Ķīnieši raduši veidu kā pārveidot iPod Touch par iPhon

Sākumlapa Forumi Sakaru tehnika Mobilie telefoni Ķīnieši raduši veidu kā pārveidot iPod Touch par iPhon

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 36 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #151786
    TokRa
    Participant

    Китайские умельцы из компании Yosion представили адаптер, позволяющий превратить плеер iPod Touch в мобильный телефон. Устройство под названием Apple Peel 520 позволяет совершать телефонные звонки и отправлять текстовые сообщения с использованием SIM-карты любого мобильного оператора. К сожалению, отсутствует возможность передачи данных, однако не стоит забывать о встроенном в iPod Touch адаптере Wi-Fi.

    [img]https://www.3dnews.ru/_imgdata/img/2010/07/29/595895/ApplePeel_01.jpg[/img]

    Peel 520 представляет из себя своеобразный чехол, в котором размещен разъем для SIM-карт и дополнительная батарея. Элемент питания емкостью 800 мАч способен обеспечить до 4,5 часов в режиме разговора и до 120 часов в режиме ожидания. Возможность звонить и отправлять sms-сообщения реализована посредством чипа Infineon. В будущих версиях разработчик обещает добавить возможность использования GPRS. Волшебное превращение iPod в iPhone возможно только после джейлбрейка плеера. По предварительной информации цена Apple Peel 520 составит от $44 до $74. Начало продаж намечено на первую декаду августа.

    (c) https://www.3dnews.ru/news/Kitaytsi-znayut-kak-za-44-prevratit-iPod-Touch-v-iPhone/

    #243004
    Kefīrs
    Participant

    Man tādu vajag 😀

    #243005
    samurajs
    Participant

    Mjā, šai mantiņai masveidīgs noiets garantēts 🙂

    #243006
    Element
    Participant

    Notepad.ru?

    Nākamreiz pacenties sniegt informāciju latviešu valodā, lai ne man, ne kādam citam nerastos šaubas, ka joprojām esam iekš notepad.lv

    #243007
    aoma
    Participant

    Element, tāpat kā lielumlielais vairums brīnās, kā var nezināt angļu valodu, tāpat citiem liekas, ka krieviski prot visi šeit mītošie ļautiņi.

    Vislabāk, protams, ir zināt gan to, gan to, plus vēl kādu vācu vai franču jeb spāņu 🙂

    Bet jāsāk jau tomēr ar dzimto, kuru šodien prot retais.

    #243008
    Kon
    Participant

    Element wrote:

    Notepad.ru?

    Nākamreiz pacenties sniegt informāciju latviešu valodā, lai ne man, ne kādam citam nerastos šaubas, ka joprojām esam iekš notepad.lv

    Kā var dzīvojot Latvijā nezināt krievu valodu?

    #243009
    Crow
    Participant

    Nost ar nacionālismu, jedritvaikociņ… daži to slimību kā saķer, tā nekad neizslimo :nuke:

    #243010
    nevertell
    Participant

    A vot es, pumpainais tīnis un nekā nejēdzējlamers nejēdzu krievu valodu.

    #243011
    _Mo3_
    Participant

    nevertell wrote:

    A vot es, pumpainais tīnis un nekā nejēdzējlamers nejēdzu krievu valodu.

    nu redz, tagad šīs valodas zināšana tev lieti noderētu 🙂

    #243012
    Evers
    Participant

    Ir paaudze kas labprāt lasa krieviski un angļu ir kautkas gandrīz svešs, ir paaudze, kas otrādi – no krievu valodas pa gabalu. Es piederu pie otrajiem. 😀

    #243013
    Kefīrs
    Participant

    Nemaz nesākšu par manu attieksmi uz Krievu valodu…

    Bet gribēju izlasīt un izlaidu caur Google Translate 😀

    Teksts sanāca pat pārsteidzoši loģisks. :p

    #243014
    Kon
    Participant

    nesit pa seju krivs .. tikai ne pa brillēm krivs

    Ever ir arī paaudze (jeb drīzāk indivīdi), kuri izceļas ar prāta spējām un pārvalda vairāk kā 3 valodas ( piemēram es )

    #243015
    Wuu
    Participant

    aoma wrote:

    Bet jāsāk jau tomēr ar dzimto, kuru šodien prot retais.


    Vai tad Krievu valoda nav neoficiāli oficiālā valoda Latvijā? Cik esmu pabijis Ventspilī, Daugavpilī vai Rīga visi cenšas kontaktēties Krieviski :]

    #243016
    buipisLV
    Participant

    Krievu valoda ir Krievijas valoda, nevis Latvijas. Ja kāds domā, ka Krievu valoda ir Latvijas valoda, tad laipni aicinu viņ u aiziet pasēdēt uz poda. 🙂

    Man riebjas, ka kāds uz ielas pienāk un sāk ko teikt krieviski, un pēc tam kad pasaku ka nesaprotu un lai runā latviski vai angliski, sāk runāt tik sliktā latviešu valodā, ka saprast neko nevar. Ir bijuši gadījumi, ka sāk lamāties par to, ka es nesaprotu. Krieviski es nemāku, un nevajag arī. Latviešu un angļu valodā ir viss, ko vajag. Gan informācija, gan filmas, gan seriāli, gan pārējais.

    #243017
    tox3
    Participant

    TommyVercetti, nesaki viss, ka angļu un latviešu valodā ir pieejama visa informācija, jo krieviski publicē daudz tehnisko

    informāciju, kas angļu valodā ir reta parādība.

    Visu mūžu Latvijā dzīvojot jebkuram krievam vajadzētu iemācīties latviešu valodu.

    Jo vairāk valodas cilvēks zin, jo labāk.

    Par tā ķīniešu brīnuma noderīgumu ir diezgan lielas šaubas, lai gan Iphone visu laiku bijis Ipod ar iespēju pazvanīt,

    vai otrādi.

    #243018
    Aldis
    Participant

    Visiem kam ļoti lielas sarežģītības ar Krievu valodu šeit raksts + logiski secinājmumi tieši ņemot šo topiku kā avotu.

    https://www.bedre.lv/?id=read&show=687&iPod_Touch_parverst_par_iPhone_

    #243019
    reGative
    Participant

    Tokra, ja nezini krievu valodu, vai nav laika, dod saiti man,es iztulkošu. Znu krievu valodu, un ar to lepojos, jo ja cilvēks zin vismaz 3 valodas, tad viņš jau ir bagāts. 🙂

    #243020
    izredzētais
    Participant

    pilnībā piekrītu element… šis saits tomēr ir orientēts uz latvisko auditoriju, vienkārši metas lielas acis ieraugot šitos suņ u murgus iekš notepad.lv..

    #243021
    aoma
    Participant

    Un ja raksts būtu angliski, tad visi vienā mēlē izliktos, ka baigi sapratuši, un autores virzienā tiktu raidīti tikai atzinīgi izsaucieni – cool, very cool, super utt… 😀

    p.s. šoreiz piekritīšu reGative, cilvēkam, kam ir vismaz viens diploms vairāk, kā tas, ko izsniedz par sākumskolas beigšanu, vajadzētu zināt vismaz 3 valodas kaut vai sarunu līmenī.

    #243022
    Mateus
    Participant

    Hm… protu ka latviešu ta arī krievu un angļu mēles. Ne vienā vien valstī ir vairakas valsts valodas. Domāju, ka ir neizbēgams fakts, ka drīzuma arī LV opozīcija tik Saeimā pietiekamā daudzuma, lai krievu valoda, vismaz atsevišķos reģionos taptu par 2.valsts valodu, ja vien pēkšņi latvieši nesasparosies, nesāks vairoties un mācīties un iet pa karjeras kāpnēm – kā to spītīgi un apņēmīgi dara krievi.

    Es gan arī esmu no tiem, kas ne parak mīl krievu valodu, jo tiku izbaudīt padomju laiku rindas, deficītus, talonus, bonas utt, bet laiks iet un jāmāk dzīvot tālāk.

    Raksts labs. Ja kāds nezin rus, paša problēma. Var nelasīt un turpinat tēlot PAREIZO un TĪRO latvieti 😉

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 36 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā