Katram latvietim pa IT vortālam?

Sākumlapa Forumi Citas tēmas Noderīgas saites Katram latvietim pa IT vortālam?

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 57 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #149293
    Jaunzems
    Participant

    Ievērojis esmu trīs tendences.

    1)Katram sevi cienošam cilvēkam ir savs IT vortāls (ex. FXsitis)

    2)LētaisDžonijs ir visaktīvākais Notepad.lv lietotājs savā svara kategorijā (blogs, 2.85 komentāri dienā un arī IT vortāls)

    3)Modē ir nosaukt savus vortālus MS Office programmu vārdos (Excel, Word)

    Nu tad – prozit! Lētā Džonija lētās kvalitātes lētie darbiņi!

    https://excel.ucoz.lv/

    [img]https://fotohost.lv/images/oz0uhuyao31kepbb04rp_thumb.png[/img]

    #207104
    Anonīms
    Neaktīvs

    Tas saits nebūs tikai par IT, tur būs arī par mobīlajiem telefoniem, un arī pār sabiedrībā aktuālām tēmām un daudz ko citu. Kad tiks pabeigts, tur būs pavisam citādāk. Par nosaukuma izvēli: Notepads, Words un Excels. Domāju, ka sapratāt, kapēc šāds nosaukums. Būs arī podkāsts no manīm, kur visu izstāstīšu sīkāk. Un lēts nebūs.

    #207105
    kuukums
    Participant

    Jaunzem pieaudz vienreiz.. 🙂

    #207106
    WerNeo
    Participant

    Idejas… idejas… Žēl ka rokas neceļas pabeigt vecas idejas, bet idejas jau skrien uz priekšu. Atkal sāku un atkal apnīk, jo jau jaunas idejas. 🙂 Tas ir populāri un normāli! Tur nav ko puikas vainot un apsmiet! Viņi cenšas!

    #207107
    Anonīms
    Neaktīvs

    WerNeo, blogu nepametīšu. rakstīšu tu par sevi un ko darīju.

    #207108
    Jaunzems
    Participant

    °Nav jau obligāti nosaukumam jābūt teksta redaktora vārdā. Pietiks, ja izdomās kaut ko oriģinālu.

    atmiņa.ucoz.lv?

    #207109
    Mr.Death
    Participant

    %$#@#$&#$^#. kas buus naakosjais? powerpoint? :> Mlje, kas te peedeejaa laikaa notiek!? nahrenaa te visaadi meesli jaareklamee – ja arii puisjelji grib izpausties, tad klusaam nolienat kaadaa kaktaa – vispirms sataisat kaartiigu, ar origjinaalu un nedzirdeetu informaaciju piebaaztu saitu, un tad griezjat “sarkano lenti”, to prezenteejot taadaas vietaas, kaa sjeit :> es ar maaku uzmaukt pustuksju lapu, un pateikt “JAA SJEIT BUUS!”.

    #207110
    Foxsk8
    Participant

    LētaisDžonijs: Notepad nav domāts notepad softa nosaukums, bet gan angliski tas ir pierakstu blociņš, pieraksti. Portāls ir kā blociņš, un tēmas, raksti ir kā ieraksti. Tāpēc arī tāds nosaukums.

    Ne jau nosaukums nāk no MS softa nosaukuma, tā domāt ir padebīli. Ja nu vienīgais ir kaut kāda sakritība, word un exel vot nu tur jau kaut ko attaisnoties ir pagrūti, jo kāds būs loģisks izskaidrojums?

    Pokemoni jebog.

    #207111
    Jaunzems
    Participant

    Microsoft Project

    OneNote

    Publisher 😀

    #207112
    ehex
    Participant

    Nu labi, ka nav wordpad.lv 😀

    #207113
    _Mo3_
    Participant

    nu agrāk katram sevis cienošam latvietim vajadzēja būt CS serverim un bittorentu trakerim, tagad aiziet jau uz webiem. ucoz sistēmā turēt webu ir vnk parodija 😀

    #207114
    WerNeo
    Participant

    LētaisDžonijs wrote:

    WerNeo, blogu nepametīšu. rakstīšu tu par sevi un ko darīju.


    Tā jau bija atbilde, ka šo gan pametīsi? 🙂

    #207115
    FireFoxsitis
    Participant

    Par PowerPointu bija rēcīgi, tiešām, labi.

    foxsk8 – sapratu. Word nozīmē vārds, Word ir 100x labās par MS Notepad, manā saitā ir vairāk funkcionalitātes. Vot tā!

    #207116
    Wuu
    Participant

    Man ir veseli 3 cs serveri 😀

    #207117
    Evers
    Participant

    roflkopters 😀

    katram alnim savu bittorrent trakeri IT webu , (kura vienīgais apmeklētājs ir viņš pats un labākajā gadījumā pāris puikas no pagalma 😀 )

    kā pozitīvu lietu var minēt, ka vismaz papildina zināšanas par webu veidošanu

    #207118
    Foxsk8
    Participant

    FireFoxsitis: Tu esi totāls idiots. Lapu nemēra funkcijās. 😀 Kas par aunu.

    #207119
    Anonīms
    Neaktīvs

    foxsk8 wrote:

    FireFoxsitis: Tu esi totāls idiots. Lapu nemēra funkcijās. 😀 Kas par aunu.

    Teicu viņam skaipā, ka tā būs.

    Par Saitu:

    Saite tagad ir Alpha V3 stadijā:

    Saits 2/4 latviskots

    Esmu papildinājis savas Angļu valodas zināšanas latviskojot.

    #207120
    WerNeo
    Participant

    foxsk8 wrote:

    FireFoxsitis: Tu esi totāls idiots. Lapu nemēra funkcijās. 😀 Kas par aunu.


    Viņš nav idiots! Viņš mācās un apgūst pasauli. 😉 Neviens nepiedzimst par ģēniju. Atceries sevi 11-13 gados?

    #207121
    Foxsk8
    Participant

    WerNeo: Tādi apgalvojumi liek citiem par viņu izteikties tā, kā tas patiesībā arī ir. Ja neviens neko neteiks, paliks arī savu 13 gadnieku prātā.

    Man personīgi besī, ka atnāk kāds pokemons un kāpj uz auguma ar savām debīlām frāzēm, kas tieši ir atbilde man, nevis tev.

    #207122
    WerNeo
    Participant

    foxsk8 wrote:

    WerNeo: Tādi apgalvojumi liek citiem par viņu izteikties tā, kā tas patiesībā arī ir. Ja neviens neko neteiks, paliks arī savu 13 gadnieku prātā.

    Man personīgi besī, ka atnāk kāds pokemons un kāpj uz auguma ar savām debīlām frāzēm, kas tieši ir atbilde man, nevis tev.

    Nu jā, bet iespējams, Tu viņam šobrīd iemāci kā jākontaktējas ar mazāk zinošu cilvēku. Bērni mācās no mums, un lai kā Tev negribētos, priekš šī zēna Tu jau esi kā onkulis. 🙂

    Un kad onkulis saka: “Tu, auns, esi idiots, jo apgalvo man, ka ziemassvētku vecītis pastāv!”… vai tas ir normāli? 🙂

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 57 kopumā)
  • Tēma ‘Katram latvietim pa IT vortālam?’ ir aizvērta jaunām atbildēm.
Jaunākais portālā