Klaviatūra, kura pati sevi dezinficē

Sākumlapa Forumi Notepad.lv IT ziņas Klaviatūra, kura pati sevi dezinficē

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 32 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #149835
    reGative
    Participant

    [imgl]https://www.bildites.lv/images/y88xxsim5e7hbgzfn4ot.jpg[/imgl]Cik bieži Jūs tīrat savu klaviatūru? Vairākums cilvēku dara to ļoti reti, bet daži klaviatūru vairs netīra vispār. Tāpēc nav nekādu brīnumu, ka uz viņas ir dažādas baktērijas.

    Kompānija Vioguard izstrādājusi speciālu klaviatūru, kura pati sevi dezinficē. Ierīce pārdodas speciālā korpusā, kurā lietotājam piedāvā novietot klaviatūru, beidzot darbu. Korpusā klaviatūra saņem ultravioleto apgaismojumu, kurā iet bojā mikrobi un baktērijas. Š ūnas, kurās iekļūst ultraviolētais apgaismojums, nevar normāli vairoties un funkcionēt.

    Vienīgis jaunās klaviatūras trūkums – viņas cena. Ierīce, kurai vajadzētu parādīties pārdošanā nākošajā mēnesī, maksās 899 dolāru.

    [img]https://www.bildites.lv/images/msgmjnb6o5r5y5lxam7w.jpg[/img]

    Avots

    #215754
    ob1
    Participant

    Labais. Š itādu operāciju zālē… žēl tikai ka tik dārga…

    #215755
    WerNeo
    Participant

    Es gan laikam to korpusu vairāk par trūkumu uzskatu. Tāda bandura.

    #215756
    ob1
    Participant

    WerNeo, atrodi labāku veidu kā op.zālē kompi ielikt…

    Hmm, izskatās ka touchpads arī komplektā!

    #215757
    WerNeo
    Participant

    Ob1. Kompi operāciju zālē? Pacientam vēderā. 😀 Tikai neiedomājies to izpildīt!!!

    P.S. Es taču par klaviatūru konkrēto runāju nevis par kompi operāciju zālē.

    #215758
    ob1
    Participant

    es arī par klavieri konkrēto. Man nupat bija jārisina problēma kā ielikt kompi op. zālē… kompi ta ielikt var, bet klaviere būs infekcijas perēklis… izlēmu, ka jāliek touchscreen… slimnīcas admini izlēma labāk – ielikt kompi op. zālē, bet bez klavieres un peles… vēl joprojām lauzu galvu – kā ķirurgi to kompi vadīs – Spēku jau šamējie nepieprot izmantot…

    #215759
    nevertell
    Participant

    Bullšits obī. Tā kā visai operāciju zālē visam jābūt sterilam, un arī personāla ķetnām jābūt sterilām, tur praktiski nevar dabūt to klaviatūru nesterilu, ja vien starp operācijām tur nelien sīkie spēlēt cē es.

    #215760
    ob1
    Participant

    Jābūt… teorijā… a tur pilns ar kastēm, kurām ventilatori apauguši ar putekļu kalniem… un ķetnās cimdi, bet cimdi rokas pa iekšām, kas nebūt nav sterilas, a pēc tam uz klavieres…

    #215761
    KristoZ
    Participant

    Man te tāda sāpe, ziniet. 😀 Atļāvos raksta autoram, manuprāt, pieklājīgi aizrādīt uz viņa vairākām kļudām šajā rakstā:

    Quote:

    Sveiks,

    Es tā skatos, Tev pavairāk kļūdu Tavā rakstā:

    Pirmkārt, jau virsrakstā “kura” vietā izmantot “kas”, jo, kā zināms, klaviatūras nav dzīvas būtnes, tādēļ tās nav “viņas”, bet gan “tās”. Pārlasi vēlreiz visu rakstu un attiecīgajās vietās provē izlabot!

    Kā arī ierīce sevi nepārdod- nepārdodas – bet to pārdod.

    Kā arī otrajā reizē pieminētais “ultraviolētais” starojums tomēr būtu rakstāms ar īso “e”.

    Visbeidzot – “Vienīgis” vārdā iztrūkst “a”.


    Bet tā vietā es saņemu:

    Quote:

    Vari nelasīt manus rakstus, ja nepatīk. Un pamēģini uzrakstīt bez nevienas kļūdas! :@

    No vienas puses jau patīkami, ka tiek pievienotas jaunas ziņas, bet no otras puses – ja tiek atklāti pārkāpts Noteikumu 4.2. punkts, kā rezultātā ievērojami zūd rakstu/ziņu kvalitāte – ko mēs varam sagaidīt tuvākā nākotnē?

    Turklāt šis nav pirmais tāda veida raksts no šī autora.

    Vai vienkārši es esmu pārāk piekasīgs?

    #215762
    ob1
    Participant

    Kristoz, ja autors nav iemācījies pieklājīgi atbildēt, tad es viņa vietā tev pateikšu – Paldies. Un atsevišķs Paldies par to, ka sūtīji PM nevis rakstīji komentu. Un vēlreiz Paldies, ka iemeti komentu par autora attieksmi.

    Jaunā paaudze aug… stūraini un lecīgi vēl… bet galvenais, ka kaut ko cenšas darīt…

    🙂

    #215763
    Evers
    Participant

    Pag pag, priekš kam kautkāda lieka kaste, ja jau sen tiek izmantoti pašdezinficējošie materiāli ledusskapjiem utml.

    Varēja jau saštukot…

    #215764
    WerNeo
    Participant

    Par to, ka PM sūtīji, patiesi respect, jo nekaunināji pa visu pasauli, kāds viņš nemākulīgs rakstu autors. Autors atbildēja nepieklājīgi un nesmuki. Tajā pašā laikā, autors raksta bez atlīdzības, tāpēc nav profesionālis un var kļūdīties. Mūsdienās pat avīzēs, divu kolonnu rakstā pamanās n kļūdas ielaist, jo mūsdienās korektoriem vairs nav nekādas vērtības. Visi taupa (a notepad nevis taupa, bet kontrolē saviem spēkiem (lai gan, tieši tādēļ autoram vēl jo vairāk vajadzēja respektēt ieteikumus, nevis brutāli atbildēt)).

    #215765
    WerNeo
    Participant

    Ä€… un Ob1. Tad jau labāk varbūt iznest no operāciju zāles visas kastes, kur kaut kādi ventilatori griežas un zālē atstāt tikai displejus + klaviatūru? 🙂

    #215766
    Sid
    Participant

    +1 par PM, un vispār – ja neesi pārliecināts vai rakstu esi uzrakstījis normālā latviešu valodā, iemet to rakstu pieteikumos.

    #215767
    msh
    Participant

    ob1 wrote:

    Jābūt… teorijā… a tur pilns ar kastēm, kurām ventilatori apauguši ar putekļu kalniem… un ķetnās cimdi, bet cimdi rokas pa iekšām, kas nebūt nav sterilas, a pēc tam uz klavieres…


    Nu baigi labi, tātad ja tur būtu šitentāda klava, tad tā būtu asiņaina bet sterila 😀

    #215768
    ob1
    Participant

    WerNeo, doma laba, bet pamēģini to iestāstīt ķirugiem – tā ir viņu valstība, viņi tur visu nosaka. Hmm, un klavieri vajag anyway, a klaviere ir vislielākā zarazas barotne.

    msh, štrunts par asinīm, ja UV cietais starojums, tad visiem DNS kaput shut down.

    #215769
    usins
    Participant

    Emz, sen ir izdomātas sakarīgas klaviatūras, ar sudraba piejaukumu. kā zināms, sudrabs arī iznīdē mikrobus, vajag tik pavairāk pievienot pie klāvas sudrabu un viss strādā. samsung arī lieto tādu tehnoloģiju savos portatīvajos. vienas nakts laikā klaviatūra pati dezinficējas 🙂 un nākošajā dienā atkal ir tīra no kaitīgajiem mikrobiem 🙂

    #215770
    ob1
    Participant

    -> usins

    Vai vari iemest kādu linku par tām sudraba klavierēm? Ne mārketingu, bet reālu datus? Nopietni, baigi vajag op. zālei.

    #215771
    msh
    Participant

    A priekš kam operāciju zālē vajag datoru? Es domāju – īstu datoru, nevis specializētu kasti kas datoru neatgādina.

    #215772
    Evers
    Participant

    Ä€ vo, ūsiņš pareizi pateica ko es biju domājis

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 32 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā