Kas tad īsti labāks? Beryl or Vista defekti??

Sākumlapa Forumi Notepad.lv IT ziņas Video sadaļa Kas tad īsti labāks? Beryl or Vista defekti??

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 18 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #145801
    usins
    Participant

    Nu linux tak smukākas par Vista:

    [youtube]https://www.youtube.com/watch?v=QOWeeVvhiAw[/youtube]

    Un vēl mazs salīdzinājums!

    [youtube]https://youtube.com/watch?v=xC5uEe5OzNQ[/youtube]

    Un tad vēl…

    [youtube]https://youtube.com/watch?v=HbICCi6jxlI[/youtube]

    😀 un kas tagad? izdarat secinājumus… ko M$ pārstāvji darīja šos 5 gadus???

    #168429
    Foxsk8
    Participant

    Nu ko lai saka, vienkārši ideāli. Tad tiešām labāk ir ar laiku pāriet uz Linux, iegūsti labāku mantu par velti, nevis maksāt bargu naudu. Skolām, valsts iestādēm tas ir ļoti neizdevīgi, pirkt katram datoram kaut vai XP vai tagad Vistu, labāk par to naudu algot kādu sistēmas administrātoru, kas visu saregulē un sakopj. Domāju, ja kāds izveidotu piem Linux datoru apmācības kursus, gribētāji būtu ļoti daudz.

    #168430
    Tvinky
    Participant

    Man pat negribās skatīties tos video – es zinu atbildi 😉

    #168431
    Mr.Death
    Participant

    Atbilde ir: … Windows FOREVER! :money: :party: 😀 😀 😀

    #168432
    marr
    Participant

    ak šīs krāniņu staipīšanas 😀 funkcionalitāte jau mūsdienās nevienu vairs neinteresē :p

    #168433
    samurajs
    Participant

    Es savam ubuntu atvienoju gan beryl, gan compiz… pieriebās, ka logi kā ķīselis staipās :rofl: Atstāšu to p0kēm, ko priecāties…

    #168434
    usins
    Participant

    nu es sawam tos šķobīgos uztaisīju minimālus, tad man tas kubs visvajadzīgākais- tur 4 desktopi ir vienlaicīgi un viegli pārvietoties- tasir funkcionāli, caurspīdīgi logi un iespēja palocīt- var redzēt, kāds logs aizmuguras :win: šīs lietas lieti noder,protams tur daudz kas ņemts eye candy, piemēram lietus, sniegs, rudenīgās lapas, NLO kuģīšī :D:D:D

    Bet ir smuki un labi var uztaisīt pohazuku- tā vieglāk piesaistīt jaunos user linux`am jo visi domā- nu tik būs efektiņi!

    #168435
    azazul
    Participant

    Emm … usins, tev ir arī 4tri desktopi bez beryl. Tas tā ..

    Kubs un ļumīgie logi ir bezjēdzīgākās beryl fīāas.

    Nezinu kā jūs, bet man beryl ir darba rīks, nevis bling blings.

    Segmenta palielināšana apvienojumā ar transparentitāti ir tieši tas ko man vajag,

    lai precīzi sagrieztu html no psd. Bet kubs un ļumekļi ir tikai traucēklis.

    #168436
    usins
    Participant

    man tā vieglāk orientēties. nu jā tas zūms arī labs 🙂 man dažreiz noder. nu bet es jau viņu tikai skaistumam uzlieku dažas fīčas, lai kompis negruzī, pašam nau baudas pie tāda sēdēt

    #168437
    Ivis
    Participant

    Vispaar jau vini shos 5 gadus veidoja windows vienkaarshiibu,kaa parastam windows lietotaajam nebuus taa,ka ienstile linux un visi efekti ir dabuujami tur tas miinus,ka dauzi nepaaries daudziem nav vajadziigs terminaala rakaaties + programu nodroshinajums mazs + komunikaciju iespeeju maz a windows var teikt katram otrajam ir 🙂 nu taa jau briiva izveele ko lietot.

    #168438
    preddetor
    Participant

    Iemaacies rakstiit sakariigi! Ne vaarda nesapratu, bet to teikumu, kuraa bija teikts, ka Windows ir katram otrajam, taa toc nav taisniiba! Pareizaak buutu: Windowsu nelieto katrs sestais purns! Vot taa!

    #168439
    shady
    Participant

    Quote:

    + programu nodroshinajums mazs + komunikaciju iespeeju maz


    Diemžēl šādas muļķīgas iedomas ir iesakņojušās daudzos cilvēkos un ir jāpatērē laiks, lai ieskaidrotu pretējo..

    Programmu klāts uz *nix ir vairāk nekā vajag => līdz ar to arī komunikāciju iespējas ir ne mazāk kā uz win.

    Debian distributīvam kompilētās programmas vien ir uz 18000.

    Š eit piemēram mazs portu saraksts prekš fbsd: https://www.freebsd.org/ports/categories-alpha.html Vari iekavās paskatīties – cik prg pie katras grupas.

    Piemēram: Irc (135) — Internet Relay Chat utilities.

    Nu es necinu cik irc klientu ir uz tava PC {iespējams, ka tev ar 135 nepietek} – man pietiek ar vienu. {un tāpat arī ar citām programmām – reāli pietiek 1-3prg uz attiecīgo prg klasi}.

    Ak jā, teiksi, ka vo vienam distributīvam ir tik, tad otram tik + ka nav vienotības starp distributīviem..

    => muļķības, ja vajag, tad var konvertēt no viena distributīva kompilēto paku uz otro, piemēram, no rpm un deb.

    Bet parasti visu vajadzīgo var atarst jau savā distributīva pakotņu ssistēmā vai sameklējot gūglē source kodu attiecīgajai programmai un to nokomplilējot..

    P.S. – Ir vel TEV kāds mīts, kurš radies līkrocīgu windowistu viendienu pētījumā par linux, kuru vajag atspēkot?

    P.S.S. – Ja arī ir kāda unikāla programma, tad to tāpat varētu noemulēt {sliktākā gadījumā ar visu win}.

    #168440
    Ivis
    Participant

    Ehh… juus pashu jeegu nesaprataat,ka parastam maajas lietotaajam nevajag terminaala rakaaties.Lai cik tas beedigi nebuutu windows buus topaa vienmeer un programas ir daudzas kuras nevar dabuut uz linux un ja arii var tad parastam lietotaajam nav vajdziigs shis 4akars emuleet 🙂 es nenoniecinu linux pats paraleeli lietoju vinu,tik saku kaa ir.

    #168441
    samurajs
    Participant

    Eh atkal OS-karš panesies… 😀

    Zināt, ko dara domājošs cilvēciņš? Tur uz sava PC gan Linux/NIX, gan Windows! Un lieto abus pēc vajadzības, jo viņš to ir pelnījis! 😀

    Ir savi plusi un mīnusi abiem, tāpēc nenolieku nevienu, bet veiksmīgi lietoju:)))

    #168442
    shady
    Participant

    Nē, nav nekāds OS karš. Es nonolieku win, lai gan viņš ir neērts un diezgan caurumains produkts, kuru izplata kompānija ar mārketinga politiku: “Windows ir vienīgā un labākā OS pasaulē”, es tomēr viņu nenolieku.

    Kā reiz viens gudrs cilvēks teica: “Ja pērk windows, tad tikai tā sourci”.

    #168443
    samurajs
    Participant

    Ja visi hardware ražotāji papūlētos priekš Linux’a vismaz normālus draiverus uzkodēt, tas situācija radikāli mainītos un varētu pilnīgi atteikties no Windows. Pagaidām šī ir Linux/NIX vājā vieta…

    Pati par sevi kā OS Windows nebūt nav labākā pasaulē, uz augšu to velk labāks softiskais atbalsts. Un tas jau nav Microsoft nopelns.

    #168444
    shady
    Participant

    Jā, ir ierīcies, kuras ir grūti piedabūjamas strādat vai vispār nesanāk.

    Bet viss noteikas, par ATI kartēm jau gaidāms būs atbalsts:

    => https://linux.edu.lv/index.php?name=News&file=article&sid=529

    Protams, videokartes nav vienīgā hardwariskā komponente, bet *nix ar katru gadu aug augumā un drīz atjēgsies arī pārējie draiveru izstrādatāji.

    #168445
    QueenZ
    Participant

    Autor, salabo pirmo video!! Tam raada “This video is no longer available” 😀

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 18 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā