Kas šitais par elektro e-shopu?

Sākumlapa Forumi Citas tēmas Viss pārējais Kas šitais par elektro e-shopu?

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 13 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #160390
    Foxsk8
    Participant

    Uzduros šitādam elektro interneta veikalam.

    https://www.tme.eu/lv/

    Paskatījos tuvāk, cenas vienkārši iespārda, vai reāli tā tur var būt? Varbūt kāds kaut ko ir ņēmis un sūtījis no šejienes?

    #312998
    ruukjis
    Participant

    Nezinu, kas tevi tur tik ļoti fascinē, pastījos par produktiem, kurus pats iepērku (RJ45 vadi/gali/mices/instrumenti) no argus – nav baigā starpība – šis tas te ir lētāks šis tas argusā.

    P.S.

    Notepada lielajā google bannerī man gozējas TME.

    #312999
    Foxsk8
    Participant

    Man izbrīnija auto skaļruņi, tumbas cenas, kā arī korpusi 🙂

    https://www.tme.eu/lv/details/ob.mdf.01.bk/skalrunu-korpusi/4carmedia/#

    https://www.tme.eu/lv/details/alpha66022/automasinu-skalruni-komplekti/phonocar/alpha-66022/#

    Tas jau pa sviestmaizi 😀

    Ok, varbūt ražotāju pirmo reizi dzirdu kā tādu, bet cenas mani iepriecina, par tādu naudu jau var uzreiz paķert 2 gab, lai pīkst.

    #313000
    samurajs
    Participant

    Nu nopērc tumbas par 8 € un par šo naudu viņas tev arī skanēs 😀 Nu ībejā vēl lētākus mēslus var atrast.

    #313001
    Foxsk8
    Participant

    Tu domā, ka viņas būs tik sliktas? Esmu pircis gan Pionner, gan Ground Zero, nekas nav klausīts uz max, nekas nav speciāli sists ārā, kalpo aptuveni 6 mēn.

    #313002
    web33
    Participant

    kalpo aptuveni 6 mēn 🙂 nu tev domasanas veids ,pec 6 men atkal visu jauc aaraa skruve nem nost un liec jaunas tad jau labak 1x nopirkt normalas un kalpos 6.gadus un vairak atkariba ka lietosi . + varu iedomaties to skanu kas nak ara no sim tumbam par 8 eur ausis saaks asinot pirmajaa minutee kuras tirgo 3 persona reala cena 2eur .

    #313003
    Foxsk8
    Participant

    6 mēn kalpo Pionner tumbas, Ground zero, nevis tie ķīnieši. Par tiem es neko neteicu, es vienkārši prasīju, kas tad tur būs labāk vai sliktāk attiecībā pret manis nosauktajām.

    #313004
    Mahmuds
    Participant

    Pioneer lētā gala tumbas nav labākas par vidusmēra ķīniešu tumbām.

    #313005
    nevertell
    Participant

    A tu ēstu pelmeņus par pieciem saņiem kilogramā ?

    A nach tad tu mēģini iestāstīt sev, ka spēsi izbaudīt skaļuruņus par 8 eirām kilogramā ?

    #313006
    rizhee
    Participant

    vakar uzsūtiju divas lietas no tā veikala, ta jau manīs vai atnāks maz.

    jā un cenas ir interesantas tur…

    #313007
    rizhee
    Participant

    tā šodien ups bija klāt, dabuju pat vairāk kā pasūtiju, viena prece atnāca dubultā.

    #313008
    Creep
    Participant

    Veikals kā veikals. Ir lietas, ko tur var smagi lētāk kā citur dabūt (piemēram daudzi multimetri un cita elektronikas aparatūra), ir lietas, kas ir nejēdzīgi dārgas. Atrodas viņi Polijā, tākā sūtīšana nevajadzētu būt pārāk ilga.

    Costumer supports: kā nu kuram. Ja kautkas noiet greizi, var gadīties ka būs kāds laiciņš jāpačakarējas ar viņiem, bet kopumā tīri okei veikals. Ir tur lietas, ko cilvēki pat no dīķa otras puses sūta no turienes.

    #313009
    Ceplis
    Participant

    Es arī pasūtīju dažas lietiņas. Pēc trīs dienām pieveda klāt. Viss kārtībā.

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 13 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā