Kas ar CPU?

Sākumlapa Forumi Hardware Pamatplates un CPU Kas ar CPU?

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 37 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #261842
    nevertell
    Participant

    Mātesplates modeli vajag.

    #261843
    sadists
    Participant

    g41m-es2l

    #261844
    ruukjis
    Participant

    Mani nāvīgi interesē, ko jūs, prātvēderi, izpīpēsiet no MB modeļa…

    #261845
    izredzētais
    Participant

    zinot modeli, vienmēr var uzmest aci googlē vai tā nav kāda standarta problēma, anyway, neko lādzīgu neatradu..

    viss ko varu ieteikt (atkārtoti, starp citu), ir noresetot cmosu, ja ar socketa ķepiņ ām viss ir kārtībā, then im out of ideas, var pabakstīt ramus, patestēt citus, ielikt citu videokarti, bet tas ir vairāk tāds kā izmisuma gājiens un diezvai ko līdzēs..

    PS kā bāzētu termopastu tu izmanto? 🙂

    #261846
    iKey
    Participant

    pag pag. viņam tikai viens no uzrādītajiem pročiem stradāja.

    Sadist, tev ir iespēja uz citiem kompjiem pārbaudīt tos CPU, kuri nešancē?

    #261847
    nevertell
    Participant

    Nu bļin, ja jau pirms tam gāja, tad tīrot, esi veicis attiecīgus uzlabojumus kautko noraujot nacher nost.

    Vari mēģināt šito, bet tā var arī kautko vēl sajāt, itkā.

    …to break a ‘boot-loop’ (assuming it’s not hardware induced – bad RAM, PSU, or ‘thermal cycling’), try the following:

    hold the front panel power switch depressed until it finally quits trying to restart;

    switch off the power supply – or, if no switch, unplug it;

    depress the front panel power switch for twenty seconds more;

    jumper, or (carefully) short the RST_CMOS pins momentarily;

    unplug all USB devices, except keyboard and rodent;

    PSU switch back on;

    power up – first thing, enter the BIOS and do the “Load Optimized”;

    to save and exit;

    #261848
    sadists
    Participant

    Nop nepalidzeja! 🙁

    #261849
    ruukjis
    Participant

    =>nevertell

    hehe, šito izskatās ir rakstījis kāds ruteru konfigurētājs. Tiem darbojas 30/30/30 likums, ar kompi tev šitāds triks neietu cauri, jo CMOS clear uz plikas MB baterijas tev nestrādās. 😉

    Š is ir klasisks “čakara” gadījums. Izredzētais jau principā visu pateica, varu tik piebilst, ka proci ir samērā grūti nokaut, tas drīzāk izskatās pēc kaut kāda MB vai RAM gļuka. Katrā ziņā es saktu ar RAMu paraustīšanu.

    Tas, ka tev kompis uzstartējās ar otru proci arī vēl nav nekāds rādītājs – esmu gatavs likt galvu ķīlā, ka Prime95 ļoti ātri tev uzrādītu gļukus.

    #261850
    jonjs
    Participant

    Sadista kungs!!!

    Jums jau 20 komentārus pēc kārtas prasa MÄ€TES PLATES MODEĻA NUMURU.

    Pēc savas pieredzes varu teikt, ja pēc datora putekļu tīrīšanas kaut kas sāk neiet, pirmais ko daru veicu CMOS RESTART (restartēju BIOS-a čipu). Parasti ir palīdzējis.

    Ieteikums, ja gribi tīrīt putekļu datorā labāk to ir darīt ar izpūšanas metodi un nevis sūknēšanas. Putekļusūcējs ir viena liela elektro statikas lādiņa bumba priekš elektroniskajām iekārtām.

    Kā jau vienmēr visu vajag skatīt no vienkāršākā uz sarežģītāko (pēc tam nāk RAM, barošana u.t.t.). Ja nedarbojas manis iepriekš minētais, tad šaubos vai virtuāli ir ko iespējam paskaidrot.

    #261851
    sadists
    Participant

    jonjs wrote:

    Sadista kungs!!!

    Jums jau 20 komentārus pēc kārtas prasa MÄ€TES PLATES MODEĻA NUMURU.

    Pēc savas pieredzes varu teikt, ja pēc datora putekļu tīrīšanas kaut kas sāk neiet, pirmais ko daru veicu CMOS RESTART (restartēju BIOS-a čipu). Parasti ir palīdzējis.

    Ieteikums, ja gribi tīrīt putekļu datorā labāk to ir darīt ar izpūšanas metodi un nevis sūknēšanas. Putekļusūcējs ir viena liela elektro statikas lādiņa bumba priekš elektroniskajām iekārtām.

    Kā jau vienmēr visu vajag skatīt no vienkāršākā uz sarežģītāko (pēc tam nāk RAM, barošana u.t.t.). Ja nedarbojas manis iepriekš minētais, tad šaubos vai virtuāli ir ko iespējam paskaidrot.

    1. Mates plates modeli uzrakstiju!!!

    2. Puteklus netiru ar puteklusuceju!!

    3. Esmu iztiriji cmos!!

    4. Esmu iznemis biosa bateriju!

    5. Esmu meginajis Load fail save setings biosa!

    6. Esmu updeitojis biosu!

    #261852
    izredzētais
    Participant

    jonjs, viņ š kategoriski atsakās restartēt cmosu … ko padarīsi 😀

    kā arī jautājumu par termopastu ir noraidījis, acīm redzot āalis arī nemaz nenojaušs vai izmanto metāla saturošu termopastu vai nē

    edit: heh, nedaduz nokavējos 😀

    sadist, pastāsti kā tu resetoji cmosu

    #261853
    sadists
    Participant

    Ar jumperu!!!!

    #261854
    ruukjis
    Participant

    Zēni, jūs te uzvedaties kā vecas harpijas – knābājat nabagu ar visādiem idiotiskiem jautājumiem, tai pat laikā viņa atbildes pamanaties izlaist.

    Pričom te termo pasta?! Neviens procis neuzkarst tik ātri, lai nepaspētu parādīt kaut kādu bildi, pat ja viņam nav nekāda dzese. Un liekat vienreiz BIOSu mierā, tas te neko nav noziedzies.

    #261855
    izredzētais
    Participant

    rūķis, esmu vairāk kā pārliecināts ka viņ š cmosu nav korekti noresetojis (zinu, zinu, skan dīvaini, bet neizskatās ka sadists ir pārāk attapīgs), tādēļ mani interesē process kā viņ š to ir darījis.

    par termopastu – metāla saturoša termopasta var sajāt mātesplati, ja tā ir uz tās trāpījusi, just saying

    #261856
    ruukjis
    Participant

    =>izredzētais

    Ja viņš ir pārflašojis BIOSu, tad vairs nav nozīmes cik pareizi vai nepareizi viņš reseto CMOS.

    Par termo pastu taisnība, bet tādā gadījumā nestrādātu abi proči nevis tikai viens.

    #261857
    izredzētais
    Participant

    piekrītu, laikam būšu aizrāvies ar cmosu.. 😀

    ar to termopastu var gadīties visādi, neesmu spēcīgs elektronikā, tādēļ tikai izteicu tādu pieņ ēmumu. ir redzētas daudz pusdzīvas plates, arī tādas, kur viens rams strādā – cits nē, pieņ emu ka var vilkt paralēles arī ar procesoriem

    #261858
    sadists
    Participant

    NU esmu meginajis variacijas ar ram ari! MB praktiski ir jauna priku pirms 2menesiem.

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 37 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā