Ķīnieši raduši veidu kā pārveidot iPod Touch par iPhon

Sākumlapa Forumi Sakaru tehnika Mobilie telefoni Ķīnieši raduši veidu kā pārveidot iPod Touch par iPhon

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 36 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #243023
    Kon
    Participant

    izredzētais wrote:

    pilnībā piekrītu element… šis saits tomēr ir orientēts uz latvisko auditoriju, vienkārši metas lielas acis ieraugot šitos suņu murgus iekš notepad.lv..

    Suņu murgs ir pārplīsušais prezervatīvs, kas radīja tevi 🙂

    #243024
    izredzētais
    Participant

    Nīdēj, tu natūrā esi infantils, ko tur vēl piebilst..?

    #243025
    Kon
    Participant

    Ko nozīmē natūrā vislatvieti :>

    #243026
    Mr.Death
    Participant

    Niideejs wrote:

    Kā var dzīvojot Latvijā nezināt krievu valodu? … Suņu murgs ir pārplīsušais prezervatīvs, kas radīja tevi

    kaut kaa buusju palaidis garaam faktu, ka taa tagad ir oficiaalaa (nevis valsts) valoda. :> vispaar briinos, kaa tu veel neesi nobanots par publisku citu cilveeku aizskarsjanu un iespeejamo naida kurinaasjanu.

    #243027
    Aldis
    Participant

    Valodu zināt ir labi, tam nu es piekrītu, kamēr jūs te cepaties – es visu pārtulkoju un rakstu uzcepu savā mucā [lapelē]. Ar ko sliktāka informācija krievu valodā no angļu valodas? Valoda = sazināšanās veids – nevajag to nolikt tīri kā tautību. Un pat tie paši krievi nav slikta tauta – nevajag pieskaitīt mūsu LV sarkani, saskaņiski virzītos + maskačkas urālus + maskavā mītošos (vairākums) čigānus. Tajā pašā Pēterburgā jau ir cita attieksme, cita daudz kulturālāka tauta. Starp krieviski runājošajiem arī ir tādi paši IT saistīti cilvēki kā visi jūs, un pat nebrīnos ka gudrāki cilvēki par jums. 🙂 Pat šajā forumā izskan vairāk krievu lamuvārdi kā kādā īstajā .ru forumā. 🙂

    #243028
    Mr.Death
    Participant

    Tam es piekriitu, tacju tomeer sava dzimtaa valoda ir jaaciena un dazja laba indiviida augstaak ievietotais jautaajums ir pietiekosji divdomiigs, lai to notureetu par necienju. Nekur neesmu teicis, ka laadeeju tagad Tokru par to, ka vinja iemetusi rakstu krievu valodaa – manis peec – cilveeks ir atradis interesantu rakstu un ievietoja to sjeit taadaa valodaa, ko saprot. Manaas aciis visi cilveeki ir vienaadi neatkariibaa no tautiibas, tacju tie, kas te muld, ka latviesju valoda izmirs – mhhh, aizejiet kaktaa gljeevulji. Muusu meele ir veertiiba! Taas pasjas latviesju tautasdziesmas, Barona “Dainu Skapis”. Tas viss ir jaasargaa, nevis jaamuld par to, ka muusu valoda izmirs, jaamaacaas krievu / anglju valodas u.t.t. Lai nolaadeets usjaakovs, mhhhh! :>

    #243029
    TokRa
    Participant

    Labrīt, biedri.

    No visas sirds atvainojos par savu slinkumu un ziņas ielikšanu oriģinālvalodā bez tulkojuma. Nevienu ar to nebiju vēlējusies aizvainot vai kā citādi aizskart. Būdama kosmopolīte pēc pārliecības, valodu uztveru vienīgi kā saziņas līdzekli, nevis politiskās konjunktūras ietekmes līdzekli.

    Lai kā būtu, Apple produkti tomēr veicina kašķi starp cilvēkiem, ko labi parāda šis pavediens 🙂

    #243030
    samurajs
    Participant

    Viss taču ir kārtībā, beidziet cepties! Oficiālie raksti/ IT ziņas ir un vienmēr būs tikai latviski, bet Forumā citāti svešvalodās pieļaujami. Tas ierakstīts arī Noteikumos.

    #243031
    shady
    Participant

    samurajs – Saziņa arī forumā ir latviešu valodā. Tā tas ir bijis un paliks. Citās valodās ir pietiekoši daudz resursu, tāpēc mūsu uzdevums ir pacelt latviešu valodā informatīvo bāzi.

    Tas nenozīmē, ka es nosodu TokRu, viņa gribēja tikai labu – padalīties ar informāciju – viss ok. Kamēr šeit svešvaloda (angļu, krievu, vācu vai kādā citā valodā) parādās tikai retums, tad nav jāiespringst. Bet, ja tas kļūs ikdienišķi, tad gan nāksies to ierobežot/apturēt.

    #243032
    Wuu
    Participant

    shady wrote:

    ierobežot/apturēt.


    Nacists! Kas vainas citām valodām!

    #243033
    shady
    Participant

    Wuu – Nav nekādas vainas! Bet Notepad.lv ir portāls latviešu valodā. Kā jau teicu, citās valodās ir pietiekoši daudz resursi, bet latviešu valodā ir salīdzinoši maz – tāpēc arī pamatvaloda ir latviešu valoda! Portāla mērķis ir veidot/bagātināt informatīvo bāzi mūsu valsts valodā (vai tas nav saprotami?).

    Ja tu vēlies uzņemties pārtulkot visu portālu angliski, krieviski (vai kādā citā valodā), tad man nav nekas iebilstams izveidot portālam citas valodas atbalstu. Bet tā ir utopija – pagaidām nerealizējama lieta. Tāpēc viss notiek latviešu valodā.

    Ieteikt varētu savos vārdos pārstāstīt (latviski) konkrēto ziņu un interesentiem norādīt linku uz avotu, kurš jau ir citā valodā.

    #243034
    TokRa
    Participant
    #243035
    Wuu
    Participant

    shady wrote:

    Ieteiktu


    Tieši tā, nevis ierobežot/apturēt! 😀

    #243036
    shady
    Participant

    Wuu – Man šķiet, ka izteicos skaidri – ierobežošana sāktos tad, ja atverot portālu es ieraudzītu daudzas tēmas, komentārus svešvalodā.

    Pagaidām neko tādu neredzu – labi ja kāds tik dažas reizes mēnesi ko iepostē svešvalodā. Ja tas notiktu regulāri un pieaugums turpinātos, tad būtu arī atbilstoša rīcība no administrācijas puses.

    Quote:


    4.2 Forumā rakstām tikai Latvijas Republikas valsts valodā.

    Nepieciešamības gadījumos atļauts lietot citātus arī svešvalodās. Katra lietotāja pienākums ir rūpēties, lai viņa rakstītais atbilstu latviešu valodas pareizrakstības normām, lai paustā doma būtu izteikta sakarīgā un visiem saprotamā formā. Ja nav iespējams rakstīt ar garumzīmēm (piemēram, no vecāka modeļa telefona) – izņēmuma gadījumā atļauts lietot pareizu translitu.


    avots: https://notepad.lv/63/foruma-lietosanas-noteikumi/

    Tam nav nekāda sakara ar kādiem aizspriedumiem vai citu valodu diskrimināciju. Man personiski nav nekādi aizspriedumi ne pret krievu, vācieti, ne angli – bet šeit komunikācija būs valsts valodā.

    #243037
    Nikkys
    Participant

    Par valodu: iesākumā pateikšu, ka krieviski saprotu pieņemamā sarunvalodas līmenī, nerakstu Krievijas forumos tikai tāpēc, ka nevēlos šādi apkaunot valodu. Jāciena būtu gan mūsējā, gan viņu. Kādreiz, ja man te, Latvijā, jautāja krieviski, tā arī atbildēju, tikai tāpēc, lai uzlabotu valodas lietojumu. Tagad ir citādi – nevienam neesmu lūdzis runāt latviski, taču atbildes gan skan tikai mūsu valodā. “Kāpēc” skaidrojums vienkāršs – šeit ir tik daudz cilvēku, kas savu ambīciju pēc nevēlas izmantot valsts valodu, ka kaut kā pie tā jāradina. Taču ne jau ignorējot, jo ne jau mēs tiesāsim cilvēkus par viņu uzskatiem, bet norādīt, ka “katram savs” taču varam. Un jā – arī uzskatu, ka vismaz 3 valodu zināšanas ir vajadzīgas. Būtu finanses savienojumā ar brīvu laiku – mācītos vācu. Jo pagaidām tikai izmantojot tulkotājus varu ar piespiešanos uzrakstīt teikumu. 🙂

    Un par ierīci tagad (ceru, ka man piedos tik nenormāli garu ierakstu): ebay’ā šis “brīnums” nopērkams. Tikai problēma tāda, ka atsauksmes nav ne tuvu labākās. Tāpēc neuzskatu, ka jābūt “krutam” apple produkcijas lietotājam ar šādu darbībā NESTABILU risinājumu, tad jau labāk kādu PPC vai Nokia lietot. (Subjektīvi).

    Un jautājums par citātu:

    “visi vienā mēlē izliktos, ka baigi sapratuši, un autores virzienā tiktu raidīti tikai atzinīgi izsaucieni”

    Autore? Tad visu cieņu divtik.

    #243038
    izredzētais
    Participant

    nikkys, iemet please ebay linku, man kaut kā pašrocīgi šo produktu atrast nesanāk..

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 36 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā