Kaspersky Labs mājaslapa izplata datorvīrusus

Sākumlapa Forumi Notepad.lv IT ziņas Kaspersky Labs mājaslapa izplata datorvīrusus

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 12 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #152450
    samurajs
    Participant

    [imgl]https://notepad.lv/userpix/28_kasp_2.jpg[/imgl]Kā saka – kam gan negadās? Bet fakts ir tāds, ka datordrošības gigantam pašam nācies ciest no hakeru uzbrukuma. Rezultātā Kaspersky Labs ASV oficiālā mājaslapa pagājušo svētdien 3,5 stundas izplatīja kaitīgo programmatūru – tā raksta The Register.

    Sākumā Kaspersky visu spītīgi noliedza, bet pēc 2 dienām bija spiesti atzīties, ka http://www.kasperskyusa.com uzlaušana ir noticis fakts. Visi apmeklētāji tika redirektēti uz viltojumu, kas imitēja PC skenēšanu (attēlā), un beigās tika piedāvāts uzinstalēt “vislabāko antivīrusu” – mēs saprotam, kādu… 🙂

    [img]https://www.bildites.lv/images/vnaa8ulqykiw3ixtn6x.jpg[/img]

    Protams, uz pikšķeri uzķēras nedaudzi – tikai tie, kuri instalēja šo viltus antivīrusu. Tagad Kaspersky vadība apzin zaudējumus, un “individuāli strādā ar katru, kurš varēja ciest šai incidentā”. Vainīga esot ievainojamība trešās puses programmatūrā, kas ļāvusi krakeriem iegūt lapas administratora tiesības.

    Avots

    #250652
    Stat1CX
    Participant

    Nav jau pirmais gadījums ka kasperžopska mājas lapas tiek lauztas, izcils apliecinājums tam cik tas AV un pārējie viņa drošības risināsjumi ir kruti, ja pat savu lapeli nav spējīgi nosargāt 😀

    #250653
    jonjs
    Participant

    Riebīgie urķi atkal uzdarbojušies. No vienas puses it kā uzjautrinoša ziņa, no otras ironiskas pārdomas rosinošas idejas nāk prātā. Neviens nav perfekts 🙂 Un katram spēkavīram ir savs Ahileja papēdis.

    #250654
    blondine
    Participant

    Kas gan nezin, ka Kašpirovskis piedāvā “zāles” ātrāk par citiem tikai tāpēc, ka vīruss um antivīruss tiek vienlaikus uz viņa galda taisīti…

    #250655
    robcixx
    Participant

    pfff… es antivirusus ikdiena vispar neizmantoju, nav vajadziba… reizi paris menesos noskeneju ar CureIt… bet nu nesanak man neko sakert 🙂 laikam parak taisnas rokas 🙂 🙂

    #250656
    cracks
    Participant

    Stat1CX wrote:

    Nav jau pirmais gadījums ka kasperžopska mājas lapas tiek lauztas, izcils apliecinājums tam cik tas AV un pārējie viņa drošības risināsjumi ir kruti, ja pat savu lapeli nav spējīgi nosargāt 😀

    turpini lietot AVG 😀

    #250657
    Aldis
    Participant

    Un kas AVG būtu tāds slikts?

    #250658
    Stat1CX
    Participant

    cracks wrote:

    turpini lietot AVG 😀


    Nelietoju AVG, viņam jo projām nav anti root kits (bezmaksas versījai), līdz ar to izmetam misenē, maksas versīju pirkt arī nav jēgas (ir anti rootkits), jo ir citu daudz labāku maksas AV.

    #250659
    Aldis
    Participant

    Un ko Tu tādu dari, ka Tev tik ļoti nepieciešams tas root kits? Nu es atkal sāku interesēties par to, kur Jūs raujat tik daudz kaitnieciskas lietas.. Ka Jums personālajam datoram nepieciešama tik milzīga aizsardzība..?

    #250660
    Stat1CX
    Participant

    Man personīgi AV kā tāds nav nepieciešams, bet citiem cilvēkiem standarta userim, mājsaimniecēm ir citādāk un tur labs antivīrus ir nepieciešamība. Ja kas, tad liela daļa no malware ir rootkiti, kas tavā sistēmā noslēpjās, instalējās un strādā līdzīgi draiveriem, pie processiem neko neieraudzīsi.

    #250661
    Aldis
    Participant

    Nu jā.. tas gan – ir redzēti tādi kumēdiņi.. 🙂

    #250662
    Brutto
    Participant

    He, man arī tikko gadījās ieiet vienā lapā, kur momentāli parādās, augstāk redzamā, bilde un tūlīt arī piedāvā vilkt kaut kādu failu.

    Es tik brīnos, ka šādas lapas jau nav FF melnajā sarakstā. 😮

    Tiešām gan jau ir ne mazums tādi, kuri tūlīt visam redzētajam noticēs, novilks un arī uzinstalēs to failu.

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 12 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā