Sākumlapa › Forumi › Notepad.lv › IT ziņas › "Ķīnas Apple" izlaidis visātrāko viedtālruni pasaulē
Xiaomi uzsver, ka liela vērība piegriezta korpusa detaļām: tērauda rāmītis ar pulētām šķautnēm vien prasījis 193 tehnoloģiskās operācijas.
[img]
4-kodolu procesors Qualcomm Snapdragon 801 ar 2,5 GHz taktsfrekvenci, 3 GB RAM un grafikas procesoru Adreno 330 padara ierīci ārkārtīgi veiktspējīgu. Sharp ražojuma displejs 1920×1080 ir ievērojami pārāks par iPhone 1136×640. 13 MPix aizmugures kamera atbalsta 4K videoierakstu, un čata kamera arī lepojas ar 8 MPix. CMOS sensorus abām ražojis Sony. Baterija ir ķīniešu tālruņiem neparasti liela – 3080 mAh, ir arī iebūvēts IR ports sadzīves tehnikas vadībai un FM radio.
Operētājsistēma Android 4.4.2 KitKat ar firmas grafisko virsbūvi Xiaomi MIUI. Modeli izlaidīs melnā vai baltā (sudrabains rāmītis) krāsu noformējumā. Bez tam būs arī dažādu krāsu maciņi.
[img]
Lietderīgs aksesuārs varētu būtu Mi Bandbaterija kalpo 30 dienas13 USD
Interesanti, ka Xiaomi vadītājs Lei Czjuns (Lei Jun) pat darbā kopē Stīva Džobsa stilu, ierodoties uz prezentācijām ūdenslīdēju džemperos, džinsās un botēs. Agresīvais mārketings savukārt ir top-menedžera Hugo Barra pārziņā, kurš pārvilināts no Googles.
[img]
[img]
[img]
[img]
G A R L A I C ĪG I.
Nevienu telefonu vairs nav pat interesanti ņemt uz testu, jo tu nav nekā jauna. papriecājies par ātrumu un viss.
Jaunu ierīci plānoju iegādāties tikai Force majeure gadījumā, vai arī notiks manis sen gaidīts izrāviens akumulatora darbības laika palielināšanas jomā. Sen jau visi dūc un zum ap Super-kondensatoru barošanas elementiem, kurš uzlādēsies 5 sekunžu laikā un jaudu turēs daaaaudz vairāk par Litija Polimēru baterijām. Vot arī gaidu kad kāds no ražotājiem sāks ieviest šādu barošanu savām viedierīcēm. Ķīmiskie barošanas elementi nu jau ir tik ļoti oldschool.
Preses relīzes