Kas notiek ar Bankām? [Sweedbank bankrots?]

Sākumlapa Forumi Citas tēmas Viss pārējais Kas notiek ar Bankām? [Sweedbank bankrots?]

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 47 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #155528
    Wuu
    Participant

    Kamdēļ SEBs ir atvērts svētdienas vakarā un kāpēc tādas rindas pie bankomātiem? 😀

    #279575
    Graafiene
    Participant

    Domāju, ka dēļ šitās “pīles” https://www.apollo.lv/portal/news/articles/258494

    #279576
    WordPad
    Participant
    #279577
    boy199
    Participant

    Es domāju, ka ar banku nav problēmas, jo ZVIEDRI neko par to nav dzirdējuši..

    Kāda ir JŠªSU rīcība pašlaik ?

    1. Izņemt naudu

    2 Nedarīt neko.

    3.Gaidīt….

    4.Tas ir tikai JOKS un nav patiesība

    5. KO CITU ?

    ZVIEDRU DOMAS PAR TO UN VIEDOKLIS.

    Kāds no Nīderlandes teica, ka pirms nedēļas nepieņēma bankas kartess no tās bankas un tam cilvēkam

    vajadzēja iet uz citu banku un naudu taisīt uz citu valūtu.

    Pie tam, pats bankomāts ziņo, ka nevar izveidot savienojumu ar banku.

    Tai pašā dienā, Dānijā viņš atguva naudu un visu pārējo..

    #279578
    usins
    Participant

    Ceru ka pīle. tā kā man nav 70+k noguldīti, kā pārējiem luņiem, kuri tagad stāv rin’da, es nestresoju. Bet nu visticamāk tā ir pīle. jo vienīgā ziņa par swedu ārpus Latvijas ir tāda, ka Letiņi kaut ko sastresojušies. Nekas cits nav rakstīts. arī twitter meklējot swedbank visu aizpudināja letiņi, nevienam citam nav problēmas, kaut gan arī Zviedrijā, Lietuvā, igaunijā ir Swedbanka

    Par SEB arī kaut kas dirsts. Man jau liekas DNB cenšas iegūt ietekmi baltijā. Kau kā jau jācīnas. DNB vienīgā banka, kurai nav slikta slava- pārējas jau norietas.

    #279579
    rodgerz
    Participant

    Rīcība nedarīt neko un smieties par salstošajiem tantukiem pie bankomātiem…

    #279580
    Willis
    Participant

    Nav dūmu bez uguns !

    Par par Parex un Krajbanku teica tāpat, viss ir kārtībā, nav pamata uztraukumiem, neņemiet naudu no bankām … .

    #279581
    boy199
    Participant

    Ja nebūtu slēgtas LV un citur divas bankas, tad cilvēki nebūtu panikā un to visu mierīgi uztvertu 🙂

    #279582
    romajo
    Participant

    Tur jau tā lieta, ka pirms tam runāja tieši to pašu. Līdz ar to cilvēki vairs netic miernājumiem un rīkojas, pareizi vai nepareizi ta jau redzēs. Pats īpaši šādās situācijās nestresoju, jo piķa ta nav, ko padirst, bet sajūta vienalga nepatīkama.

    #279583
    Kon
    Participant

    ņemot vērā idiotu pārsvaru mūsu valsti, tad nav ko brīnīties par šādām epizodēm.

    #279584
    web33
    Participant

    Labāk muļķis ar naudu,nekā muļķis bez naudas 😀

    Latvijas Krājbanka teiktu tā Zeķes kājās,nauda bankā,miers sirdī 😀

    [img]https://a5.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/384967_216354358439659_100001952893142_498919_1271616353_n.jpg[/img]

    #279585
    shady
    Participant

    Tā esot jauna kustība, saucas – bankings (stāvēšana rindā pie bankomāta)! 😀

    #279586
    BERILS
    Participant

    bilde- muahahaa 😀 😀 !!!

    #279587
    BERILS
    Participant

    virsraksts web33 ieliktajai bildei 😀 😀 😀 !!!!

    #279588
    Chr1s
    Participant

    Burbulis.

    #279589
    shady
    Participant

    izraksts no twitter: wrote:


    Būtu interesanti aptaujāt tos pie Swedbank bankomātiem, vai viņi ir tie paši, kas izpirka sāli veikalos pirms LV iestāšanās ES?

    #279590
    shady
    Participant

    Laikam jāaiziet iztukšot “Paldies karte”, savādāk Maxima arī bankrotēs 😀

    #279591
    shb-
    Participant

    Es arī par šito vislaik rēcu, bet izskatās, ka nu ir official, swedbankai kaput:

    https://5z8.info/stealgmailpassword–_i5e7ec_inches-now

    #279592
    samurajs
    Participant

    Veltīgi jūs visi rēcat:

    1. Saliedēta tautas rīcība (“bankings”) spēj nograut visstiprāko banku

    2. Swedbank konkurentiem ir kā dadzis acī – pievāca lielāko daļu Crybankas klientu

    #279593
    Nelabojams
    Participant

    Ticamākā versija ir saistīta ar faktu, ka naktī uz svētdienu Zviedrijā bankas serveros mainīts kaukāds softs. Kaukas nogājis greizi un viss tā kārtīgi uzkāries uz pusstundu – līdz pat divām stundām. Attiecīgi, bijuši zvani no Zviedrijas. Kombinācijai ar apstākli, ka ne visi bankomāti pagājušajā nedēļā tikuši pietiekami rūpīgi apkalpoti + faktu, ka jau 3 reizes ir bijis “viss kārtībā, ak cienījamā kundze!” un 3 bankas ir izbeigušās, labāku augsni panikai nevar iedomāties. Man mājās arī bij satraukums ne pa jokam un jāsaka, pat nebij argumentu, ko likt pretī.

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 47 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā