Ķibele: 150,000 Gmail lietotāju pazuduši E-pasti

Sākumlapa Forumi Notepad.lv IT ziņas Ķibele: 150,000 Gmail lietotāju pazuduši E-pasti

Tiek skatīts 9 ierakstu – 21 līdz 29 (no 29 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #262713
    nevertell
    Participant

    Gariņ, ko līdz absolūtie skaitļi ir virs 100 tūkstošiem, visiem būs pofig par procentiem. Bet ja tu šomēnes pārdevi 10 alus un pagājušo mēnes 1, tad tu visiem teiksi, ka tev ir par 1000% uzlabojies noiets.

    #262714
    grisha
    Participant

    Neesmu pret googli kaa mekleeshans servisu. Ar to man arii google beidzas.

    Svariigu informaaciju, arii epastus glabaaju uz savaam kasteem. Ja kaut ko pakaasiishu, tad vainoshu sevi, kaut gan gadus desmit nav izdevies neko pakaast, ja pats to neesmu veelejies.

    Ne mazums noveerots ka ir probleemas shitiem publiskajiem pakalpojumiem.

    #262715
    nevertell
    Participant

    Ta miers. Privātām vajadzībām baigi vajag arhivēt uz trejdeviņiem bekapiem manas omes ziemassvētku apsveikumus. Mudaks ir tas, kas uztic ko svarīgāku.

    #262716
    Garinsh
    Participant

    Nu ne jau visi tie 150 tūkstoši tika aktīvi izmantoti, plus google visu salaboja, tad kur problēma? Kļūmes gadās, bet tas uzreiz nenozīmēto to, ka Google uzreiz ir sūds kā te bariņš paranoiķu sludina.

    Pluss, kāda šķirba, ka pazūd kaut kādas e-vēstules uz dienu vai divām? Svarīgu infu tak e-mailā neglabāsi…

    #262717
    nevertell
    Participant

    Vai tu nesaproti, ka, lietojot vārdu “visiem”, es domāju visus tos, kuri zin maz bet stāsta daudz (tai skaitā espats)? Tās ir omīšu pie-poģika-pagalma-soliņu runas, ka trejdeviņi tūkstoši vēstuļu tika izdzēstas.

    #262718
    hydranoyd
    Participant

    Imhoteps wrote:

    Neesmu lietojis, nelietoju un nelietošu gugloproduktus:

    1) dēļ izsekošanas;

    2) dēļ šitiem feiliem (jau kuro reizi);

    3) jo gugls ir nodevīga, alkatīga stukaču korporācija, kas jeņķu slependienestiem ēd no rokas. Gugls ir ļaunums!

    P.S. Yahoo pasts nav pievīlis it ne vienu pašu reizi kopš reģistrējos tur 2003. gadā (vai 2004.-jā).

    Ar ko gan Yahoo būtu baltāks par Googli, ja runājam par infas izsniegšanu trešajām personām. Katrā ziņā, mums par to nebūtu tik ļoti jāsatraucas, zem pamatīgas lupas ir tie paši Tevis pieminētie jeņķi.

    #262719
    Kon
    Participant

    Mani vairāk interesē vai tiešām Imhoteps būtu interesants jeņķu slependienestiem?

    #262720
    Imhoteps
    Participant

    Vienmēr un it visur būs cilvēki, kuri gluži vienkārši izjutīs netīksmi no apziņas vien, ka kāds cits varētu aplūkot viņu datus vai kolekcionē informāciju par viņiem pašiem. Tāpat vienmēr būs cilvēki, kuri jutīs neslēptu nepatiku pret lielkorporācijām.

    Un ja nu Imhotepam ir viss kādas jeņķu imperiālistu cūkām nīstamās interneta vietnes slepeninformācijas torentu arhīvs 3.08Mb izmērā? Kazi…

    Man šķiet vai patiešām pie durvīm jau klauvē mazrunīgi nesmaidīgi vīri pelēkos vadmalas svārkos ar sarkankrāsas ausvaisiem iekškabatā?

    #262721
    niki
    Participant

    Man nepazuda. Toreiz aizgāju no gmaila, jo to uzlauza daudziem, tagad esmu atriezies un man nemazz nebaida, ka kaut kas pazūdīs, man tieši tas iepriecina, mazāk spama būs, jo tur jau tāds vien man nāk.

Tiek skatīts 9 ierakstu – 21 līdz 29 (no 29 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā