Kas būtu jāprot katram Notepad lietotājam?

Sākumlapa Forumi Citas tēmas Viss pārējais Kas būtu jāprot katram Notepad lietotājam?

Tiek skatīts 4 ierakstu – 21 līdz 24 (no 24 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #175774
    drunk_lizard
    Participant

    Sid, es tev izstaastiisju…..

    esmu pietiekosji daudzos it aarzemju forumos, bet nevienaa no tiem netiek uzdoti tik laamiski un taadaa formaa jautaajumi kaa latvijas forumos!

    secinaajumus izdari pats…

    ja arii kaads uzdod idiotisku jautaajumu, tad tiesji taapat tiek nolikts un pasuutiits uz googli….

    btw – amerikaanju forumos neseezju, tur liimenis ir vispaari zvizdec, tur pat nodirst viens otru kaartiigi nemaak, mhhhh

    #175775
    azazul
    Participant

    Nuuu … man ar toleranci viss ir kārtībā.

    Mana vienīgā problēma ir fiziska alerģija pret stulbumu.

    Kas attiecas uz toppiku Kas būtu jāprot katram Notepad lietotājam?

    Atbilde : skaidri izteikt savu domu un formulēt jautājumus.

    Brīžiem liekas, ka cilvēki neaptver vienkāršu lietu – no p0kwe-rakstībā esošiem topikiem ciešs paši autori.

    #175776
    samurajs
    Participant

    azazul wrote:

    Kas attiecas uz toppiku Kas būtu jāprot katram Notepad lietotājam?

    Atbilde : skaidri izteikt savu domu un formulēt jautājumus.

    +1!

    Bet tas arī ir jāprot. Un nav nemaz tik viegli. Š ad tad vieglāk pašam atrast Googlē infu nekā ieborēt veselam baram savu vajadzību;)

    #175777
    Creep
    Participant

    njaa cilvim jaaprot normaali pateikt jautaajumu nevis:

    Kādu mobzi ieteiktu?

    vai varat kautko vinam atbildeet bez papildus jautaajumiem? es katraa zinaa pateiktu 1100 un viss :D. nu nevar atbildeet uz nepilniigi uzdotu jautaajumu. vaig noraadiit ko tu gribi ar to trubu dariit un cenu kategoriju jaanoraada…

    EDIT: nu labi tas bija neizdevies piemeers. bet ir redzeets kas paprasa “vai man pirkt psp?”… un kaa uz ko taadu var atbildeet? ej pakaries? :duno:

Tiek skatīts 4 ierakstu – 21 līdz 24 (no 24 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā