Kas mīt tavā kabatā?

Sākumlapa Forumi Citas tēmas Off-topic Kas mīt tavā kabatā?

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 41 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #282289
    _Mo3_
    Participant

    Telefons, Orbits, Dzīvokļa atslēgas un Maks!

    #282290
    aoma
    Participant

    Pamatā 3 lietas: cigaretes, mobilais, naudas maks.

    Un pats galvenais, kas, skatos, nav nevienam no augstākrakstījušiem – kabatas lakatiņš 🙂

    (protams, netiek izmantots puņķu šņaukšanai, bet mani bērnībā mācīja, ka īstam vīrietam vienmēr jābūt pie rokas kabatlakatiņam)

    #282291
    shady
    Participant

    Jā, piemirsu pateikt – salvetes vai tip roku dvielis ar ir kabatā vai somiņā.

    #282292
    akms47
    Participant
    #282293
    Evers
    Participant

    pa kabatām sadalīti ir – šķiltavas (nepīpēju), šveices armijas nazis, telefons, puņķu lupata, maks, atslēgas, fleška.

    #282294
    Kon
    Participant

    Datoriķu lielākā problēma .. fleška teju katram, prezervatīvu .. nevienam :>

    #282295
    pelmenis08
    Participant

    Kurš ikdienā līdz nēsā prezervetīvus? nu labi esmu redzejis tādus kadrus, kuri makā tur.. Bet tas liekas debīli.. Uz pasākumiem tie stāv drošā vietā kā piemēram somā vai kāda kabatā, kurā sieviete neredz.. Man liekas debīli ka tas ir jāizrāda ka tev līdz ir prezervetīvs..

    #282296
    Kon
    Participant

    u never know what happens next 🙂

    #282297
    akms47
    Participant

    Nezinu kā tev, man 1 ir līdzi vienmēr. 😛

    #282298
    Grifs99
    Participant

    Maks,2 telefoni, atslēgas, otrs e-talons laikam viss. 😀

    #282299
    RicoPico
    Participant

    Njā, par tiem prezervatīviem ir dīvaini, ka neviens nenēsā līdzi. Vai nu nēsā, bet dikti sarkst par to, vai nu… tur vairs nav ko zaudēt (Salasīts pilns venēriskais komplekts) . :>

    [img]https://www.cehs.lv/wp-content/uploads/2011/12/beidzot-pa-istam.gif[/img]

    #282300
    shady
    Participant

    Un kādēļ gan tas ir dīvaini? Vai tik tiešām tēmas autors uzskata, ka šeit ir tikai skolnieki, studenti, kuru vienīgais dzīves mērķis ir – kur piedzerties un kad nokniebties? Vai arī gados vecāki neveiksminieki, kuri savu dzīvi pavada krogos, bāros ar cerību dabūt kādu apnakojušos meiču publiskajā tualetē?

    Vai varbūt tas šķiet loģiski un normāli, ka. piemēram, dodoties ārā ar sievu uz kādu pasākumu. kino, teātri vai dodoties uz darba tikšanos – ir jau jāieplāno pīpauzes vietā sex ar sievu vai kādu kolēģi, sadarbības partneri, apkalpojušo personālu? (Vai varbūt ar visiem kopā?)

    Nē…nu…man jau nav žēl, ka jūs to darat tualetēs, publiskajā telpā, parciņā uz (vai zem) soliņa, liftā…Galvenais uzmanieties šajās dienās – ārā ir auksts, apsaldēsiet un vairs nevajadzēs nēsāt līdzi prezi…

    Es dodu priekšroku savādākiem apstākļiem, atmosfērai. komfortam, kur nav nekas jāmeklē makā vai bikšu kabatās.

    #282301
    alfinsh
    Participant

    Maks , tālrunis , atslēgas , cigaretes , šķiltavas , grainderis.

    ja kāds nezin kas tas tāds “Grainderis” var apskatīt.

    #282302
    Evers
    Participant

    [spoil][img]https://i.qkme.me/5142.jpg[/img][/spoil]

    #282303
    RicoPico
    Participant

    Pag, pag. Par ko cepiens? Par to, ka prezervatīvus līdzi nēsājošie vīrieši ir norakstīti alkohola atkarīgi neveiksminieki? Kas tas par interesantu stereotipu? o.0 Nav taču tam nozīmes- vai esi precējies, vai teicamnieks Bērziņš, kurš nomaina prezervatīvu makā tikai tad, kad tam beidzas derīguma termiņš, vai ballītes cienošs pigors. Sena leģenda vēsta, ka “nekad neko nevar zināt”. Tas, kādi ir katra individuālie aizspriedumi par tādām lietām- tas ir cits jautājums.

    #282304
    shady
    Participant

    Tā bija vienkārši atbilde uz šo stereotipu:

    “Vai nu nēsā, bet dikti sarkst par to, vai nu… tur vairs nav ko zaudēt (Salasīts pilns venēriskais komplekts)”

    Jo pēc tava teiktā sanāk, ka vai nu es slēpju, ka nēsāju līdzi prezi, vai esmu slims ar drazām.

    #282305
    BERILS
    Participant

    ja jau grainderis , tad jau poketiņam arī jābūt pa kabatai 😀 !

    #282306
    RicoPico
    Participant

    Ar to es centos pateikt, ka +/- visi vīrieši mēdz turēt pa rokai šo štruntu. Uz tiem veiksminiekiem, kuru draudzene/sieva lieto hormonālo kontracepciju, tas neattiecas. Jap, arī sievai taču var ienākt prātā kāda ēverģēlība neordinārā vietā.

    #282307
    Kon
    Participant

    Tieši tā, vieglākais veids izbēgt no rutīniskas gultas dzīves, ir ik pa laikam paņemt otro pusi, dzimumaktam neraksturīgās un nereti publiskās vietās ^^

    #282308
    alfinsh
    Participant

    poketiņus turēt kabatā nav prāta darbs . nekad neko nevar zināt 😀 tie vienmēr atrodas kur citur 🙂

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 41 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā