Kļūda veidojot tīmekļa lapu.

Sākumlapa Forumi Mājas lapu izstrāde Web veidošana un problēmas Kļūda veidojot tīmekļa lapu.

Tiek skatīts 9 ierakstu – 1 līdz 9 (no 9 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #150494
    kasiiits
    Participant

    Sveiki.

    Tā kā es vēl mācos veidot, modificēt tīmekļa lapas, es nesaprotu vienu kļūdu, kas varētu būt saistībā ar laiku, datumu.

    Man tad ,kad ieeju savā lapā man parādās

    Code:

    Warning: strftime() [function.strftime]: It is not safe to rely on the system’s timezone settings. You are *required* to use the date.timezone setting or the date_default_timezone_set() function. In case you used any of those methods and you are still getting this warning, you most likely misspelled the timezone identifier. We selected ‘Europe/Helsinki’ for ‘2.0/no DST’ instead in C:xampphtdocsPortalsmSmarty_Compiler.class.php on line 390

    Kā viņu salabot, un kas varētu būt pie vainas?

    #226658
    Mad182
    Participant

    Tas nozīmē, ka php konfigurācijā vai tavā php failā ir norādīts, lai rāda kļūdu paziņojumus E_STRICT līmenī.

    Principā tas vispār nav kļūdas paziņojums, bet tikai brīdinājums, kas neietekmē lapas darbību, tikai informē, ka tiek izmantots servera laiks nenorādot laika zonu.

    Ir divi varianti, kā no tā izvairīties

    1) norādīt laika zonu – https://us2.php.net/manual/en/datetime.configuration.php#ini.date.timezone vai https://us2.php.net/manual/en/function.date-default-timezone-set.php

    2) norādīt zemāku kļūdu paziņojumu līmeni, droši vien E_ALL ja tā ir dev kaste, vai 0 uz publiska servera. To var izdarīt izmainot konfigurācijas failu vai arī sava php skripta sākumā ieliekot error_reporting(E_ALL);

    #226659
    Foxsk8
    Participant

    Kaut kāds open source? Jāskatās tuvāk. No zila gaisa jau mēs izzīlet nevaram.

    And, kas notiek, ja tu to savu lapu uzliec uz kādu serveri, hostu, nevis uz savu pc, kaut kas mainās? Droši vien viņš ņem tagad time zonu no tava PC, tāpēc arī visticamāk šāda problēma rodās.

    #226660
    daGrevis
    Participant

    foxsk8 wrote:

    Kaut kāds open source? Jāskatās tuvāk. No zila gaisa jau mēs izzīlet nevaram.

    And, kas notiek, ja tu to savu lapu uzliec uz kādu serveri, hostu, nevis uz savu pc, kaut kas mainās? Droši vien viņš ņem tagad time zonu no tava PC, tāpēc arī visticamāk šāda problēma rodās.

    Smagi izskatās pēc Smarty – template engine. 🙂

    #226661
    kasiiits
    Participant

    Jā tas ir open source. Laikam būs jāliek uz kāda hosta.

    Tas ir Eazy Portal

    #226662
    Mad182
    Participant

    kasiiits wrote:

    Jā tas ir open source. Laikam būs jāliek uz kāda hosta.


    Manu pirmo postu izlasi :lala:

    Tev vienu rindiņu konfigurācijā jāpamaina.

    #226663
    daGrevis
    Participant

    Nu tak elementāri… Novāc to paziņojumu šitā, kā jau Mad182 teica…

    Code:


    error_reporting(0);

    #226664
    kasiiits
    Participant

    Mad182 wrote:

    kasiiits wrote:

    Jā tas ir open source. Laikam būs jāliek uz kāda hosta.


    Manu pirmo postu izlasi :lala:

    Tev vienu rindiņu konfigurācijā jāpamaina.

    Paldies es to izdarīju, viss ir labi, bet atradu arvien jaunas kļūdas.

    #226665
    rATRIJS
    Participant

    Shaadu erroru var dabuut saakot no kaut kaadas 5.x.x versijas. Neatceros kuras tieshi. Butiibaa tev ir jaadara tieshi kaa Mad182 teica. (pirmo variantu)

    Error reportingam vajadzeetu raadiit visas kljuudas uz developing mashiinas (jaa arii E_NOTICE liimenja), taadeelj daGrevis ieteikto error_reporting(0) noteikti nevajadzeetu rakstiit. Tikai uz production vides.

    Es, parasti, izveidoju IS_PRODUCTION konstanti un atkariibaa no taa varieeju ar dazhaadaam kljuudu apstraadeem, piemeeram, visu logoju ja IS_PRODUCTION vai izvadu ja !IS_PRODUCTION.

    Taas kljuudas ko tu redzi, droshi vien, nav kljuudas, bet vnk izstradaataaji ir lietojushi vecaaku PHP versiju. Biezhi var gadiities visaadi E_DEPRECATED liimenja error’i. Tad gan, dazhkaart, ir veerts uz developing mashiinas atsleegt E_DEPRECATED liimenja error’us, ja nav veelme pasham paarstraadaat kodu vai arii internetaa jau taads nav pieejams.

Tiek skatīts 9 ierakstu – 1 līdz 9 (no 9 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā