Katram latvietim pa IT vortālam?

Sākumlapa Forumi Citas tēmas Noderīgas saites Katram latvietim pa IT vortālam?

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 57 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #207123
    Evers
    Participant

    Jāievieš noteikums kāds pastāv visos LV torrentu trakeros: Aizliegs reklamēt citus latviešu bittorrent trakerus IT portālus

    #207124
    Anonīms
    Neaktīvs

    Alpha V4:

    Saits 3/4 latviskots

    Tulīt ielikšu listi ar vārdiem, kurus nesapratu!

    #207125
    Mr.Death
    Participant

    foxsk8, sjeit es atkal pasludinaasju savu dzenbudismu :>

    Quote:

    Man personīgi besī, ka atnāk kāds pokemons un kāpj uz auguma

    Viss atkariigs no taa kaa tu situaaciju uztver. Sjajaa gadiijumaa tu to esi uztveeris ka tev kaapj uz auguma. Taatad tas noziimee ka tev ir vaajsj energjeetiskais lauks, kas aizsargaa tavu karmu :>, jo apkaart notiekosjais tevi paaraak viegli ietekmee, liidz ar to tev pasjam ir sevi psihologjiski jaatrennee, lai sjis lauks kljuutu speeciigaaks, kaa arii jaaiemaacaas savaadaak uztvert apkaart notiekosjo – iespeejams taa arii ir tava probleema :>

    Ieteiktu sjajaa gadiijumaa palasiit Sjogobenzo, vai nodarboties ar Zazen kaa es to daru :>

    #207126
    Anonīms
    Neaktīvs

    Subscribe to e-mail dispatch

    Custom field

    Archive file

    Cancer

    Gemini

    Taurus

    Aries

    Virgo

    Libra

    Sagittarius

    Capricorn

    Pisces

    Lūdzu iztulkojiet man šos vārdus.

    #207127
    feiks
    Participant

    vai arī vienkārši izbeidziet šo bērnu dārzu? tas nenoliedzami ir jauki, ka džoniji un foksīši var izpausties un paspīdēt rakstot ( tulkojot ) ziņas, bet… nedomāju, ka nopietnā portālā katrs trešais topiks panesīsies par džonija neveiksmēm ar būūt.lv + chrome, viņa personīgās vietnes progresu un ieguvumiem utml… WTF? 😀 cmon.

    čist labāk tad lasīt datuves stilā uzbraucienus kabatas monstriem, no kuriem 1-5 cilvēki uzrakstīs arī kaut ko sakarīgu un saistītu ar tēmu.

    Var arī zābaka stilā -> M79 jauna MEGA akcija un jauns PC brends par ultra low cenām >,<

    #207128
    drunk_lizard
    Participant

    LētaisDžonijs wrote:

    Būs arī podkāsts no manīm, kur visu izstāstīšu sīkāk. Un lēts nebūs.


    tici man, nevajag…

    LētaisDžonijs wrote:

    blogu nepametīšu. rakstīšu tu par sevi un ko darīju.


    raksti, mlje! raksti!! raksti siirupaa, raksti uz seetas, raksti uz toletes papiira!

    berns, maacies rakstiit skolaa gliitrakstiisjanas burtniicaa!

    tavi murgi nevienu neinteresee… buutu nu gaajis ar alvas zldaatinjiem speeleeties…

    FireFoxsitis wrote:

    manā saitā ir vairāk funkcionalitātes. Vot tā!


    tavs saits ir otstojniks ar visaam no taa izrietosjajaam sekaam!

    arii tu vareetu labaak zaldaatinjus biidiit…

    bljee, vai tiesjaam sjaajaa vortaalaa admini ir tik dauniski, ka vismaz teoreetiski nespeej likvideet beernudaarzu?!

    vairaakos specializeetajos elektronikas/it vortaalos pie regjistraacijas esmu noveerojis elegantu sjtelli – tiek uzdoti vairaaki jautaajumi par foruma/vortaala teemu un ja priduroks nespeej atbildeet, tad pieregjistreets netiek…

    domaaju, ka tiesji sjaadaa sisteemaa ir naakotne.

    nu, ibomatj, tocj jau sjitie maloljetkas ar savu aktivitaati zadolbalji! buutu nu vismaz tik gudri, cik aktiivi, bet taa – te tak nebuus pamperi jaamaina?!

    #207129
    WerNeo
    Participant

    drunk_lizard. Es gan vairāk satrauktos par to, kurš izveidojis šo tēmu. 🙂 Nedz tas ir firefoxiitis, nedz leetaisdzhonijs. 🙂

    #207130
    Evers
    Participant

    Neticami, bet esmu ar d_l absolūti vienisprātis! 😀

    #207131
    Foxsk8
    Participant

    drunk_lizard: +1

    Par to reģistrāciju. Atnāk blondīne pēc help, nevar pieregoties. Nav labuma, bez ļaunuma. 🙂 Tādu variantu varu uzlikt 2 min laikā :), tikai vai vajag, labāk iedot abiem jauniešiem pārdomas laiku uz kādu nedēļu un miers, lai nedaudz piebremzē.

    #207132
    WerNeo
    Participant

    foxsk8 wrote:

    drunk_lizard: +1

    Par to reģistrāciju. Atnāk blondīne pēc help, nevar pieregoties. Nav labuma, bez ļaunuma. 🙂 Tādu variantu varu uzlikt 2 min laikā :), tikai vai vajag, labāk iedot abiem jauniešiem pārdomas laiku uz kādu nedēļu un miers, lai nedaudz piebremzē.


    Tev -1 🙂

    Atnāk puika, kurš nemāk un uztaisa topiku: “lēti, prasti, nemākulīgi taisa tie tur”. Un Tu “tos tur” bano 🙂 nevis to puiku, kas te veido to topiku. 🙂

    #207133
    Anonīms
    Neaktīvs

    foxsk8 wrote:

    drunk_lizard: +1

    Par to reģistrāciju. Atnāk blondīne pēc help, nevar pieregoties. Nav labuma, bez ļaunuma. 🙂 Tādu variantu varu uzlikt 2 min laikā :), tikai vai vajag, labāk iedot abiem jauniešiem pārdomas laiku uz kādu nedēļu un miers, lai nedaudz piebremzē.

    ja iedosi pārdomu laiku, tad pēc nedēļas redzēsi ka tas saits ir gatavs un labs.

    #207134
    Foxsk8
    Participant

    Neviens nevienu nav nobanojis.

    WerNeo: Nu cik ta var skatīt tēmas ar abu jauniešu muļķībām. Lai protas, ka te nav nedz CS serveri, nekādi tur ucozi, utt…

    #207135
    WerNeo
    Participant

    LētaisDžonijs wrote:

    foxsk8 wrote:

    drunk_lizard: +1

    Par to reģistrāciju. Atnāk blondīne pēc help, nevar pieregoties. Nav labuma, bez ļaunuma. 🙂 Tādu variantu varu uzlikt 2 min laikā :), tikai vai vajag, labāk iedot abiem jauniešiem pārdomas laiku uz kādu nedēļu un miers, lai nedaudz piebremzē.

    ja iedosi pārdomu laiku, tad pēc nedēļas redzēsi ka tas saits ir gatavs un labs.

    Hmm… Te gan es neateiktos no izaicinājuma fokša vietā. 🙂

    #207136
    Foxsk8
    Participant

    WerNeo: Pārdomu laiks bija nedēļa bans. Mēs to tā parasti saucam. 🙂

    #207137
    WerNeo
    Participant

    foxsk8 wrote:

    Neviens nevienu nav nobanojis.

    WerNeo: Nu cik ta var skatīt tēmas ar abu jauniešu muļķībām. Lai protas, ka te nav nedz CS serveri, nekādi tur ucozi, utt…


    Sorre, acīmredzot es vienkārši nelasu pietiekoši bieži šo forumu, lai pamanītu šo abu aktivitātes. 🙂

    P.S. Par baniem es sapratu. Bet te taču cilvēks pats to vēlas. 🙂 Tāpēc arī teicu, ka pieņemtu izaicinājumu. 🙂

    #207138
    Anonīms
    Neaktīvs

    labi, sarunājam tā: nevaru iekļūt savā kontā, līdz neesmu pilnībā pabeidzis to saitu. tad man būs stimuls pabeigt, un jūs redzēsiet, ka māku normāli uztaisīt.

    #207139
    Foxsk8
    Participant

    WerNeo: Tieši tā. Domāju, ka te kādam ir jāatslābst, savādāk notiek FF un Lētā pārprodukcija, kas ne piekā laba nenoved.

    Domāju, ka savu nostāju esmu pateicis un ka abi jaunieši paši piebremzēs.

    #207140
    WerNeo
    Participant

    LētaisDžonijs wrote:

    labi, sarunājam tā: nevaru iekļūt savā kontā, līdz neesmu pilnībā pabeidzis to saitu. tad man būs stimuls pabeigt, un jūs redzēsiet, ka māku normāli uztaisīt.


    Vispirms pierādi to sev 😉 Kad pierādisi sev, tad rādi citiem, nevis prasi banu 🙂

    #207141
    drunk_lizard
    Participant

    WerNeo wrote:


    Atnāk puika, kurš nemāk un uztaisa topiku: “lēti, prasti, nemākulīgi taisa tie tur”. Un Tu “tos tur” bano 🙂 nevis to puiku, kas te veido to topiku. 🙂


    mhmmm

    sakoncentreeju visus savus nesadegusjos neironus, sapurinaaju sinapses. mlje – kas tur ^ rakstiits? kaadaa valodaa?

    anyway – priekaa ;>

    paarlasiiju triisdesmitseptiito reizi un pieleca, par ko runa :>

    werneo, visi latvijas ineta aarees zina, ka jaunzems ir pamulkjis un jamo par pilnu nenjem :>

    kautkaataa

    #207142
    Foxsk8
    Participant

    LētaisDžonijs: Š aubos vai tu uztaisīsi priekš manis toč perfekto, es māku piesities, jo tas ir mans darbs.

    Ja tu esi pašpārliecināts par sevi, tev nekas nevienam nav jāpierāda, mums te nav nekāda tiesu zāle. Vienkārši pasēdi logout režīmā un veido savu saitu.

    P.S. Uz kaut kādiem online creator, tādi kā ucoz un gatavie blogi, em, tas vien jau ir mīnuss. Es kaut vai priecātos par skaistu xhtml lapu, valīdu ar div izmantošanu, jauku dizainu un kādu noderīgu info, pagaidām vari iztikt kaut vai bez CMS un kādu sakarīgu nosaukumu, kaut vai kaut ko ar sytes.net galā, tīri testam. Tas būs daudz vairāk un labāk, nekā tur ar gataviem konstruktoriem ķēpāties.

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 57 kopumā)
  • Tēma ‘Katram latvietim pa IT vortālam?’ ir aizvērta jaunām atbildēm.
Jaunākais portālā