Katra iztērētā santīma vērta aplikācija.

Sākumlapa Forumi Citas tēmas Viss pārējais Katra iztērētā santīma vērta aplikācija.

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 20 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #154263
    APOC
    Participant

    Sveiki notepad lietotāji!

    Š odien aiz gara laika iedomājos par vienu lietu:

    Vai kāds no jums kādreiz ir pircis kādu programmu/aplikāciju un neesat pēc tam to nožēlojuši?

  • Ja jā, lūdzu padalieties kas tā ir par programmu un kādam nolūkam to izmantojat.

  • Kā arī būtu interesanti uzzināt gadījumus, kad pirkums neapmierināja vajadzības. Kas par programmu un kāpēc?

  • Kā arī vai ir kāda programma par kuru tu būtu gatavs maksāt, bet līdzekļi to neļauj? Bet ja būtu iespēja tad tu to darītu?

  • Pieļauju, ka ne tikai man būs interesanti uzzināt par lietotāju “favorīt aplikācijām”. Ikvienam tāda noteikti ir un par kuru viņš būtu gatavs maksāt.

    Par FreeWare softu un to cik viņš labs nediskutējam.

    Pats personīgi varu minēt, ka esmu NetLimiter aplikācijas fans. Š ī ir programma par kuru esmu gatavs maksāt arī turpmāk bez sirdsapziņas pārmetumiem. Uz doto brīdi NetLimiter3 Pro versija + VAT/PVN = ~40$

    Net Limiter:

    NetLimiter is an ultimate internet traffic control and monitoring tool designed for Windows. You can use NetLimiter to set download/upload transfer rate limits for applications or even single connection and monitor their internet traffic.

    Along with this unique feature, Netlimiter offers comprehensive set of internet statistical tools. It includes real-time traffic measurement and long-term per-application internet traffic statistics.

    [img]https://www.netlimiter.com/img/scrshots/nl2shot_limit.png[/img]

    P.S. Š ī tēma nav domāta, lai mērītos ar krāniņiem vai maciņa biezumu. Katram no mums noteikti ir savs favorīts.

#271214
Kon
Participant

Media Monkey

#271215
WerNeo
Participant

Ēm… lai arī ikdienā lietoju Linux, tomēr atzīšu, ka Windows OS pirkums nav nožēlots.

#271216
iReinis
Participant

Jāsaka, ka dzīvoju ar pirāta karogu rokā un neko nepērku, zinu, slikti, bet kamēr viņi nedomās ar galvu un bāzīs astronomiskas summas, tikmēr … Tāpēc neesmu neko nožēlojis, jo neko nepērku!

#271217
daGrevis
Participant

Vienīga programma bez paša Windows, kas Man uz datora nav “freeware” ir Adobe Photoshop. Nevarētu teikt, ka esmu to godīgi nopircis, bet Es nopirktu, ja tas būtu nepieciešams.

#271218
web33
Participant

Nopirktu windows 7 ultimate ja viņš maksātu 30Ls

Programmas un visu pārējo for free

#271219
WordPad
Participant

Total Commander.

#271220
Evers
Participant

Esmu nopircis tikai 2 spēles (ja skaitam par aplikācijām) Counter-Strike Source un Team Fortress 2 :> Kāpēc? Tāpēc, ka pirātiskās versijas nesniedza to, ko legāli iegādātās. 🙂

Kad Microsoft spēs panākt to, ka lietot licenzētu Windows kopiju būs arī reāls labums, tad nopirkšu. Tāds variants kā MS Office pirkšana manam prātam vispār ir nepieņemami – tam man ir Libre Office.

Ja nāktos pirkt, tad pirktu:

1) MS Windows

2) Splash Pro Ex (kinomīļiem ļoti rekomendēju)

3) WinRar

APOC, pamēģini NetBalancer… varbūt apmierina.

#271221
Kon
Participant

Es biku vairāk, Counter strike 1.6, warcraft oriģ un addon :>

Un nopirktu pirmo divu fallout collector edition, ja tāds ir, tikai tāpēc, ka onanēju uz to spēli

#271222
APOC
Participant

NetBalancer un NetLimiter dikti līdzīgas. Paldies, pamēģināšu.

WinRar beidzot esmu iemācījies aizvietot ar 7zip. 🙂

#271223
aoma
Participant

Gandrīz visas līdz šim iznākušās windows OS, arī Offici, Tildi, tāpatās Adobe Photoshop 7, Corel Draw 8,no sīkajām Total Comander, Buena Vista Photo Zoom, visas nemaz uzskaitīt nevaru.

Nožēlojis neesmu nevienu brīdi.

#271224
msh
Participant

Es personīgi vispār labprāt nopirktu winxp, ja tas būtu iespējams :>

#271225
jazzer
Participant

Acronis True Image Home. Sistēmas backupa veidošanai un atjaunošanai. Ä¢eniāla programma, kas mani vairākas reizes glābusi no Win. pārinstalēšanas vīrusu un kļūdu dēļ.

Ir vērts maksāt.

#271226
Stormbird
Participant

Es uz android telefona nopirku tTorrent, nenožēloju 🙂 Tā ar ir vienīgā jebkad pirktā programma no manas puses. Uz PC programmas ir pārāk dārgas… par W7 dotu kādus 30, bet MS ar to nepietiek 🙂

#271227
rasty
Participant

Esmu pirāts laikam.. agrāk pirku datorspēles diskos.. tagad, gan nav nācies neko pirkt. 🙁 būtu nauda, godīgi autodesk izstrādājumus iegādātos..

#271228
Imhoteps
Participant

Easy CD-DA Extractor. Savā laikā nopirku par $25, ja nemaldos. Toreiz daudz ņēmos ar muzona konvērtēšanu, ripošanu – nenožēloju ne sekundi. Spēles nespēlēju, bet esmu nopircis sīcei dažas casual spēlītes apm. 5 dolāru vērtībā. Ä€ – un sev DOOM III (šķiet, Ls 11 samaksāju).

#271229
Svens
Participant

Atkal jau “es” raksti ar lielo burtu. 😀 Nu NAV taču tas pareizi.

#271230
Anonīms
Neaktīvs

Nero, laikam 9 versiju, tad sanaca daudz speleties ar visada veida DVD disku rakstishanu, filmu konverteshanu uz DVD-video, par pirkumu esu apmierinats 🙂 Vel esu pircis kaut kadas speles: WOW, NFS:U2, Disciples, paspeju nopirkt NFS:world :D, Pedeja pirkta spele “Minecraft”. Abolfonam visada kaudze programmu un spelishu ir un tiek pirkta no 0,50ls ~ 4Ls robezas (savas mulkjibas pec ir nacies ari iegrabties draza).

Ir doma ka vajadzetu nopirkt NOD32, bet ta ari neesmu sanjemies, kaut ka vislaik pietrukst to 30ls.

#271231
tastins
Participant

Kaspersky – iegādājies esmu vairākas reizes. Kādam nolūkam izmantoju? Vajāšanas mānijas nomierināšanai 🙂 drošvien iegādātos arī Xara vai Corel produkciju, ja nebūtu citas iespējas… Tās vektorgrafikas apstradei lielākoties. Bez Photoshop CS5 ar nevaretu iztikt. Spēles varētu uzskaitīt atsevišķi.

#271232
ruukjis
Participant

OS -Win7

Spēlītes – WoW, WAR, NFS World.

No visiem pirkumiem nožēloju WAR iegādi – no spēlītes biju gaidījis vairāk…

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 20 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā