Kas ar CPU?

Sākumlapa Forumi Hardware Pamatplates un CPU Kas ar CPU?

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 37 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #153399
    sadists
    Participant

    Tatad man ir problema tirju PC ka parasti izjaucu visu iztiriju un kad saliku un sledzu ieksa sakuma bij ta ka itka aizeit bet monitors neko neradija lai gan signals it ka ir HDD aiziet utt..

    tad meginaju ielikt veco proci ar to aizgaja!

    1 procis: Intel p4 LGA77 3ghz Aizgaja

    2 procis : intel p4 dualcore LGA775 3.06ghz kad sledz ieksa PC iesledzas uz sec un tad uzreidz izrubas no rita vel gaja.

    3 procis : Intel p4 Core 2 Duo LGA775 2.6ghz kad iesledz itka HDD aiziet utt… bet ekrans melns bet monitors nerada ka nav signala bet ir vnk stand by rezima.

    Matene atbalsta sos procesorus

    RAM ar meginaju mainit utt..

    CPU coolers ir pieslegts!

    Kada varetu but problema?

    Esmu meginajis gan ar Iebuveto gan ar parasto video karti!

    #261823
    nevertell
    Participant

    Biosu esi updeitojis ? Mātesplati studijā.

    #261824
    sadists
    Participant

    Matene ir principa jauna! ka jau saku sodien no rita uz MB bija un gaja dual core pec visam hernam vins vairs negaja tad meginaju ielikt core 2 duo tas negaja tad prikola pec meginaju ielikt veco parasto 3ghz tas aizgaja!

    #261825
    nevertell
    Participant

    Modeli.

    Vai arī tas ir tāds sadisms, kad tu liec citiem “gribēt” tev palīdzēt, un tad tu viņus prātpis ?

    #261826
    sadists
    Participant

    Nesapratu!! jada zina modeli?? Socket skaitas vienadi! nu bet tad kapec man tas kas gaja vairs neiet??

    #261827
    nevertell
    Participant

    Socketi ta ir vienādi, bet tu maz zini cik tur ir čipsetu attiecīgajam LGA775 soketam ? Vajag modeli, vai vismaz čipsetu. (piemēram 815 vai g35 vai p45)

    #261828
    sadists
    Participant

    man ir g41

    bet ka tas varu but ka gaja kad izjaucu lai tiritu vairs neiet??

    #261829
    nevertell
    Participant

    Neesi kautko aplauzis, norāvis, vadus neesi pareizi salicis ? Mošk barošanu kārtīgi neesi iespraudis.

    #261830
    aoma
    Participant

    oi. smags gadījums. tu viņam par par saulīti un meitenēm peldkostīmos, šis tev par vāļinkiem un zaķeni 😀

    #261831
    sadists
    Participant

    Ka jau saku vecais procis intel p4 3ghz iet!!!

    bet tas kas man bija tgd lietots dual core vairs neiet nu 4ipa itka neaiziet vai kk tml isledzu un vins uzreiz izsledzas!

    Bet ar core 2 duo ir ta ka HDD aiziet bet ekrans melns un ta darbojas visu laiku kamer neisledzu!

    uz ieprieksejas matenes meginot procesoru kuru vina neatbalstija pec modela kompis iesledazas un itka aizgaja tik startejoties uzradija ka neatbalsta proci un viss!

    #261832
    izredzētais
    Participant

    sadist, ka tev prasa modeli, tad atbildi kā nākas, nevis spirinies kā veca bāba kūtī. diemžēl mēs prātā neesam mazohisti, pasūtīsim vienk skuj tālāk. mozgajobaks…

    uzmanīgi pārbaudi vai neesi saliecis kādu ķepiņ u socketā, vai kāda nepārklājas, neesi termopastu tur iesmērējis vai taml.

    kā arī pārbaudi vai neesi sasmērējis paša procesora kontaktus

    #261833
    nevertell
    Participant

    Jā, vecais mēsls var strādāt tāpēc, ka tam uzreiz nevajag tik daudz strāvu. Tā arī nesaprotu, vai tu tikai izņēmi un ieliki atpakaļ iekšā veco mātesplati, vai nomainīji pēkšņi pret jaunu.

    #261834
    sadists
    Participant

    Lab laikam sadi bus gruti noskaidrot kas un ka janes bus vien uz diagnostiku!

    Itka iznemu ara ieliku C2D pameginat vai aizies tas neaizgaja un liku iekas Dual Core kas vairs negaja ! Kepinam nevajadzetu but vainigam jo ja jau vecais iet! Termo pasta ir uz visiem pietiekami daudz! Un apaksa itka ir tira!

    Vienigi prikola pec pameklesu biosa Update!

    #261835
    nevertell
    Participant

    VECAIS VARBŠªT NEIZMANTO VISAS ĶEPIŠ…AS JO TAS IR KAUTKÄ€DS NETBURST SŠªDS!!!

    Nevar salīdzināt vienkodolu P4 ar core 2 čipiem. Nu nevar.

    #261836
    izredzētais
    Participant

    sadist, pacenties pārlasīt tekstu kādas 3 reizes pirms atbildi. es nejautāju vai termopastu esi uzklājis pārāk maz vai pārāk daudz. mēs visi ļoti labi esam lietas kursā ka divkodolu procesors nestrādā, savukārt p4 strādā.

    vismaz cmosu noresetoji?

    bet vispār, kāda jēga cilvēkam palīdzēt, ja viņ š visu noliedz un pienācīgi neatbild uz jautājumiem? 😀

    #261837
    nevertell
    Participant

    Da labi, tad mums bļauj virsū, ka mēs neesam atsaucīgi un ka komūna neaug. Saprastu, ja indivīds būtu zem 14 gadiem, bet visām aprakstītajām problēmām var atrast izskaidrojumu gūglē. Bet man liekas viņš gūglē mestu iekšā vienu un to pašu “query’iu” trīs reizes, lai tā saprastu, ka p4 strādā, bet c2d nē.

    A es arī nezinu, vai es gribu, lai kautkas tur aug.

    #261838
    sadists
    Participant

    Itka skatiojos adatinas nav nolocitas!

    #261839
    nevertell
    Participant

    6 posts later, still no model number.

    #261840
    sadists
    Participant

    Kurs no visiem ir modela NR???

    #261841
    sadists
    Participant

    C2D laikam E4700

    Dual core E6600

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 37 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā