Klume instalētāj Latviešu valodas interfeisu.

Sākumlapa Forumi Software Windows Klume instalētāj Latviešu valodas interfeisu.

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 12 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #156465
    Wuu
    Participant

    [img]https://www.bildites.lv/images/hl8qnao3pk0taik75e.png[/img]

    HELP, jau saliku updeitus utt… Opcija, pārinstalē datoru neder.

    #285345
    Vijolnieks
    Participant

    Nu tad neder arī opcija “prast lietot datoru”. Tas nozīmē tikai 1 izeju – nelieto to.

    #285346
    delta128
    Participant

    Nu paskaties instalēšanas logus vai event viewer par atbilstošo tēmu. Lai gan kāpēc kāds gribētu LV interfeisu, ja nu vienīgi vecam cilvēkam/tādam, kas angļu valodu nesaprot man nav skaidrs.

    #285347
    aoma
    Participant

    Nav izgājis validāciju. Vai nu novelc to genuine tooli, vai saproti pats kā 😀

    Starp citu, man ir viena nedaudz “piekruķīta” valodas paķele, kas neprasa to herņu, varu kaut kur uploudot.

    #285348
    Wuu
    Participant

    Braali! Linku studijaa.

    #285349
    aoma
    Participant

    https://failiem.lv/down.php?i=thladcj&n=winxp_latvian_interface_pack_1208333926.iso

    Vienkārši iemounto vai izjauc ar 7zip un palaid setup.

    P.S. Nesaprotu šo naidu pret cilvēkiem, kas vēlas lietot datoru savā dzimtajā valodā. Ja nerokas pa dzelžiem, ta poo, kādā valodā interfeiss.

    Man, par piemēru, vienalga, vai latviski, krieviski vai angliski, tieku galā tīri labi arī ar vāciskojumu, ir nācies ņemties arī ar Itālijā pirktu tableti, nekas, galā tiku. Jādomā, ka tie, kam citas valodas, izņemot angļu, neeksistē, ir ar pilnīgi gludām smadzenēm.

    #285350
    Wuu
    Participant

    Tagad palika traģiski, 30% ir Latviski, pārējais angliski 😀

    #285351
    aoma
    Participant

    Apdeitojies vēlreiz, ja 3. servispaka, tā mēdz būt, jo paciņa veca, no laikiem, kad bija tikai SP2. Labāk jau tomēr likt no M$ oriģinālo, bet tur vajag legalizētu windowsu 🙂

    Iespējams, pietrūkst šis: WindowsXP-KB883921-X86-ENU

    https://failiem.lv/down.php?i=xqbzveo&n=WindowsXP-KB883921-X86-ENU.exe

    Vispēr jau jābūt netjūningotai windai, savādāk var arī neizdoties, ja tomēr nesanāk, noinstalē un mēģini safe modē.

    #285352
    Wuu
    Participant

    Nācās pārinstalēt, tur kāds gudrītis pirms manis Krievu MUI kaut kādu bija instalējis. Dieva dēļ, tā iegrābos 😀 Nekad vairs nepiekritīšu valodas mainīt.

    #285353
    Genādijs
    Participant

    Š ķiet tava galvne ir pavisam atspējota. Es saprastu ja cilvēks vēlētos lietot “normālu” latviešu valodu, bet ja fetišs ir kritis uz šo marasmu kas ir windof latviskojums tad varu vienīgi izteikt visdziļāko līdzjūtību.

    #285354
    aoma
    Participant

    Genka, tu esi tipiskākais piemērs – ar ko galvene un kājene ir sliktāka par header un footer? Iztulko vienreiz, ko nozīmē keyboard, un tad salīdzini ar tastatūru vai klaviatūru.

    Un tie ir tikai tipiskākie piemēri, bet ja datorā vienīgo lietu, kuru zina, ir kuras podziņas jāspiež, tad valodas maiņa podziņu nosaukumos sagādā pamatīgas problēmas.

    #285355
    Genādijs
    Participant

    Parasti cik man zināms tieši vislielākās problēmas softa apguvē ir indivīdiem kas urbj pa latviskoto interfeisu. Ibo kā zināms kad tiek priekšā nolikts softs ne-mātes valodā tā cilvēkam lielas acis un pat intuitīvi nav spējīgs sagremot priekšā stādīto informāciju.

    Turklāt tā “latviskotā” vide ir tik kropla, ka man uz to pat skatīties riebj. Tā ir valodas piesārņošana ar pilnīgi debīliem vārdiem kurus normāls latvietis bieži vien pat nespēj uzreiz izburtot – kur nu vēl normāli izrunāt.

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 12 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā