Klusā tehnoloģiju revolūcija

Sākumlapa Forumi Citas tēmas Off-topic Klusā tehnoloģiju revolūcija

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 54 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #150567
    ob1
    Participant

    [imgl]https://notepad.lv/userpix/1679_technology_1.jpg[/imgl]Removed by ob1. All Rights reserved.

    Turpinājums šeit:

    https://notepad.lv/6004/in-vino-veritas/

    #227636
    NorKais
    Participant

    ob1 wrote:

    Acer Aspire 4810TGZ


    Gadījumā nav 4810TZG ?

    #227637
    ob1
    Participant

    jā, TZG… 🙂 izlaboju.

    #227638
    drunk_lizard
    Participant

    par ko vispaari ir sjis raksts? O_O

    #227639
    ob1
    Participant

    ķirzak, ja izlasīsi, tad (varbūt) sapratīsi. 🙂

    P.S. Mēģini lietot smadzenes.

    #227640
    APOC
    Participant

    Mājā divas ASUS EEE lietotājas. Dauzi kaut ar koka vāli, bet nu nevaru pie tik mazas izšķirtspējas. Kādu filmu pastīties ok, nedaudz pa netu parakties, bet ilgāk par 2 stundām – pašnāvība. Nesaprotu tos ASUS EEE lietotājus :[

    Bet tā jau kompīšiem ne vainas.

    #227641
    Demarc
    Participant

    Bet tomēr – par ko un kāpēc ir šis raksts?

    #227642
    gaziks52
    Participant

    Par to ka šodien kompīši labāki, kā vakar, lai gan tas jau tāpat zināms 🙂

    #227643
    TrakaisKursis
    Participant

    es sapratu par ko ir… bet ob1 vai tu tiešām domā, ka datorlietotāji būs gatavi no lieljaudas risinājumiem atteikties par labu mazāk jaudas risinājumiem. visu izšķirs tas, kā izvēlēsies ķērkt Intel un AMD. sabiedrisko domu par labu tam, ka vajag VAIRÄ€K, STIPRÄ€K, DÄ€RGÄ€K, var mainīt un nostiprināt ļoti vienkārši – iebiedējot ar apdraudējumu datorlietošanas paradumiem, ka neies iemīļotās programmas u.t.t. pēc krīzes cilvēki atkal kļūs turīgāki, izvāks Intel no tirgus ārā savu Atom, izvāks AMD savu Neo, kas būs ar ARMu ir cits jautājumus, un paliks atkal tur viena vienīga VIA ar saviem 0.3% no x86 CPU tirgus …

    paskatīsimies uz to arī no otras puses – ja vidējā datorlietotāja izvēli nosaka Intel un AMD mērķtiecīgi veidotais sabiedriskais viedoklis (pārī ar to, ka videokartei jābūt spēcīgākai, tātad arī CPU ir jābūt niknam), arī ARMam ir gana mazas iespējas … domāju, ka tas par, ko tu raksti, tajā tev pēc būtības ir taisnība, taču Intel un AMD spēlējot šo spēli, nenopelnīs pietiekami – tieši tāpēc, kad patērētāju maciņi atkal būs biezāki, spēle pēkšņi mainīsies.

    un programmas ar diezin vai pēkšņi kvalitatīvi uzlabosies, lai efektīvi darbotos uz mazjaudas CPU… pārāk lieli optimizācijas izdevumi … domāju, ka arī programmatūras ražotāji zin, ka Atom ir īslaicīgs risinājums, lai Intel aizsistu plauktu, un prece būtu pieejama…

    #227644
    ob1
    Participant

    TrakaisKursi, tā jau ira par to PR mašīnu… bet realitātē – Atoms ir, Neo ir… un to tirdzniecības apjomi pieaug. Lai gan varjaubūt, ka būs tā kā Tu saki – atkal sāksies GHz karš… dzīvosim – redzēsim.

    #227645
    Loading
    Participant

    Hm. Jaaa ir taadi kompiishi EEE un One.. kas taalaak?

    #227646
    TokRa
    Participant
    #227647
    ob1
    Participant

    Loading, hmm, vai tiešām arī šajā portālā viss ir jāsakošļā līdz putras kondīcijai, pirms baro to zīdaiņiem?

    #227648
    TrakaisKursis
    Participant

    ob1 wrote:

    Loading, hmm, vai tiešām arī šajā portālā viss ir jāsakošļā līdz putras kondīcijai, pirms baro to zīdaiņiem?

    LOL šito tu labi pateici… lai gan no otras puses šis portāls viennozīmīgi ir no intermediate+ klases, vismaz no lietotāju kopienas viedokļa. tavs raksts man ir ideāli saprotams, bet vispār tas nav rakstīts ar aprēķinu, ka to var likt iekšā piemēram žurnālā. tā struktūra nav tradicionāli pieņemta un tā paģēr lai ir specifiskas priekšzināšanas. es šādu rakstu būtu taisījis pavisam citādāk…

    #227649
    ob1
    Participant

    Tāpēc jau šis raksts publicēts šeit… tā tekt – ekskluzīvi priekš notepad.lv. 🙂 Bet, pieļauju, ka Tu uzrakstīitu labāk – es neesmu žurnālists.

    #227650
    aviators
    Participant

    Raksts ir ļoti labs! Par to arī stāsts, ka pilnīgi pietiek ar lētu dzelzīti, tikai nevajag uz aklo pirkt, kas pirmais patrāpās. Mazliet jāpameklē ir. Par to tas stāsts. Lai aizdomājas ūberklokeri utml., kam notepadā sēdēšanai vajag megagiga kasti ar SLI un vismaz 30″ monitoru…

    #227651
    TrakaisKursis
    Participant

    ja man ļauts izteikt vienu piebildi, kas man šķiet svarīga, tad šim tavam apgalvojumam es neesmu ar mieru piekrist: 3) Š vaks (maztērējošs) CPU komplektā ar jēdzīgu videokarti;

    es to izteiktu citā formulējumā: energoefektīvs mazas taktsfrekvences CPU… jo stāsts jau nav par švakumu, bet gan par to, ka mazu ātrumu procesors uztur sakarīgas instrukcijas… jēdzīga videokarte ir visai abstrakts apzīmējums… daudzu EeePC lietotājuprāt, GMA950 saimes videokarte, kas ir tevis minētā Eee1000 komplektācijā, ir viena no visneefektīvākajām komponentēm, kas neattaisnojami ātri norij bateriju … un 1080p tā arī nepavelk… kas tad ir kritērijs jēdzīgam? 1080p, DirectX10, Crysis? …

    #227652
    ob1
    Participant

    Jā TrakaisKursi, Tev taisnība… formulējumi man pašķībi… bet ideju izskatās, ka var uztvert. 🙂

    #227653
    TrakaisKursis
    Participant

    aviators wrote:

    Raksts ir ļoti labs! Par to arī stāsts, ka pilnīgi pietiek ar lētu dzelzīti, tikai nevajag uz aklo pirkt, kas pirmais patrāpās. Mazliet jāpameklē ir. Par to tas stāsts. Lai aizdomājas ūberklokeri utml., kam notepadā sēdēšanai vajag megagiga kasti ar SLI un vismaz 30″ monitoru…

    cilvekiem ir bail atskirties no citiem. spelet vecakas, ne tik modernas speles, bail nebut viena soli ar laiku. problema ir taja, ka “laiku”, kas mums skiet kaut kas nevainigs, kads merktiecigi veido savas pelnas nolukos…

    iedomajamies situaciju, ka individs 10 gadus no vietas nesanem informaciju par jaunakajam notikumiem IT pasaule (tostarp visi ar kuriem vins komunice ari 10 gadus neinteresejas par IT un nesanem informaciju ne no kadiem avotiem …) … saja slegtaja sala neviens ta ari nepamanitu nekadu jaudu iztrukumu vai akutu nepieciesamibu pec 2, 4, 6 vai 8 kodolu procesora, divam videokartem, RAIDiem un vel nez kaut ka…

    kas zin – varbut tada lausanas pec progresa liecibam un bailes izradities par pedejo puisi ciemata patiesiba ir nevis realas nepieciesamibas diktata rezultats, bet gan maksligas sabiedriskas konstrukcijas un maksliga pieprasijuma rezultats… man pietiek ar savu P4 speka CPU …

    #227654
    TrakaisKursis
    Participant

    ob1 wrote:

    Jā TrakaisKursi, Tev taisnība… formulējumi man pašķībi… bet ideju izskatās, ka var uztvert. 🙂

    es tevi ļoti labi saprotu, pats ilgi esmu dzīvojis līdzīgas informācijas un propogandas laukā, un man tur patīk;) savādi gan sanāk tas, ka mēs apspriežam raksta fineses, nevis garu, vai to, ko tam bija paredzēts izraisīt;) …

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 54 kopumā)
  • Tēma ‘Klusā tehnoloģiju revolūcija’ ir aizvērta jaunām atbildēm.
Jaunākais portālā