Kas notiek ar platjoslas interneta attīstību Latvijā?

Sākumlapa Forumi Notepad.lv IT ziņas PR Kas notiek ar platjoslas interneta attīstību Latvijā?

Tiek skatīts 4 ierakstu – 21 līdz 24 (no 24 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #261792
    Creep
    Participant

    Nu, man laukos ar netu ir tā: tuvākā pilsēta 30 km un tiek laists nets no tās pilsētas provaidera. Kā jau noprotat, padarīšana ar antenām, toties ātrums gan maksimālais ir aptuveni 1mb/s (aptuveni 20ls mēnesī, + vēl ja nemaldos 200ls maksāja ievilkšana). Dārgi ir, bet bez šī varianta nekas cits vairāk piedāvājumā nav, kā iezvaniespēja…

    #261793
    eelektro
    Participant

    manaa galā internetu kurm ir vads vispar ir bezcerigi dabut :/ (ķip lattelekom dom apar nākotni ) bet uzcēlām savu māju un jāvel vel vadi no kautkurienes…… (neveareja zeme iemest bik vairak to vadus :/ galveneis visiem kaiminiem (100m) ir normals 10Mbit nets a man vot nevar un nevarēs 😀 (kaimii ar neatsauciigi) un jau kādus gadus mokos uz LMT :/ ..

    tagat vismaz Okartei neierobezots patēriņš pa 25s dienā 😀

    #261794
    Kon
    Participant

    btw Es nezinu, ko darītu, ja nebūtu Rīdzinieks, man jau 100 Mbps liekas pa švaku

    #261795
    RicoPico
    Participant

    KoЯn wrote:

    btw Es nezinu, ko darītu, ja nebūtu Rīdzinieks, man jau 100 Mbps liekas pa švaku

    Ķip “Pļēē, DVD 9 nāks vesssselas 6 minūtes, a tēju uztaisu pa 3 minūtēm. Ko lai dara atlikušās 3 minūtes? Pļeēēēē…..”

    😀

Tiek skatīts 4 ierakstu – 21 līdz 24 (no 24 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā