Kas ir datuve.lv juridiskais īpašnieks?

Sākumlapa Forumi Citas tēmas Viss pārējais Kas ir datuve.lv juridiskais īpašnieks?

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 23 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #155142
    TrakaisKursis
    Participant

    Nepieciešams noskaidrot, kas ir juridiskā persona pie kuras var vērsties ar jautājumiem par datuve.lv .

    Ciktāl esmu pats noskaidrojis, tad datuve.lv tiešais vai netiešais vadītājs ir Valters Preimanis (fotogrāfs un IT drošības speciālists, dažādu uzņēmumu valžu loceklis).

    Tomēr, lai juridiski tam ignorantajam un klusējošajam skudru pūznim liktu atbildēt pēc likuma burta, ir viņiem jāpiesūta vēstule kā juridiskajai personai. Baidos, ka datuve.lv nav ne SIA EUROSHOP, nedz arī SIA B2C.

    Tā kā portāls datuve.lv veic saimniecisku darbību, izvietojot reklāmas un saņemot par to maksu, jādomā, ka datuve.lv darbojas kā Uzņēmumu reģistrā reģistrēts uzņēmums. Datuve.lv norādītajā reklāmas biroja adresē atrodas divi SIA – viens ir SIRTA un nodarbojas ar Nekustamo īpašumu, otrs ir ARDENTE ir akcionārus konsultējošs uzņēmums.

    Izpēte, ko es veicu, norāda uz to, ka ar datuve.lv varētu būt saistīta arī tāda persona kā Andris Bieznis, kurš varētu būt fotogrāfs un partneris Valtera Preimaņa vadītajos uzņēmumos.

    #276966
    Aldis
    Participant

    Kam Tev tas nepieciešams?

    Datuve stāv kkur vācijā, un ar šamiem vari pamegināt sazināties caur [email protected] Varbūt pat nav LV reģistrēts kā uzņēmums. Nekur nav rakstīts, ka tas ir SIA datuve, vai stuff.. 🙂

    #276967
    samurajs
    Participant

    Ļauj tak mironim dusēt, nav vienalga kam tās smiltis pieder? Ko ārdies kā kāds kapu vandālis? 😀

    #276968
    TrakaisKursis
    Participant

    Neļaušu viņiem gulēt — viņi mani ignorēja uz vienkāršu lūgumu izsniegt apliecinājumu, ka reiz esmu bijis viņu autors. Tagad es viņus drāzīšu caur katru likuma robu.

    #276969
    TrakaisKursis
    Participant

    Pieņemsim, ka datuve.lv ir ārvalstu uzņēmums … tomēr, lai slēgtu reklāmas līgumus viņiem ir jābūt kaut kādai saimnieciskajai formai, kas reģistrēta likuma priekšā, un tāpat likums paredz kādu saimnieku šim uzņēmumam, un šim saimniekam ir jāsniedz atbildes uz maniem jautājumiem, ja šādu atbilžu sniegšanu pieprasa likums. Un tā kā firma darbojas Latvijas republikas teritorijā, tad atbildēt viņiem nāksies pēc Latvijas likumdošanas, nevis Vācijas un nevis iedomājoties, ka var pļūtīt visam virsū no nez kura stāva.

    #276970
    Hakis
    Participant

    2008.gadā datuvi nopirka Euroshop, tas pats Valters. Iespējams tagad kaut kas mainījies.

    #276971
    TrakaisKursis
    Participant

    Paldies… pirmā saturīgi izmantojamā atbilde 😉 Vismaz tagad zinu, uz kurieni jāraksta pieprasījums, no kura nebūs iespējams atmāzēties.

    #276972
    TrakaisKursis
    Participant

    Š…emot vērā, ka 2009. gadā SIA “EuroShop” tika atzīta par maksātnespējīgu, domāju Valters visus vērtīgos aktīvus, tostarp aŠ—ī pašu Euroshop internetveikalu būs pārvedis uz SIA B2C.

    #276973
    Foxsk8
    Participant

    Vēl viens, ne īsti pareizs, jeb gudrs veids, paņem reklāmu pie viņiem uz vienu dienu, iemet notepad.lv banneri, 😀 Lai šamie piestāda tev oficiālu rēķinu, tad arī redzēsi SIA, kas tev pieprasa par banneri naudu, pie tā arī vērsies.

    Š o topiku īstinībā vajadzēja veidot mirtuvē, nevis šeit.

    Klau, vispār ieteikums, tu tur ilgi pēries ar šitiem indivīdiem un kopumā par autortiesībām, derētu tev varbūt kaut kādu bez tabu, tautas balsi, kādu normālu sižetu uztaisīt par šitiem visiem varžu ēdājiem.

    #276974
    Nau4a
    Participant

    a kurš ir notepad īpašnieks?

    #276975
    shady
    Participant

    Juridiski pieder man un foxim.

    Bet visā visumā, Notepadam strādā vairāku cilvēku komanda, kur katrs dara savu darbu, par to arī atbild. Kā, piemēram, samurajs, kurš projektā ir mums līdzās no paša sākuma – apzinīgi veic savus pienākumus.

    Pats galvenais, ka viss balstīts uz entuziasmu, bet tas nenozīmē, ka entuziastam ir jādzīvo uz zem tilta:) Tāpēc ir arī reklāmas, jo sponsorēt visus izdevumus no savām kabatām būtu bik par traku – pat te, Latvijā. Neapspriežams temats. 😉

    Tā kā, ja kādam vajag ko juridiski no Notepada (vai vēlas kādu sadarbību, reklāmu vai vienalga ko sarunāt), tad droši rakstiet man uz manu privāto e-pastu ([email protected]) vai uz [email protected] .

    Toties foxim mieru varat nelikt par tīri tehniskām lietām (kodēšana, bugi), bet tāpat sūtat uz [email protected] .

    #276976
    BERILS
    Participant

    Tagad zināšu kur sūtīt savas idejas 😀

    #276977
    shady
    Participant

    Droši;) Uzklausīšu jebkuru piedāvājumu. Man patīk inovatīva pieeja, ja māk, tad tehnoloģiju portāls var izveidot sadarbību arī ar kāzu salonu, jāmāk tikai rast kopēju valodu un pareizi to pasniegt sabiedrībai:)

    #276978
    Anonīms
    Neaktīvs

    Sveiki, Datuve.lv īpašnieks ir fiziska persona. Serveris patiešām atrodas datu centrā Vācijā. Reklāmu portālā Datuve.lv pārdod uzņēmums, kuram ir vienošanas par reklāmas izvietošanu, portālā, un tas nav portālā īpašnieks. Tieši šobrīd Datuve.lv meklē autorus ziņu lasīšanai kameras priekšā. Reklāmu datuve.lv var izvietot kontaktējoties uz e-pastu, pie tam minimālais reklāmas termiņš ir piecas dienas. 🙂 Lūdzu jautājiet ja ir jautājumi.

    #276979
    Foxsk8
    Participant

    Nu, tad privātpersona arī gūst labumu no reklāmas, jo kāda jēga citai firmai uzticēt reklāmas jautājums un par to nesaņemt atlīdzību, līdz ar to topika autoram tagad viss ir skaidrs un var rīkoties, darīties pēc saviem ieskatiem, lai atrisinātu sasāpējušos jautājumus.

    #276980
    TrakaisKursis
    Participant

    Ja godīgi, tad man pieriebās sarakstīties ar augstākminēto portālu, kur visi viens uz otra cenšas rādīt ar pirkstu, un izlikties par nezinīšiem. Ir likumsargājošās instances, kas nodarbojas ar jautājumiem par nodokļu shēmām un patiesā labuma guvējiem, instances, kas Komerclikuma izpratnē identificē saimnieciskās darbības veicēju un atbildīgās personas — man šķiet, ka ir pienācis laiks iesaistīt šīs iestādes, un pie viena aicināt vēl veikt šādas tādas pārbaudes.

    Galu galā es datuve.lv lūdzu vienu vienīgu papīrīti – tagad man viņu vairs nevajag!!! Man ir viedoklis (un viedoklis nav nomelnojoša ziņa likuma izpratnē), ka tad, kad sāks celt augšā visu šajā atgadījumā iesaistīto personu finanšu lietas – atklāsies daudz kas. Piemēram, neticu, ka kāzās fotogrāfi izsniedz čekus. Bet tā ir saimnieciskā darbība, no kuras valsts pēc likuma iekasē nodokļus. Tas pats attiecas uz šādiem tādiem retušas pakalpojumiem. U.t.t., u.t.jpr.

    #276981
    samurajs
    Participant

    Shady rakstīja:

    Quote:

    Kā, piemēram, samurajs, kurš projektā ir mums līdzās no paša sākuma – apzinīgi veic savus pienākumus.

    Aga, es veicu savus bezmaksas pienākumus :p Es gan pats to uzskatu par darbu kādā open-source komūnā 😀 Pagaidām. Tiklīdz/ja projekts sāks pelnīt, te sāksies ne sliktāk kā pie Zatlera partijā 😀

    Jo viens otrs no īpašniekiem vispār aizmirsis, kas ir darbs.

    #276982
    shady
    Participant

    Samuraj, kušu! Vai neredzēji tēmu, kur, kā komentāros lietotājs “msh” nosprieda, kāds nebēdnis slēdz laukā datoru. paņems vēl aiznesīs, kamēr foxis pīppauzē – vispār paliksim bez tehniskā suporta:D

    #276983
    WerNeo
    Participant

    Ar tvnetu jau tiki galā, jeb saprati, ka tur tiešām būtu jātiesājas un tāpēc pārmeties nākošos “kratīt” (ja nu vismaz šos sanāk iebiedēt)? 🙂

    #276984
    TrakaisKursis
    Participant

    Š obrīd man ir kāzuss ar datuve.lv . TVNET var pagaidīt – šai lietai ir 10 gadu notecējuma termiņš, varu nesteigties, un visu sagatavot tā, lai tiesai vai izmeklētājam ir maksimāli ērti un ātri virzīt visu šo procesu uz oriekšu, liekot atbildēt tiem, kam ir jāatbild. Pieņem, ka šīs ir pareizas taktiskas kustības, kuru rezultātā pareiza veidosies vispārējā stratēģija.

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 23 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā