Kas Microsoft izpratnē ir Windows 7 – netbook?

Sākumlapa Forumi Notepad.lv IT ziņas Kas Microsoft izpratnē ir Windows 7 – netbook?

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 16 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #148738
    samurajs
    Participant

    [imgl]https://notepad.lv/userpix/28_windows7ondellmini12_1.jpg[/imgl]Microsoft ir definējis portatīvo datoru maksimālos parametrus, pie kurām Windows 7 OEM licences varēs iegādāties ievērojami lētāk. Tātad – portatīvajiem un galddatoriem būs jāmaksā pilna cena par jauno OS, bet “netbūkiem” tiks dotas atlaides. Tāpat bija arī Windows XP un Vistai.

    Microsoft izpratnē “netbūka” displeja izmērs ir līdz 12,1″ (iepriekš bija 10,1″). Cietais disks drīkstēs būt ar 250 GB ietilpību, vai arī 64 GB SSD (iepriekš 160/32). Grafiskajam paātrinātājam noņemts DirectX 9 ierobežojums – nu var lietot jebkuru.

    Par CPU ātrdarbību agrāk bija vesela rinda izņēmumu, bet nu noteikts vienots konkrēts kritērijs: procesoram jābūt 1-kodola ar max taktsfrekvenci 2 GHz, un kopā ar bāzes čipsetu tas nedrīkst patērēt vairāk kā 15 W elektroenerģijas.

    Avots

    #198470
    Creep
    Participant

    12,1″ collu netbuuks par jaukaam naudaam ar windows 7. Nu tas jau vismaz izklausaas peec maza, tajaa pashaa laikaa nepaaraak maza notebuuka, ko liidzi panemt nav probleemu, un arii lielas naudas nav jaaizsviezh.

    Ideja patiik, jo domaaju, ka jaaizveelas starp 8,9″ vai 12,1″, mani kautkaa tas zelta viduscelsh 10″ nesaista…

    #198471
    QueenZ
    Participant

    10” jau ir notebooks ar LOTI lielu ekraanu kur nu vel 12” es nu nekparko nenjemtu notebuuku ar lielaaku par 10” un 2GHZ procesors?? wtf? nevienam desktop pc pat nav taads…

    #198472
    izredzētais
    Participant

    QueenZ, es sevi nenosauktu par to zinošāko IT jomā … bet vai tu maz esi redzējis 12 collīgu ekrānu!?

    arī 2ghz mūsdienās tāds mazs knipīts vien ir..

    https://www.amazon.com/Lenovo-9704ANU-Desktop-Pentium-Processor/dp/B0014I85AO

    #198473
    aoma
    Participant

    izredzētais wrote:

    QueenZ, es sevi nenosauktu par to zinošāko IT jomā … bet vai tu maz esi redzējis 12 collīgu ekrānu!?

    arī 2ghz mūsdienās tāds mazs knipīts vien ir..

    ou, labi atceros dienu, kad radās iespēja pāriet no 12″ (firmu vairs neatceros) uz 14″ DELL… Kādu brīdi biju pirmais puisis ciemā 😀

    #198474
    Stat1CX
    Participant

    Hmm nevienam desktop pc pat nav 2 Ghz CPU 😀 jebkuram desktop pc kurš maksā virs 150 LS būs virs 2 Ghz CPU. Nemaz nerunājot par PC kurš maksā 400+ LS kura procesora frekvence jau ies virs 3 Ghz. Jebkuram mūsdienu laptopam ir 15 un vairāk collu displejs. Tu laikam vēl dzīvo 6 gadus senā pagātnē.

    #198475
    QueenZ
    Participant

    Nu lai taa buutu bet man ir 1Ghz un viss darbojas nevainojami un aatri 😛

    #198476
    Sid
    Participant

    Quote:

    2GHZ procesors?? wtf? nevienam desktop pc pat nav taads…

    Psc.

    #198477
    ob1
    Participant

    Ja 2GHz ieskaitot, tad manam galda kompim ir jādisablē otrais kodols un jāpieliek klāt trešais monitors (līdz 12″). Jā, un jānosauc par netbūku. 😀

    #198478
    WerNeo
    Participant

    Mans eee atbilst. Bet tur man nav vajadzīgs Win 7. 🙂 Pat ja pakaļ mestu.

    #198479
    msh
    Participant

    Stat1CX wrote:

    Hmm nevienam desktop pc pat nav 2 Ghz CPU 😀 jebkuram desktop pc kurš maksā virs 150 LS būs virs 2 Ghz CPU. Nemaz nerunājot par PC kurš maksā 400+ LS kura procesora frekvence jau ies virs 3 Ghz. Jebkuram mūsdienu laptopam ir 15 un vairāk collu displejs. Tu laikam vēl dzīvo 6 gadus senā pagātnē.


    Man kaut kā likās ka fimpelis no pagātnes kļūdām ir mācījies un pēc taktsfrekvencēm vairs neskrien, visādos lētā gala kastu sludekļos arī tik var lasīt “c2d, teiksim, 2,4 ghz” un tādā garā 🙂

    #198480
    spriizha
    Participant

    WerNeo wrote:

    Mans eee atbilst. Bet tur man nav vajadzīgs Win 7. 🙂 Pat ja pakaļ mestu.

    tikai tapēc ka tavam eee shitam nav ar pirkstiem bakstāmais ekrāns. Tad tu pats skrietu pakaļ tam win7 🙂

    #198481
    ob1
    Participant

    Tas “ar pirkstiem bakstāmais ekrāns” strādā arī uz XP. Pats lietoju.

    #198482
    izredzētais
    Participant

    Quote:

    Jebkuram mūsdienu laptopam ir 15 un vairāk collu displejs

    gribi saderēt? https://www.laptopshop.lv/lv/preces/Laptop/LAPTOP/?prece=1293

    un vispār, salīdzināji netbūku ar laptopu… 😀

    #198483
    WerNeo
    Participant

    spriizha wrote:

    WerNeo wrote:

    Mans eee atbilst. Bet tur man nav vajadzīgs Win 7. 🙂 Pat ja pakaļ mestu.

    tikai tapēc ka tavam eee shitam nav ar pirkstiem bakstāmais ekrāns. Tad tu pats skrietu pakaļ tam win7 🙂

    Pārāk pārliecināts esat savos apgalvojumos. Nē, arī tad man 7 uz eee nebūtu vajadzīgs.

    #198484
    ruukjis
    Participant

    QueenZ wrote:

    10” jau ir notebooks ar LOTI lielu ekraanu kur nu vel 12” es nu nekparko nenjemtu notebuuku ar lielaaku par 10” un 2GHZ procesors?? wtf? nevienam desktop pc pat nav taads…


    Tu no kādas alas esi izvēlies?! 😀

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 16 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā