Kas noticis ar ob1?

Sākumlapa Forumi Citas tēmas Off-topic Kas noticis ar ob1?

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 60 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #228330
    Wuu
    Participant

    WerNeo wrote:

    Cilvēks nespēj pieņemt, ka ne visur viņam varbūt ir taisnība.


    Tieši tā 🙂

    #228331
    shady
    Participant

    Nabaga obītis apvainojās, ka viņam visi pārmeta pārgudrību un kritizēja, tāpēc taisīja divas muļķīgas tēmas forumā, kad tās slēdzu, viņš samaitāja pa kluso visus savus rakstus. Pēc tam vainoja notepadu, ka te visi esot slikti un administracija neatbalsta viņu un nepasargā no citu lietotāju uzbraukumiem….Pats labākais, ka viņš pat nebija mēģinājis izklāstīt savu lielo sāpi administrācijai. Laikam jau grūti pieņemt vienkāršo ļautiņu publiku tik gudram matemātiķim,programmētājam…

    Rakstus pārvietoju pie offtopic – varat sameklēt paši, jo komentāri ir neskarti.

    Ja godīgi, tad pieaudzis cilvēks uzvedās kā pumpains tīnis hormonu vētras iespaidā…kauns!

    #228332
    jupis
    Participant

    sūdīgi ob1 izvācis savus rakstus par vindows optimizāciju nepaspēju savākt 🙂 bija interesanti viņi 🙂

    #228333
    Anonīms
    Neaktīvs

    jupis wrote:

    ob1 izvācis savus rakstus par vindows optimizāciju […]

    Un pareizi darīja, šitam sgnīdu un kloķvārņu baram vienīgais ko var atstāt ir

    ob1 wrote:

    pa muti (piecas minūtes no vietas ar dūrē savilktu kāju)

    .

    Ob1 lai gan ir pataloģisks kretīns, ir labs cilvēks. Atšķirībā no visiem šitiem nedaaugušajiem svidarasiem kā kloķvārnis, wernis un citi mazās svežas dīvaiņi. 🙂 Vot tad kad visi, kam kaut cik galvā fišku rubī, sāks lasīties prom no šī pikačū midzeņa, varbūt augsti godātajai vadībai aizies līdz anāllizei, ka labāk sadzīvot ar ego, kā ar nedasvilpstu skrunjas eermu baru. 🙂 Let the force be with us, you sjupid buck.

    #228334
    TokRa
    Participant

    jupis wrote:

    sūdīgi ob1 izvācis savus rakstus par vindows optimizāciju nepaspēju savākt 🙂 bija interesanti viņi 🙂


    Tas jau ir sīkums. Es, aizejot no apavu fabrikas foruma, palūdzu teju 8 tūkstošus savu rakstu padzēst, kas kopš 2004.gada sakrājušies. Pēc tam bija jautri vērot ex-biedrus drudžaini meklējam noderīgu informāciju. Bet vismaz foruma db tagad ātrāk griežas 🙂

    Morpheus wrote:

    Un pareizi darīja, šitam sgnīdu un kloķvārņu baram vienīgais ko var atstāt ir


    +100500 !!!

    Nepateicība ir pasaules alga…

    #228335
    elvisburdajs
    Participant

    TokRa, Vismaz saglabāji savus ierakstus kādā blogā vai kur citur? 🙂

    #228336
    TokRa
    Participant

    elvisburdajs

    Jā: sava atmiņā. Pārējie lai Googlē risinājumus meklē.

    #228337
    izredzētais
    Participant

    velns tāds! bija nojauta ka ob1 raksti jāsaglabā..

    diez archive.org un google palīdzēs ko izcelt? ja nu kāds jau laikus ir ko saglabājis – būtu lūgums iemest linkus & padalīties ar citiem.. 🙂

    #228338
    jupis
    Participant

    Nubet personīgi es jau neko ob1 neko sliktu neizdarīju!

    Mani interesēja viņa zināšanas par optimizāciju un citām lietām!

    Un ne vienmēr visu var tā smuki atrast kā vajadzētu 🙂

    un neparvelti saka ka visi ģēniji ir traki.

    Kautgan mēs te laikam visi tādi pustraki katrs tik pa savam 🙂

    Tas nav apvainojums bet secinājums kuru es attiecinu uzvisiem un tajā skaitā arī uz sevi.

    #228339
    TokRa
    Participant

    Saglabātas kopijas izcelt? Gan jau. Taču ja jau pokemoni vulgaris pat defaultā veidā Googli lietot nemāk / nevēlas, par ko var būt runa?

    #228340
    izredzētais
    Participant

    TokRa, izcēlu, cerams visus 🙂

    tullīt sametīšu kopijas.

    sorry, ob1, zinu, pašlaik rīkojos tik pat nesmuki cik nesmuki rīkojies tu. 😀

    #228341
    Anonīms
    Neaktīvs

    Izredzētais, tiem kam vajag, dod privā…

    Pārējiem…

    [spoil][img]https://bildites.lv/images/pmjco1z7ptran9qradr.png[/img]

    [img]https://bildites.lv/images/1s8m4bsh0zi7cu2ryyhl.png[/img][/spoil]

    #228342
    shady
    Participant

    Ja jau šeit tauta vēlas apspriest aizgājušā biedra rīcību, tad kā jau tiecu – tā bija diezgan nekorekta un bērnišķīga.

    Pamatojums: man vai kādam citam nav jāseko līdzi 24/7 konkrētā autora uzrakstītajiem postiem + sekot līdzi vai tik kāds nepasaka ko ne tā..pie tam, ja pats autors bija no tiem, kurš nereti aizsāka fleimu.

    Ja nu tomēr nespēja tikt galā pats, tad vajadzēja sazināties ar mums un parunāt par to, ko lietas labā var darīt. Galu galā – ne visi spēj uzņemt kritiku/pārmetumus utt, kas nenoliedzami ir viens no rakstu autoru ikdienas. Nekad neizpatiksi visiem un nav nemaz jācenšas to darīt. Bet kādēļ slepus jābojā raksti? Ja tas netiktu pamanīts, tad kāds no malas apskatot rakstu padomātu – wtf? kas tas pa murgu? kur ir raksts? kādēļ tādas lietas atrodas pie rakstiem? Un padomātu jau nelabvēlīgi par pašu portālu. To var traktēt kā apzinātu kaitniecību portālam. Ja man autors būtu palūdzis izņemt – es būtu izņēmis vai mēģinājis rast kādu citu kompromisu.

    #228343
    Anonīms
    Neaktīvs

    Es ceru, ka tu saproti, ka Tu, cienītais, runā pilnīgas un absolūtas muļķības… 🙂

    Priecājies, ka paspēja man laikus e-zjlurgas statusu atņemt… Esbi šito lasot vēl būtu tādu jauku foto pa visu galveno ielicis… Tādu ilustrāciju – lielu lielu pikačū 1280×1024. Pikāāāāā! :)))

    #228344
    izredzētais
    Participant

    Morpheus, ok, aiz bijušās cieņ as pret ob1 nemētāšu viņ a rakstus pa labi & pa kreisi. tos iedošu tiem, kuri patiesi tajos ir ieinteresēti PM’ā palūdzot linku.

    Galu galā ar svešām lietām nedrīkst rīkoties kā ar savām.. 🙂

    #228345
    shadowmen
    Participant

    Morpheus wrote:

    jupis wrote:

    ob1 izvācis savus rakstus par vindows optimizāciju […]

    Un pareizi darīja, šitam sgnīdu un kloķvārņu baram vienīgais ko var atstāt ir

    ob1 wrote:

    pa muti (piecas minūtes no vietas ar dūrē savilktu kāju)

    .

    Ob1 lai gan ir pataloģisks kretīns, ir labs cilvēks. Atšķirībā no visiem šitiem nedaaugušajiem svidarasiem kā kloķvārnis, wernis un citi mazās svežas dīvaiņi. 🙂 Vot tad kad visi, kam kaut cik galvā fišku rubī, sāks lasīties prom no šī pikačū midzeņa, varbūt augsti godātajai vadībai aizies līdz anāllizei, ka labāk sadzīvot ar ego, kā ar nedasvilpstu skrunjas eermu baru. 🙂 Let the force be with us, you sjupid buck.

    Nju nju,lai cik vinjs labs cilveks butu bijis kaa redz beigas kaa tinis uzvedas un pareizi darija ,ka aizvacas…pilnigi vienalga cik vinjs gudrs utt,ja neprot uzvesties tad atradisies kads sapratigaks,kas uzsaus ar lapstinju pa to debilo galvu….

    un par vinja vardiem dauzit 5 min-man nak smiekli,kadu sici moska vinjs var dauzit,bet redzot vinja uzvedibu seit uzreiz skaidrs,ka nekads dauzitajs vinjs nav.Tochna smiekli nak par tadiem ka vinju,un driz ari naks par te i.

    #228346
    Anonīms
    Neaktīvs

    izredzētais wrote:

    Galu galā ar svešām lietām nedrīkst rīkoties kā ar savām.. 🙂


    Ieskaidro to šjitam cicvim, kas kā argumentu min rakstu aizvākšanu un “sacūkošanu”. Vispār- viņa raksti, viņš dara ko grib. Dzēš, nedzēš- tā ir viņa fakinā darīšana, par cik neatceros, ka kautkur būru minēts, ka viss saturs, kas te tiek izvietots srazu kļūst Notepad īpašums or whatsofuckinever. 🙂 Par ko tad ir njaudēšana? 🙂

    Lai gan zinot džedaju, gan jau uzleca kādam adminu čomam or nedod dies adminam. 🙂 Jāaāāā, un nevajag pūst balts un pūkains, mēs visu zinām un visu redzam, redzam kurš laiza, redzam kuram un kad laiza un redzam kā laiza un redzam kas par to tiek dots. 🙂 Paskat kā wernis salaizija, mēle noteikti vēl sjobaldien tirpst… Slirlinju bars. 🙂

    Es atskjiriba no dažiem labiem Ob1 ir saticis dzīvē, so zjaunu aizverj. It ipaši shadowmen. A to tiksi kur wernis, pie adminjiem… Tik pastaipi mēli tā kārtīgi

    PS varu saderēt ka par šitiem vārdiem mani nolādēs un novēlēs sadegt elles liesmās, viss uguns spēks tiks pavērsts pret mani, visa pozīcija sāks neveikli attaisnoties un tīrīt savus baltos kažokus, cits aizstāvēs cits vēl kautko. But there is a hitch- dont fight for truth if you can not fjucking handle it.

    #228347
    shady
    Participant

    Morpheus – ir muļķīgi izteikt apvainojumus, minējumus, ja pašam nav nojēgas. Labi visiem zināms, ka esam vieni no atvērtākajiem portāliem LV un stingrus mērus pieņemam reti. Un tev pašam nav biku kauns slēpties vēl aiz kāda nika un braukt visiem augumā?

    #228348
    Anonīms
    Neaktīvs

    shady wrote:

    Morpheus – ir muļķīgi izteikt apvainojumus, minējumus, ja pašam nav nojēgas. Labi visiem zināms, ka esam vieni no atvērtākajiem portāliem LV un stingrus mērus pieņemam reti. Un tev pašam nav biku kauns slēpties vēl aiz kāda nika un braukt visiem augumā?

    Kur es slēpjos, ko? Visiem bija zināms, kas es esmu un kur esmu. From the end of time. A tev disrit pilnīgas un absolūtas muļķības nav kauns? Kas visiem ir zināms? ka te ir atvērtākais pokemonu midzenis? Jā, tas visiem ir zināms. Nu jau. Stingrus mērus pieņem reti, jā, bet parasti ne pret tiem, kuriem vajadzētu. (izņemot tur kkādus mopšus un wnk idiotus). Un kā argumentēsi to uzbraucienu par to ka Ob1 dzēsa savus rakstus? Bojāja? Tie pieder tev? Tu vari pateikt, ka tu esi autortiesību īpašnieks tiem topikiem? Nē? Nu tad muti ciet un turpini stumt sjuudu, izdzēsa un pareizi izdarija. Jautājumi?

    #228349
    WerNeo
    Participant

    Morpheus. Lūdzu aizveries ar savu personīgo nepatiku! Ja kaut kas ir ko teikt, raksti man PM un ja vēlies, varam arī satikties – parunāt. Vēl tādas runas, uztveršu to kā cieņas aizskaršanu.

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 60 kopumā)
  • Tēma ‘Kas noticis ar ob1?’ ir aizvērta jaunām atbildēm.
Jaunākais portālā