Kas noticis ar ob1?

Sākumlapa Forumi Citas tēmas Off-topic Kas noticis ar ob1?

Tiek skatīts 41 ieraksts (no 60 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #228350
    samurajs
    Participant

    Morpheus: vai tev neviens vēl nav teicis, ka tu esi idiots? Tad es tev to pasaku! Nerunā par lietām, kuras tu nezini!

    Par ob1: par mirušiem [arī virtuālā nozīmē] runā vai nu tikai labu, vai neko. Pie tā arī pieturēsimies.

    Par šķietamām tiesībām izņemt savus rakstus: vai var izņemt savu rakstu, teiksim, no “Dienas”, kas tiek drukāts uz papīra? Nevar! Tad kāpēc lai šeit to varētu? Protams, autoram saglabājas tiesības tos pašus rakstus publicēt arī citur.

    #228351
    Anonīms
    Neaktīvs

    Tev vispār kāds kautko te teica? Cieņas aizskārējs un saticējs, sēdi trubā un turpini ostīt naftalīnu. 🙂

    Samuraj, mūsu jūtas ir abpusējas. 🙂 Un nejauc Nedrīkst ar Nevar. Atradi ko salīdzināt.

    #228352
    shady
    Participant

    Morpheus – šo portālu lasa ne tikai tu un es, bet vēl daudzi citi cilvēki, ja nespēj runāt tādā leksikā kā pieklājas sabiedrībā, tad uztver šo kā pēdējo brīdinājumu. Citiem nav jāklausās tavas jēlības.

    #228353
    Aldis
    Participant

    Sākās.. bērnudārzs iestartējās veiksmīgi arī šajā topikā…

    #228354
    Anonīms
    Neaktīvs

    Kādas jēlības, es šajā topikā nevienu rupju vārdu neesmu pateicis 🙂 sjuuds, svidarass un sjirlinsh ir vienkārši random burti, nezinu kā tu to tulko. Jēlība…

    Droši, šmano tik visus ārā, kas apstrīd laizītaju un viņu draugu biedrības viedo viedokli. 🙂 Tad tauta tevi mīlēs…

    Edit: Un tikai nesākam svirst ka Morpheus drsh un Morpheus runā muļķības, šoreiz jūs sadraisijāties bez manas līdzdalības. 🙂 Tas visiem pašlaik tapa redzams, i adminu kompetence i kas kur ko tiešām. 🙂 Protams es domāju ka tad kad šamie attapsies, topiks noteikti tiks dzēsts lai nebojātu portala “labo slavu”. Oh… Wait.. What? Wtf? ko nebojātu..? Ä€aāāā…

    Tāda sajūta, ka šeit viss tiek veidost vienai noteiktai cilvēku grupai. Pārējie ir vienkārsi egoistiski sjauņi kas neko nejēdz un vienkārši tāāā, nekam neder. 🙂 Jāāā.

    #228355
    shady
    Participant

    Morpheus – Ja tu nespēj aiziet no mums un neproti uzvesties, tad es tev palīdzēšu. (del no DB)

    #228356
    Anonīms
    Neaktīvs

    ūūūūūūū. 🙂 /sasit plaukstas/

    #228357
    APOC
    Participant

    shady wrote:

    Morpheus – ir muļķīgi izteikt apvainojumus, minējumus, ja pašam nav nojēgas. Labi visiem zināms, ka esam vieni no atvērtākajiem portāliem LV un stingrus mērus pieņemam reti. Un tev pašam nav biku kauns slēpties vēl aiz kāda nika un braukt visiem augumā?


    Jums nav pilnīgi un absolūti nekādas kontroles par lietotājiem, un to izteicieniem. Varētu pat teikt, ka esat pārāk atvērti. Š ajā vortālā uzturas tipiska Latvijas auditorija, kam nav nekā svarīgāka kā vienam otru noriet vai ar pirkstu iebakstīt acī, pazemojot to.

    Š eit nav koleģiālas attieksmes vienam pret otru. Protams, ar retiem izņēmumiem.

    Esmu pārliecināts, ka daudziem šeit kādreiz ir bijusi vēlme uzrakstīt kādu rakstu, bet viņi to nedara viena iemesla pēc. Pieļaujot kādu kļūdu rakstā vai izsakot “savu” viedokli, kurš nebūs akceptēts šeit mītošo IT “guru” acīs, tad būs nevis ieteikumi, pamācība vai viedokļu apmaiņa, bet noriešana un pazemošana 🙂

    Ob1 mēģināja, bet tika noriets. Kāpēc tad lai viņš te paliktu, ja viedoklis netiek ņemts par pilnu. Bojāt nervus? Nafig…

    Neviens neko neteiktu un nekur neietu ja zem tiem “uzbrukumiem” būtu arī pamatots skaidrojums/pamācība. Bet tā nav. Pretī tik saņem “neiznēsāts kuņas bērns” un citas “pērles” 😀

    Tas ir mans viedoklis kā lietotājam un tas kā to visu redzu no malas. Cerams, ka kļūdos. Peace 😀

    #228358
    shady
    Participant

    Vēl ir kāds pie reizes, kurš vēlas šeit lamāties, apvainot citus?

    No šī brīža būs laikam jāskatās stingrāk…notepads nav vairs nekāds mazais portāliņš un tādas cūcības netiks pieļautas.

    #228359
    shady
    Participant

    APOC – Jā, sava taisnība viņam ir, lai gan pats nav svētais,

    No šī brīža pievērsīšu pastiprinātu uzmanību tiem, kuri nekulturāli izturas pret rakstītiem rakstiem. Forumā var brīvāk, bet bez rupjībām un jēlībām. Kā jau teicu – mūs lasa daudzi un nevienam nav jālasa jēlības.

    #228360
    _Mo3_
    Participant

    vienmēr tak kāds domās, ka ir ahujennāks par citiem!

    #228361
    Taurs
    Participant

    Komentārs no ob1.

    1. Nu padomājiet loģiski – cilvēks pāri 40, kas aktīvi darbojies notepadā apmēram gadu, pēkšņi sajūk prātā un aiziet… tā vienkārši – bez iemesla… “hormonu vētra”… vai tas tiešām izskatās ticami?

    2. Samurajs stāsta par “lielu kaunu un negodu”, ar ko ob1 esot aizgājis… pēc tam ”par aizgājējiem neko vai labu”… kurā postā ir kļūda?

    3. A kas tas par “lielo kaunu un negodu”? Tas, ka izdzēsu rakstus? Tie raksti ir mans īpašums – tās ir manas tiesības – kur un kad tos publicēt… un šajā saitā es tos vairs nevēlos publicēt. (Interesentiem – googles kešā tie vēl ir pieejami.) Vai varbūt tas “lielais kauns un negods” ir tāpēc, ka tos nodzēsu “pa kluso”? Vai kāds var paskaidrot – kā var “pa kluso” nodzēst rakstus, kuru apmeklējums ir ap 100 apskates dienā? Tas priekš šī saita ir tik maz, ka to tiešām var nepamanīt…

    4. Tiem, kas uzskata, ka atgriezīšos pēc laiciņa – esiet mierīgi, neatgriezīšos. Š is komentārs vairāk tapa lai atvadītos no kopienas – atā visiem.”

    #228362
    reGative
    Participant

    hmm, ob1am wnk jau apnika idioti no šī vortāla, kas viņam uzbrauca virsū par liktu rakstīšanu. Tagad viņš vairs neraksta, priecājieties! Ko vēl gribējāt?

    es šeit retāk parādos, jo te ir bērndārzs, ne IT Vortāls. Agrāk gan man patika vortāls, bet tagad tas ir kļuvis par vienkāršu bērnudārzu. Es vēlos lasīt IT ziņas, nevis bērnudārza strīdus. Sorry, veči, bet tas jau nu gan nav labi… 🙁

    Ceru, ka kādreiz NP.lv atgūs to stadiju, kura bija septembrī, oktobrī. 🙂

    #228363
    elvisburdajs
    Participant

    reGative, Pats tu bērnudārznieks Firefoxsi.

    Taurs, Žēl ka tā, Datuvē vēl būsi? 🙂

    #228364
    shady
    Participant

    reGative – Laikam bija naivi uzskatīt, ka var atstāt lietotājus pašplūsmā, lai diskutēun runājas par ko vien grib…laikam daudzi nav izauguši no pirmklasnieku līmeņa, kad sarunas mērķi uzskata par sevis izrādīšanu un otra nolikšanu..un ja vēl kādu lamu vārdu izsper (radmon burtu savirknējumus), tad tas ir vēl krutāk!

    Ok, ja lietotāji grib disciplīnu, tad to arī dabūs!

    #228365
    Jaunzems
    Participant

    šoreiz gan ob1 pareizi darīja. šeit nemāk novērtēt labus&labsirdīgus cilvēkus

    #228366
    krishis
    Participant

    Jālasa un jāsmejas par daudziem!

    #228367
    barkley128
    Participant

    Shady sen bija laiks pienjem kkaadus meerus.

    Savaadaak, te vien jeeliibas un stulbiibas redzamas visaas malaas, peedeejaa laikaa..

    Agraak, kad datuve veel bija dziiva atminjaa palika 3 moderi/admini, artis, mefisto un Kaneiet, varbuut kaadu aizmirsu, tas bija sen.

    Shie vismaz uztureeja tur zinaamu kaartiibu, sheit arii kkas liidziigs par ljaunu nenaaktu.

    Varbuut tad es arii saakshu iesaistiities diskusijaas un paliidzeet 🙂

    #228368
    Aldis
    Participant

    derētu šo topiku slēgt… ne? =] nezinu kam šitais cirks te vajadzīgs!

    #228369
    Foxsk8
    Participant

    Kas gribēja, izteicās. Tēmu slēdzu.

Tiek skatīts 41 ieraksts (no 60 kopumā)
  • Tēma ‘Kas noticis ar ob1?’ ir aizvērta jaunām atbildēm.
Jaunākais portālā