Katrs trešais naktī pārbauda savu tālruni

Sākumlapa Forumi Notepad.lv IT ziņas Katrs trešais naktī pārbauda savu tālruni

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 16 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #162412
    samurajs
    Participant

    Veikts kārtējais pētījums par tālruņu īpašnieku paradumiem. Un šoreiz auditorfirma Deloitte aptaujājusi 4000 britus par tēmu – vai viņi pārbauda savus tālruņus nakts vidū? Izrādās, ka katrs trešais pieaugušais brits to dara. No šī skaita trešdaļa arī izlasa SMS, paziņojumus soctīklos un e-pastus, bet katrs sestais vēl arī atbild uz tiem. Jauniešu vidū (no 18 līdz 24 gadiem) jau puse naktī pārbauda tālruni.

    No tiem, kuri naktī negramstās gar sakaru ierīci, 10% to apskata vēl pirms rīta tualetes apmeklējuma, trešdaļa pirmo 5 minūšu laikā, bet puse – 45 minūšu laikā. Š…emot vērā, ka tālruņa pētīšana naktī ļoti slikti atsaucas uz miegu, un ilgtermiņā arī uz veselību, pētnieki iesaka vienkāršus paņēmienus, kā no tā izvairīties. Vispirms – nolieciet ierīci tālāk no gultas. Iedzimtais slinkums neļaus kāpt ārā un iet tai pakaļ. Svētīgi varētu būt pārslēgt telefonu “lidojuma režīmā”, kas garantē, ka naktī nekādi paziņojumi nepienāks. Palīdz arī apņemšanās pirmo pusstundu pēc pamošanās neņemt tālruni rokās. Un vēl labāk ir atinstalēt soctīklu aplikācijas, kas pozitīvi atsauksies uz tālruņa darbības laiku no baterijas.

    [img]https://notepad.lv/userpix/28_23smartphoneb_1.jpg[/img]

    Telegraph

    #327145
    re-mix
    Participant

    B*e nu nevaru es šito saprast… Labi ja esi biznesmens un tev naftas akcijas tur pa nakti lēkā, bet.. FB un twitterus tur nakts vidū bakstīt… sick

    #327146
    jonjs
    Participant

    Spamoju. Tā kā miegs man ir visai vārīgs. Mostos reizes 4 – 5 naktī. Tāpēc vienkārši paskatos cik ir pulkstenis telefonā. Vai nav laiks celties.

    #327147
    usins
    Participant

    Biržā naktīs nekas nenotiek. Noskan zvans un cenas iesaldē līdz rītam. Nakts notikumi protams ietekmē cenu no rīta.

    #327148
    Nelabojams
    Participant

    Tev vīgriežu tēju vajag dzert pirms gulētiešanas.

    #327149
    Ceplis
    Participant

    Es vispār izslēdzu telefonu, ejot gulēt.

    #327150
    darklight
    Participant

    Es pirms aizmigšanas gultā pāris partijas Solitare izspēlēju. Tāds ieradums. Kādreiz arī naktī, ja gadās kaut kāda iemesla pēc pamosties.

    #327151
    MeistarsUnVergs
    Participant

    Labāk 2L stipra Apiņu un iesala uzlējuma.

    #327152
    MeistarsUnVergs
    Participant

    Labāk 2L stipra Apiņu un iesala uzlējuma.

    #327153
    Athlons
    Participant

    principā neaiztieku… reizēm, kad jūti, ka neizgulēsies līdz modinātājam, tad pagramstos gar telefonu, lai to pārceltu uz vēlāku…

    negaidītiem zvaniem, e-pastiem u. tml. ziņojumiem palīdz “quiet hours” no 24:00 līdz 9:00… 🙂

    #327154
    Nelabojams
    Participant

    Organismiem ar vājāku pūsli var beigties ar pamošanos piečurātā gultā 😀

    #327155
    Quagmire
    Participant

    Tas ir pirmais, ko daru, atverot acis – lai apskatītos, cik pulkstens, notifikācijām gan uzmanību nepievēršu.

    #327156
    shadow118
    Participant

    man līdzīgi, tik es parasti Mahjong vai sudoku 😀

    #327157
    Aldis
    Participant

    Š ad tad pagramstos pa telefonu, ja nenāk miegs… Palasu ziņas pārsvarā..

    No rīta gan, vispirms pamatvajadzības – no tualetes apmeklējuma līdz rīta kafijai, pēc tam tik apskatos kas jauns telefonā.. 😀 Š ad tad dēļ tieši šī ieraduma – rīta cilvēki man pārmet to, ka neesmu bijis sasniedzams.. 🙂

    Ļoti nepatīk, ja kāds pamanās miegu iztraucēt nakts vidū – tas gan ir reti, bet mēdz gadīties, ka kāds sajautrojies piektdienas vakarā, un domā, ka esmu tādā pašā fāzē un pazvana ap 2-3°° naktī! 😀

    #327158
    runcio
    Participant

    Nopērc galda elektronisko galda pulksteni.

    P.S. Es savam tel. esmu ielicis, lai pa nakti izrubās un no rīta tas ieslēdzas. (6. andrim pieejams)

    #327159
    Participant

    Pirms gulēšanas nedaudz ziņas palasu, ieslēdzot red screen (jo savādāk grūti aizmigt). Parasti ir aprauts miegs, ja nākošajā dienā ir ļoti svarīgi notikumi, tāpēc arī tad sanāk gar telefonu pagrābstīties. Un no rīta vēl palapoju portālus, lai vieglāk pamosties.

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 16 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā