Katram latvietim pa IT vortālam?

Sākumlapa Forumi Citas tēmas Noderīgas saites Katram latvietim pa IT vortālam?

Tiek skatīts 41 ieraksts (no 57 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #207143
    WerNeo
    Participant

    drunk_lizard wrote:

    WerNeo wrote:


    Atnāk puika, kurš nemāk un uztaisa topiku: “lēti, prasti, nemākulīgi taisa tie tur”. Un Tu “tos tur” bano 🙂 nevis to puiku, kas te veido to topiku. 🙂


    mhmmm

    sakoncentreeju visus savus nesadegusjos neironus, sapurinaaju sinapses. mlje – kas tur ^ rakstiits? kaadaa valodaa?

    anyway – priekaa ;>

    Ok. Pārtulkošu! 🙂 Ja šo tēmu būtu izveidojis kāds puika no tiem diviem, kurus tagad grib banot, tad es vēl saprastu… Kāpēc ne Jaunzems?

    P.S. Kamēr Tu 37-to reizi lasīji, paspēju uzrakstīt komentāru. Nedzēst taču. 🙂

    #207144
    Evers
    Participant

    mhh, vēl blogs nedabeigts, pēc paskata vien tāds ka tur pat neko lasīt negribas, iekš blogger būtu taisījis, tur ir nepārspīlēti un zolīdi, bezmaksas wordpress.com ir katastrofāls, WP der tikai ja kačā nost CMS, aptaisa kārtīgi un tad hostē kautkur. Blogam vispār maza jēga domēnu un hostu pirkt un atseviski taisīt.

    Par forumiem, portāliem un citiem web gan – vārds ucoz vien 99% potenciālo lasītāju momentā atfiltrēs, labāk nokačāt kādu CMS, uzmest uz xampp un ta kost līdz nelabumam. Un ja taisa, tad taisa kautko tādu kam vēl nav konkurence un kam būs jēga, nevis kārtējo IT tipa portālu vai trakeri kurus apmeklēs tikai draugi no pagalma – tas jau ir “Alņu sindroms”

    #207145
    yozhis
    Participant

    11 gados nav jābūvē savs portāls / vortāls. Tajos gados drīkst maksimums stundu dienā kādu gončiku uzspēlēt.. Iedomājies pēc desmit gadiem būs čalim 21 un kāds datortārps – ne meitenes patiks, ne tusēt mācēs. Galvenais ka xp pārinstalēt māk!.. Izbaudi bērnību, lai pēc tam nav jānožēlo 🙂

    #207146
    TranceNation
    Participant

    Palasīju jūsu diskusiju jautri jums šeit 😀

    Uz UCOZ online shit :mod: taisīt tādas lietas ir pilnīgs :mod:

    LētaisDžonijs vēlies sev IT lapu ? Es tev to uztaisīšu 30 min laikā pēc izvēles WordPress, Joomla, Drupal … un pat hostēšu tavu lapu bezmaksas būs redzams, kas no tā iznāks 😀

    #207147
    samurajs
    Participant

    Labāk, puisīši, izbeidziet šo nevajadzīgo lietu… Tai reklamētajā lapā sākums saucas “Portāls par elektroniku un IT…” Lētais Džonij, tu kaut zini, kas ir Oma likums, ja jau uz elektroniku pretendē? Nu sviests galīgais…

    Es ar to negribu teikt, ka tev nevajag taisīt bloga lapeli. Bet nu tematiku atbilstošu gan vajag; piem. “Kā mēs palikām učenei spraudīti zem dibena”, “Lai dzīvo krīze! Skolā nu būs mazāk jāmācās!” 😀

    d_l idejai par IQ testu pirms reģistrācijas absolūti nepiekrītu: ko tad visus palīdzības meklētājus pie konkurentiem sūtīsim?

    #207148
    Evers
    Participant

    samurajs +1 , vislabāk pateica

    #207149
    Andress
    Participant

    A es drīkstu uztaisīt Notepad++ – “Notepadu notepads”? Jeb tas ir aizņemts? 🙁

    Pajoļi :mod:

    #207150
    Jaunzems
    Participant

    Palasot komentārus, izkristalizējas tautas nostāja – maziem bērniem IT vortāli nav jāveido.

    Ar šo arī tēmu varam slēgt. Basta.

    #207151
    Mad182
    Participant

    Š īs lapas lietotāji mani nebeidz pārsteigt. Un nē, es nerunāju par 11 gadīgajiem. Ar viņiem viss ir OK, lai taču taisa savus ucoz portālus. Vismaz kaut ko iemācīsies vairāk, kā dzenājot konterstreiku.

    Bet nu DL, Jaunzems, Samurajs – tak lieli vīri – kur jūs atrodat laiku un jēgu lai tik dedzīgi noliktu katru 11 gadīgo? Ja jau tas blogs/portāls/hvz neinteresē, tad tak var izmantot opciju “nelasīt”.

    #207152
    Genādijs
    Participant

    Baigie jau nu visi irsēji 🙂 A kur tad puika pieredzi iegūs? Jeb arī visi šeit sasniedzot zināmu vecumu uzreiz ir baisie IT speci? 😀

    #207153
    Jaunzems
    Participant

    Quote:

    A kur tad puika pieredzi iegūs?


    Kādu vēl pieredzi? Saprastu, ja viņš to vortālu gatavotu/kodētu pats, bet ne jau ņemtu UcoZ…

    Tā vien liekas, ka Džonijs visu šo dara pēc FXsīša šnites….

    [hr]

    Palasot komentārus, izkristalizējas tautas nostāja – maziem bērniem IT vortāli nav jāveido.

    Ar šo arī tēmu varam slēgt. Basta.

    #207154
    ob1
    Participant

    Piekrītu Genādijam.

    #207155
    Genādijs
    Participant

    Tā ņēma un sāka uzreiz kodēt pats ja? 😀 Nē nu filtrē mazliet ko runā 😀

    #207156
    FireFoxsitis
    Participant

    Un tā –

    Es un LētaisDžonijs neko neesam reklamējuši šeit! Es to personīgi nekad nebūtu darījis! Manu Wordu bez atļaujas noreklamēja Aldis no Bedre.lv ,bet LDž exceli reklamē te Jaunzems! Cik es saprotu, bez atļaujas. Ko Jūs mums brūkat virsū?

    #207157
    Evers
    Participant

    rezumē: koks ar diviem galiem

    #207158
    Jaunzems
    Participant

    Labāk būtu priecājies, tu Wordam ieguvi papildu cilvēkus.

    #207159
    Jaunzems
    Participant

    Quote:

    Lūdzu iztulkojiet man šos vārdus.


    Tulkojums

    Cancer – horoskops – vēzis

    Gemini – horokops – dvīņi

    Taurus – horoskops – vērsis

    Aries – horoskops – Auns

    Virgo – horoskops – Jaunava

    Libra – horoskops – svari

    Sagittarius – horoskops – strēlnieks

    Capricorn – horoskops – mežāzis

    Pisces – horoskops – zivis

Tiek skatīts 41 ieraksts (no 57 kopumā)
  • Tēma ‘Katram latvietim pa IT vortālam?’ ir aizvērta jaunām atbildēm.
Jaunākais portālā