Katrs otrais mainot operatoru pāriet uz Biti

Sākumlapa Forumi Notepad.lv IT ziņas PR Katrs otrais mainot operatoru pāriet uz Biti

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 10 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #154956
    shady
    Participant

    Oksana Stankeviča, Bite Latvija klientu apkalpošanas vadītāja:

    Bite turpina būt populārākā izvēle to cilvēku vidū, kas pieņem lēmumu mainīt savu mobilo sakaru operatoru. Klienti novērtē ne tikai vienkāršos, katram saprotamos un izdevīgos tarifu plānus, bet arī iespēju ērti kontrolēt savas izmaksas. Augustā, tuvojoties skolas sākumam, ļoti daudzi no jaunajiem klientiem izvēlējās pieslēgt izmaksu kontroles pakalpojumu. Tas klientiem ļauj pašiem noteikt, cik liels rēķins mēneša beigās drīkst būt, kā arī dod iespēju kontrolēt sava bērna izmaksas par mobilajiem sakariem. Vecāki šo pakalpojumu ļoti novērtē, jo nereti atvases pārlieku aiztaujās ar iespējām, ko piedāvā mobilais telefons un mēdz sagādāt vecākiem galvassāpes, kad mēneša beigās tiek saņemts rēķins. Izmaksu kontrole no šādām situācijām ļauj izvairīties.

    [img]https://notepad.lv/userpix/29_oksana_stankevica__bite_latvija_1.png[/img]

    #275730
    jonjs
    Participant

    Izskatās, ka agresīvā reklāmas kampaņa atmaksājas.

    #275731
    bezolaam
    Participant

    vienreiz gandrīz pārgāju, labi, ka to tomēr neizdarīju.

    #275732
    jurgenz
    Participant

    Lietoju BiFri jau ceturto gadu. Nevienu pašu brīdi neesmu plānojis mainīt operatoru (:

    + vēl jo vairāk, kad tieši man tik daudz tuvie cilvēki lieto biti, tad tas ir īpaši izdevīgi. Ir 2 draugi, kas mēdz pat noturēt telefonu nepapildinot kredītu līdz brīdim, kad tiek slēgti izejošie zvani (vismaz 2 mēneši t.i.).

    #275733
    Toms
    Participant

    Sekundārais numurs ir Bites tīklā.

    #275734
    Aldis
    Participant

    Lietoju biti ilgi.. tiešām, nav problēmu, un ir oki 🙂

    LMT salīdzinoši serviss ir krities, par tele2 – kā jau govij pieklājas..

    #275735
    bumbulis
    Participant

    No šit, ka visi pāriet uz Biti, beigsies lmt līgums arī pāriešu uz Biti. Tarifus vnk nevar salīdzināt… Protams paliek kvalitātes aspekts, bet nav nekas pārāk briesmīgs līdz šim dzirdēts.

    #275736
    Aldis
    Participant

    Ar to kvalitāti, es saku, pēdējā laikā, vismaz cik man zināms, viņi nekur nav kāpušies uz augšu diži.. nu lmt, cenas gan nav zemākas palikušas.

    #275737
    nevertell
    Participant

    Tikko pārgāju. Tagad skatīšos.

    Mani intresē 3g pārklājums, jo, tā kā esmu gļēvs bezdzīves nūģis, diezko daudz nezvanu.

    Bet internetā gan bieži lienu.

    Fun fact, maksājot tik pat daudz, cik agrāk nācās maksāt par mani vienu, tagad var nomaksāt par 3 cilvēkiem. Ieskaitot 2 gigabaitus MAN.

    #275738
    Foxsk8
    Participant

    Es arī pārgāju no tele2 uz biti, un to neesmu nožēlojis. Pirms tam laukos ar zonu bija kā bija. Bitē man patik tas, ka visu var sarunāt, ļoti pretīmnākoša kompānija, ja kaut kas nav skaidrs, uzjautāju twitterī un uzreiz saņemu korektu atbildi, laicīgu no viņu puses darbību. Arī telefonu pasūtīju caur twitteri, kad tas vēl nebija vispār veikalos pieejams, paņemu 3.5 plānu un Galaxy S II kopā, vidēji sanāk ap 20 Ls mēnesī viss par labu servisu, par labu telefonu, un labiem, izdevīgiem, varētu teikt unlimited 350 min apmērā mēneša garumā, tagad varu zvanīt, nedomājot cik ilgi man saruna aizņems. Prims tam lai cik jocīgi nebūtu dzīvoju uz zivi ar nulles tarifu, bet zvanot uz citiem tīkliem, hops 10 sant pa minūti, tad nu varēju ik kātru otro dienu papildināt kredītu, beigu beigās parēķināju, ka normālai usošanai zive man iziet uz 30 – 40 Ls, tikai pliki sakari.

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 10 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā