Klusā tehnoloģiju revolūcija

Sākumlapa Forumi Citas tēmas Off-topic Klusā tehnoloģiju revolūcija

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 54 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #227655
    nevertell
    Participant

    Khem, ja gribam tikai sērfot pa reklāmas pauzēm, paskatīties filmu ik pa reizei, vai lietot kā komunikācijas ierīci, nopērkam smārtfonu. Neko daudz un ilgi nepaskatīsies, bet kabatā vienmēr būs. Un ja tik ļoti gribas skatīties, var jau arī, ja pieņemam, ka ir kautkur kaste, kas servē filmu ar upnp. Tici man, pietiks. Rakstīšanai derēs.

    Ideāls mājsaimnieces datorkomplekts ir atoms 330/ion ar milzīgu ekrānu, kas stervē failus un wi-fi, un smārtfons priekš reklāmas pauzēm.

    Savādāk portagļuki ir dārgi, un nav nemaz tik portabli.

    #227656
    TrakaisKursis
    Participant

    nevertell wrote:

    Khem, ja gribam tikai sērfot pa reklāmas pauzēm, paskatīties filmu ik pa reizei, vai lietot kā komunikācijas ierīci, nopērkam smārtfonu. Neko daudz un ilgi nepaskatīsies, bet kabatā vienmēr būs. Un ja tik ļoti gribas skatīties, var jau arī, ja pieņemam, ka ir kautkur kaste, kas servē filmu ar upnp. Tici man, pietiks. Rakstīšanai derēs.

    Ideāls mājsaimnieces datorkomplekts ir atoms 330/ion ar milzīgu ekrānu, kas stervē failus un wi-fi, un smārtfons priekš reklāmas pauzēm.

    Savādāk portagļuki ir dārgi, un nav nemaz tik portabli.

    zini tādā gadījumā smartfons ar iebūvētu projektoru;) es gan balsoju par klēpja mazdatoriem, kilograms svara, klaviatura un lielaks ekrans man ir svarigi. bet protams visu izskir konkretie lietosanas paradumi un pieredze.

    #227657
    Evers
    Participant

    Labs raksts, man ar kautkā pievelk tie superportablie aparātiņi, ļoti ērti paķert līdzi, gultā paskatīties Avataru, pasērfot netā atpūtas pēc, paskaipot, pašam jau vairāk kā pusgadu ir Acer Aspire One D250, smuks, ērts, kalpo labi, tiesa gan 10 collas tomēr ir acu mežģīšana, un Atomiņš priekš mūsdienu interneta ir pavājš – vairāk flash, vai Javascript – draugiem.lv, tā ir jūtamas bremzes.

    Tālab mans favorīts no tirgū pieejamā šobrīd ir Acer Aspire 1410 https://www.1a.lv/datortehnika/portativiedatori/acer_aspire_1410/3211859/ – Smuks pēc velna, zemās voltāžas celeroniņš, kas tomēr būs jūtami sparīgāks par atomu, displejs tīkamos izmēros un izšķirtspēja 1366×768, kas gluži nebūs perversija dažu aplikāciju lietošanā, kas 600 punktos vnk nesalien kaut vai no ādas lien laukā. Cietais disks pietiks gan filmām, gan bilžukiem un mūzikai. Grafiskais adapteris integrētais 4500mhd, pilnīgi pietiekošs visam, ko varētu veikt ar šādu mantiņu.:) Kā arī 3 GB rāmis, kas vispār ir eleganti priekš x86 sistēmas (x64 mani vēl galīgi neinteresē) . Kopumā var uzlikt arī Windows 7 un darbināt bez aizķeršanās. Vienīgi gribētos tomēr matēto korpusu un ekrānu.

    EeePC 1201HA būtu super, piedur apple veida klaviatūra, vienīgi cpu paknaps.

    P.S. Man arī vēl ir tik daudz pašcieņas lai nesāktu perversijas aizstājot ērtu grāmatas izmēra un svara iekārtu ar līku un neērtu smartfonu.

    #227658
    Wuu
    Participant

    Par ko raksts? Kaut kāds blogs būs?

    #227659
    Evers
    Participant

    Par to kā viedais MistersAizverMuti saēdās suņu sēnes un apmaldījās internetā 🙂

    #227660
    Wuu
    Participant

    Evers wrote:

    Par to kā MistersAizverMuti saēdās suņu sēnes un apmaldījās internetā 🙂


    Tu ar varētu uzrakstīt tik pat noderīgu rakstu, par savām tīņu problēmām.

    #227661
    Eudoxus
    Participant

    Nu labi, mēs it kā zinājām, ka lai no punkta A uz punktu B pārvestu spaini ar smiltīm nav vajadzīgs vilciena sastāvs (lai gan augsti godātais autors to bija piemirsis, kad tepat forumā ņēmās nodirst manu kompi, ka esot tikai tāda rakstāmmašīna ar sūdīgu videokarti, kas šajā rakstā jau ir kļuvusi “jēdzīga”). Bet citādi tādas provinces entuziasta personīgās impresijas par lētā gala tehnoloģijām uzrakstītas purčika dialektā.

    Bet par centību lieku 10+

    #227662
    Evers
    Participant

    Wuu wrote:

    Tu ar varētu uzrakstīt tik pat noderīgu rakstu, par savām tīņu problēmām.

    Nabaga auklīte, vecāki aizbraukuši uz Īriju, bet šamais nositis auklīti un no vakara pasaciņu grāmatiņas uztinis varenu kāsi ar kaltētiem pelašķiem. Par tādām lietām nepilngadīgo ķurmī stutē iekšā ka grab vien.

    Tā ka nemuld niekus, kārtējo reizi pierādi to, ka pašam vien tev tīneidžera tupele vēl labu laiku derēs. Džedajs uzrakstīja labu rakstu, kurā bija vienkārši pasniegts netbuka apskats, papildināts ar savām domām, emocijām, tāds raksts arī kādu nezinošāku varētu ieinteresēt un viņš dārga kluča vietā nopirktu savām vajadzībām atbilstošu lētu ultraportatīvo datoru.

    #227663
    Eudoxus
    Participant

    Quote:

    Džedajs uzrakstīja labu rakstu, kurā bija vienkārši pasniegts netbuka apskats, papildināts ar savām domām, emocijām, tāds raksts arī kādu nezinošāku varētu ieinteresēt un viņš dārga kluča vietā nopirktu savām vajadzībām atbilstošu lētu ultraportatīvo datoru.

    Tas ir tiesa tikai pie nosacījuma, ja kompi pērk tikai kā instrumentu noteiktu darbu veikšanai. Bet tas tā ir tikai nedaudzos gadījumos. Lielākoties cilvēki vēlas pagarināt krānu vai ķimerēties ar tehniku (vai abi kopā).

    Vienā gan tev nepiekrītu. Raksts sūkā. Džedajam maksimums var ļaut rakstīt tikai tehniskas instrukcijas (tipa kā optimizēt windows) bet citādi no klavieres vajadzētu turēt drošā attālumā.

    #227664
    drunk_lizard
    Participant

    TrakaisKursis wrote:

    cilvekiem ir bail atskirties no citiem. spelet vecakas, ne tik modernas speles, bail nebut viena soli ar laiku.


    muahaha

    tiinji NAV cilveeki :>

    nobriedis indiviids, kursj arii ir homo sapiens, izveeleesies to, kas jamam eertaaks un funkcionaalaaks, nevis blingbling paarbaastas miskastes. bet tev veel to nesaprast… jaapaaugas.

    ps.sakaraa ar totaalo infantilizaaciju sjobriid tiinja vecums ilgst liidz kaadiem 30 gadiem…

    #227665
    elvisburdajs
    Participant

    TrakaisKursis wrote:

    cilvekiem ir bail atskirties no citiem. spelet vecakas, ne tik modernas speles, bail nebut viena soli ar laiku.


    Būtu man tavas problēmas.. 😀

    d_l, Diemžēl mūsdienās cilvēce ir daļēji degradējusies.. :>

    #227666
    TrakaisKursis
    Participant

    Eudoxus wrote:

    Quote:

    Džedajs uzrakstīja labu rakstu, kurā bija vienkārši pasniegts netbuka apskats, papildināts ar savām domām, emocijām, tāds raksts arī kādu nezinošāku varētu ieinteresēt un viņš dārga kluča vietā nopirktu savām vajadzībām atbilstošu lētu ultraportatīvo datoru.

    Tas ir tiesa tikai pie nosacījuma, ja kompi pērk tikai kā instrumentu noteiktu darbu veikšanai. Bet tas tā ir tikai nedaudzos gadījumos. Lielākoties cilvēki vēlas pagarināt krānu vai ķimerēties ar tehniku (vai abi kopā).

    Vienā gan tev nepiekrītu. Raksts sūkā. Džedajam maksimums var ļaut rakstīt tikai tehniskas instrukcijas (tipa kā optimizēt windows) bet citādi no klavieres vajadzētu turēt drošā attālumā.

    tev, protams, viss sanāk ar pirmo reizi. tāpēc tu citiem principā pēc nedod atlaides, vai ne? :)))

    #227667
    TrakaisKursis
    Participant

    drunk_lizard wrote:

    TrakaisKursis wrote:

    cilvekiem ir bail atskirties no citiem. spelet vecakas, ne tik modernas speles, bail nebut viena soli ar laiku.


    muahaha

    tiinji NAV cilveeki :>

    nobriedis indiviids, kursj arii ir homo sapiens, izveeleesies to, kas jamam eertaaks un funkcionaalaaks, nevis blingbling paarbaastas miskastes. bet tev veel to nesaprast… jaapaaugas.

    ps.sakaraa ar totaalo infantilizaaciju sjobriid tiinja vecums ilgst liidz kaadiem 30 gadiem…

    Nu tak atzīsties, drunk_lizard, ka es tev vienkārši nepatīku… vidējais patērētājs / nobriedis indivīds iegādājoties datoru, neveltīs daudz laika, lai izpētītu katras datora komponentes sniegtās priekšrocības un iespējamos trūkumus, bet drīzāk dosies pie tiem, ko uzskatu par profesionāļiem – pie datorveikalu pārdevējiem, kas savukārt ir ieinteresēti notirgot kaut ko pēc iespējas dārgāku un kas paši lielākoties pieder pie tiem (būšu politkorekts formulējumos). kas nav sasnieguši 30 gadus:) secīgi viņi klientam iesaka to, ko paši būtu ar mieru lietot – proti kādu divkodolnieku un piesviež klāt videni, korpusu ar dižiem bling blingiem gan ticamākais nepiedāvā. tu domā, ka klients vēlāk sūdzēsies, ka ir saņēmis daudz vairāk jaudas nekā viņam reāli nepieciešams?

    #227668
    TrakaisKursis
    Participant

    samuraj, šitā Notepad.lv neizaugs par kaut ko lielāku. tu zini par, ko es runāju:)

    #227669
    ob1
    Participant

    TrakaisKursis wrote:

    … vidējais patērētājs / nobriedis indivīds iegādājoties datoru, neveltīs daudz laika, lai izpētītu katras datora komponentes sniegtās priekšrocības un iespējamos trūkumus, bet drīzāk dosies pie tiem, ko uzskatu par profesionāļiem – pie datorveikalu pārdevējiem, kas savukārt ir ieinteresēti notirgot kaut ko pēc iespējas dārgāku un kas paši lielākoties pieder pie tiem (būšu politkorekts formulējumos). kas nav sasnieguši 30 gadus:) secīgi viņi klientam iesaku to, ko paši būtu ar mieru lietot – proti kādu divkodolnieku un piesviež klāt videni, korpusu ar dižiem bling blingiem gan ticamākais nepiedāvā. tu domā, ka klients vēlāk sūdzēsies, ka ir saņēmis daudz vairāk jaudas nekā viņam reāli nepieciešams?


    ++

    tieši tā arī notiek.

    #227670
    TokRa
    Participant

    TrakaisKursis wrote:

    Nu tak atzīsties, drunk_lizard, ka es tev vienkārši nepatīku…


    Nē, tā nav. Viedais drunk_lizard mīl visus. Gan jau, ka Tevi arī 🙂

    #227671
    TrakaisKursis
    Participant

    TokRa wrote:

    TrakaisKursis wrote:

    Nu tak atzīsties, drunk_lizard, ka es tev vienkārši nepatīku…


    Nē, tā nav. Viedais drunk_lizard mīl visus. Gan jau, ka Tevi arī 🙂

    tas ir pēc principa:

    “Neceri, ka tev piedos,

    Ja tu guli ziedos.

    Un, kā vēl tev piedos,

    Noķers un vēlreiz piedos…” ?

    #227672
    drunk_lizard
    Participant

    TrakaisKursis wrote:

    vidējais patērētājs / nobriedis indivīds iegādājoties datoru, neveltīs daudz laika, lai izpētītu katras datora komponentes sniegtās priekšrocības un iespējamos trūkumus, bet drīzāk dosies pie tiem, ko uzskatu par profesionāļiem


    un dariis PILNIIGI PAREIZI. arii es sev nelaboju zobus, negriezju apendiciitu un nesliipeeju auto cilindrus :>

    Quote:

    pie datorveikalu pārdevējiem, kas savukārt ir ieinteresēti notirgot kaut ko pēc iespējas dārgāku un kas paši lielākoties pieder pie tiem (būšu politkorekts formulējumos). kas nav sasnieguši 30 gadus:)


    diemzjeel 98% datorveikalu paardeveeji ne tikai nav sasniegusji pubertaati, bet ir pilniigi idioti, kuriem tiesjaam ruup tikai procenti no pelnjas…

    Quote:

    tu domā, ka klients vēlāk sūdzēsies, ka ir saņēmis daudz vairāk jaudas nekā viņam reāli nepieciešams?

    kaapeec klientam ofisa kaarbaa (piemeram parastai graamatvedei) buutu nepieciesjami tavu miiljo infantilu ieteiktie geimeru dzelzji, ja normaals divkodolnieks wordu velk tik pat coini kaa astotnieks? :>

    protams, tevis mineetie idioti gruudiis jo daargaak, jo labaak, bet totaali aizmirstot par dzelzja drosjiibu.

    te ir lieki debateet, jo tu, kaa es nojausju, piederi pie manis paara postus augstaak mineetaas grupas…

    aa, veel par “insteleetaajiem”. svaigs gadiijiens – atnaaca pie manis cilveecinjsj ar laptopu. normaals lapsis, c2d, gigs raamja, 7400 videne. atnaaca ar suudziibu, ka velkoties. iesleedzu, peec minuuteem 4 bija uzstarteejies, bet nu bremzeeeee… paluurot dxdiag rams 256 O_O. iestarteejam livelinux, viss kulee, kaa nakas.

    cilveekam hp ar visu recoverii partiiciju un orgjinaalo xp home ljepeni pakaljaa, tacju nee, blje – kaads “insteleetaajs” bija uzmetis superdupertorentuxppro, nopleesjot 20 lasjus :>

    pateiksju godiigi, taadi datorgjeeniji mani jau ZAJEBALJI!!!

    #227673
    Evers
    Participant

    Kārtējais ūberlīkais XP Black Shit Edition, vai kautkas tamlīdzīgs? 😀

    #227674
    TrakaisKursis
    Participant

    drunk_lizard wrote:

    TrakaisKursis wrote:

    vidējais patērētājs / nobriedis indivīds iegādājoties datoru, neveltīs daudz laika, lai izpētītu katras datora komponentes sniegtās priekšrocības un iespējamos trūkumus, bet drīzāk dosies pie tiem, ko uzskatu par profesionāļiem


    un dariis PILNIIGI PAREIZI. arii es sev nelaboju zobus, negriezju apendiciitu un nesliipeeju auto cilindrus :>

    Quote:

    pie datorveikalu pārdevējiem, kas savukārt ir ieinteresēti notirgot kaut ko pēc iespējas dārgāku un kas paši lielākoties pieder pie tiem (būšu politkorekts formulējumos). kas nav sasnieguši 30 gadus:)


    diemzjeel 98% datorveikalu paardeveeji ne tikai nav sasniegusji pubertaati, bet ir pilniigi idioti, kuriem tiesjaam ruup tikai procenti no pelnjas…

    Quote:

    tu domā, ka klients vēlāk sūdzēsies, ka ir saņēmis daudz vairāk jaudas nekā viņam reāli nepieciešams?

    kaapeec klientam ofisa kaarbaa (piemeram parastai graamatvedei) buutu nepieciesjami tavu miiljo infantilu ieteiktie geimeru dzelzji, ja normaals divkodolnieks wordu velk tik pat coini kaa astotnieks? :>

    protams, tevis mineetie idioti gruudiis jo daargaak, jo labaak, bet totaali aizmirstot par dzelzja drosjiibu.

    te ir lieki debateet, jo tu, kaa es nojausju, piederi pie manis paara postus augstaak mineetaas grupas…

    aa, veel par “insteleetaajiem”. svaigs gadiijiens – atnaaca pie manis cilveecinjsj ar laptopu. normaals lapsis, c2d, gigs raamja, 7400 videne. atnaaca ar suudziibu, ka velkoties. iesleedzu, peec minuuteem 4 bija uzstarteejies, bet nu bremzeeeee… paluurot dxdiag rams 256 O_O. iestarteejam livelinux, viss kulee, kaa nakas.

    cilveekam hp ar visu recoverii partiiciju un orgjinaalo xp home ljepeni pakaljaa, tacju nee, blje – kaads “insteleetaajs” bija uzmetis superdupertorentuxppro, nopleesjot 20 lasjus :>

    pateiksju godiigi, taadi datorgjeeniji mani jau ZAJEBALJI!!!

    klausies nepārpūlies… šitā viegli var uzsprāgt no savas augstprātības…

    labāk iedomājies samuraju, kas šo IT portālu grib pacelt jaunā kvalitātē, taču pateicoties tam, ka komentāri nereti asociējas ar atmosfēru viduvējas kvalitātes krogā, kur uzbraukt blakus galdiņam ir goda jautājums, šis portāls tā arī būtiski nevairos savu popularitāti, jo kurš tad ies uz krogu, kur tev regulāri apliek ? paldies tev par to, ka lien vai no ādas ārā, lai šī portāla un tā apmeklētāju dzīvi darītu tīkamāku…

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 54 kopumā)
  • Tēma ‘Klusā tehnoloģiju revolūcija’ ir aizvērta jaunām atbildēm.
Jaunākais portālā