaram, bet būtu interesanti paskatīties kas notiks.

    Par KPV kā jau šī diskusija apliecina, balsos pa-jo-li.

    Jaunā vienotība? Nu esat sapisuši visu ko varējāt. Ko cerējāt? Sūkājiet vien bibi kaut kur stūrī un klusējiet. Ja Kaimiņš visu sapisīs, tad varēsiet dauzīt pie krūts un atdzimt kā v2.

    #333398
    3Dklucis
    Participant

    Ainarss wrote:


    Lai cik sāpīgi nebūtu, bet sāku apdomāt, uz kuru valsti labāk emigrēt, gadījumā ja KPV+Saskaņa Latvijā nāks pie varas.Negribas dzīvot Krievijas satelītā ar Krievijas izpratni par lietām.

    Sapratu, ko atgādināja Gobzems iekš Tieša runa – Krievijas politiskos sarunu šovus: visi bļauj, neviens neklausās, kurš skaļāk bļauj, tam lielāka taisnība.

    Ja vēl Gobzems un Kaimiņš banānus dalītu, tad savāktu 30% kā likts no tādiem vientiešiem kā 3Dklucis.

    Ko tu te dirsssiii uz mani -atrausi kādu no bāniem SAĻŅIKĀ!

    #333399
    Anonīms
    Neaktīvs

    APOC wrote:


    Izskatās, vienīgais par ko balsoti ir JKP. Arī tur ir pa kādam pidaram, bet būtu interesanti paskatīties kas notiks.

    Par KPV kā jau šī diskusija apliecina, balsos pa-jo-li.

    Jaunā vienotība? Nu esat sapisuši visu ko varējāt. Ko cerējāt? Sūkājiet vien bibi kaut kur stūrī un klusējiet. Ja Kaimiņš visu sapisīs, tad varēsiet dauzīt pie krūts un atdzimt kā v2.

    Ko Vienotība savā laikā ir sliktu izdarījusi? Konkrēti?

    Atgādināšu mūsu darbus

    1) Mēs izvedām valsti no dziļākās krīzes pasaulē, tad, kad visiem bija bikses pilnas un visi muka no premjera amata kā velns no krusta. Vienotība uzņēmas vadību un izveda valsti no krīzes. Tagad, kad valsts ir savesta kārtībā, protams, visu populisti grib būt pie varas. Kur tad bija Gobzems, Kaimiņš, Zakatistovs un pārējie?

    2) Mūsu laikā minimālā alga ir cēlusies no 256 eiro (180ls 2010.gadā) līdz 430 eiro tagad! Cēlam to nevis samazinām? Atkal slikti ja?

    3) Vidējā alga ir sasniegusi 1004 eiro. Slikti ja?

    4) Bezdarbs samazinājies no 20% uz 6,4%. Slikti ja?

    5) Katru gadu pamazām ceļam, pensijas, nevis samazinam. Slikti ja?

    6)Pievienojāmies eiro. Slikti ja?

    7)Katru gadu ceļam algas skolotājiem, mediķiem, ugunsdzēsējamiem, nevis samazinam. Slikti ja?

    8)Ieviesām māmiņalgas, tad kad māte var audzināt bērnu mājās līdz 1,5 gadu vecumam, saņemot, par to 60% no vidējās darba algas. Parādiet man vēl kaut vienu valsti, kas tā maksā. Slikti ja?

    9) Palielinājām bērnu pabalstus, par pirmo bērnu saņem 11,38 eiro, par otru jau 22,76 eiro, par trešo 34,14 eiro. Par ceturto jau 50 eiro. Slikti ja?

    Esam joprojām straujāk augošā ekonomika Eiropā. Slikti ja?

    https://www.tvnet.lv/4522763/eurostat-sakotnejie-dati-latvija-pirmaja-ceturksni-bijusi-straujaka-ikp-izaugsme-es

    Vienīgais, kas ir slikti, ka pazaudējām vislabāko premjeru Latvijas vēsturē-Dombrovska kungu. Cik gan viens cilvēks varējā ciest ķengāšanos, ka pie krīzes vainīgs viņš un nenovērtēja viņa smago darbu.

    Nebūtu Vienotības un Dombrovska mēs būtu bakrotējusi valsts bez pensijām, pabalstiem, algām skolotājiem, mediķiem, ugunsdzēsējiem utt.

    #333400
    samurajs
    Participant

    Nāk rudens apgleznot Latviju,

    Bet necenties, nepūlies tā…

    Mēs visi esam ārzemēs

    Tik un tā…

    Diez ko cien. Jenotība uz to atbildēs? Atpakaļ neviens netaisās uz šo “leiputriju”

Tiek skatīts 141 ieraksts (no 217 kopumā)
  • Tēma ‘kārtējas vēlēšanas’ ir aizvērta jaunām atbildēm.
Jaunākais portālā