Klasiskais tīkla aktivitātes indikators priekš Windows 7

Sākumlapa Forumi Software Windows Klasiskais tīkla aktivitātes indikators priekš Windows 7

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 12 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #151032
    Evers
    Participant

    Tracināja, ka mazmīkstais nomainījis mirguļojošos datoriņus pret nedzīvu ikonu no kuras nekādu priekštatu par tīkla darbību, aizturēm utml. nevar gūt. Atradu šādu te

    Network Activity Indicator for Windows 7 , domāju iepostēt, jo ganjau neesmu vienīgais ar tādu sāpi.

    https://www.itsamples.com/network-activity-indicator.html

    #233324
    Wuu
    Participant

    Evers wrote:

    jo ganjau neesmu vienīgais ar tādu sāpi.


    Tu esi slims, ja tev ir problēmas ar internetu griezies pie provaidera.

    Vai arī es esmu vienīgais kuru neinteresē interneta aiztures?

    #233325
    Stat1CX
    Participant

    Wuu wrote:

    vai arī es esmu vienīgais kuru neinteresē interneta aiztures?


    Laikam jau esi vienīgais, tā saucamais tīkla latency ir pat ļoti svarīgs, jo lielāks latency, jo paiet ilgāks laiks, līdz atveras kāda mājas lapa, par online spēlēm vispār nerunāsim, liels latency tās padara nelietojamas. Būtībā latency laiki ietekmē jebkuru aplikāciju kas izmanto netu. Jo lielāks latency, jo vairāk laika prasa kādas darbības veikšana.

    #233326
    root
    Participant

    FOA https://en.wikipedia.org/wiki/Network_Latency

    Latency interesē tikai DSL CS geimerus. Normāls cilvēks to pie normāla neta un pingtime nemaz nepamana. Bullshit.

    #233327
    iKey
    Participant

    Skaips un «remote desktop» savienojumi arī ir jūtami pie liela pinga.

    #233328
    Evers
    Participant

    Neiet runa tieši par latency. Mirguļojošie datoriņi ir pirmā vieta kur vērst aci, ja kautkas nav kārtībā ar i-netu un tad tālāk. Piemēram – man ir mēslains Edimax rūteris, kas netur normāli pat 3 lietotājus. Redzot otrās ikoniņas-monitora neaktivitāti tad, kad būtu jābūt kaut minimālai aktivitātei – atbildei no rūtera, ir uzreiz skaidrs kurā virzienā lidināt cirvi. 🙂

    #233329
    root
    Participant

    Nu tās tomēr ir diezgan unikālas problēmas. TB ne lielajam vairujam. Man vēl viena ikona jau tā piebāztajā tray nakuj nav vajadzīga. 🙂

    #233330
    Wuu
    Participant

    Evers wrote:

    Neiet runa tieši par latency. Mirguļojošie datoriņi ir pirmā vieta kur vērst aci, ja kautkas nav kārtībā ar i-netu un tad tālāk. Piemēram – man ir mēslains Edimax rūteris, kas netur normāli pat 3 lietotājus. Redzot otrās ikoniņas-monitora neaktivitāti tad, kad būtu jābūt kaut minimālai aktivitātei – atbildei no rūtera, ir uzreiz skaidrs kurā virzienā lidināt cirvi. 🙂


    Es domāju ka problēma ir blīve starp tavu datoru un monitoru.

    Re kā izskatās īstiem vīriem.

    [img]https://img.bagem.lv/images/664132041.jpg[/img]

    Man ir smirdīgs DLink ruteris un pavelk 3 mājas lietotājus + 2 CS serverus un webu.

    #233331
    Stat1CX
    Participant

    Īsti vīri nekrāmējas ar pokemonu cs.

    #233332
    drunk_lizard
    Participant

    Evers wrote:

    Neiet runa tieši par latency. Mirguļojošie datoriņi ir pirmā vieta kur vērst aci, ja kautkas nav kārtībā ar i-netu un tad tālāk. Piemēram – man ir mēslains Edimax rūteris, kas netur normāli pat 3 lietotājus. Redzot otrās ikoniņas-monitora neaktivitāti tad, kad būtu jābūt kaut minimālai aktivitātei – atbildei no rūtera, ir uzreiz skaidrs kurā virzienā lidināt cirvi. 🙂


    un sjitais esot admins? O_O

    ak taa, valsts iestaadee tacju :>

    w7 par jebkuram tiikla probleemaam smuki pazinjo ar ikonas izmainju…

    neko vairaak parastam useram nevajag!

    #233333
    Evers
    Participant

    protams paziņo, bet ar novēlošanos. man vienkārši ir pierasts un liekas ērti, ja kā kaut kas internetā neverās, tā pametu acis apakšā. d_l var iet apmest kūleni un noskaitīt tēvreizi no otra gala lasot ķīniešu valodā. :>

    #233334
    aoma
    Participant

    Tīri vizuāli izskatās labāk, bet tikai. Tā jaunā ikoniņa, kas tagad w7, man asociējas ar vecā Neptūna trijžuburi 😀

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 12 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā