Klusā tehnoloģiju revolūcija

Sākumlapa Forumi Citas tēmas Off-topic Klusā tehnoloģiju revolūcija

Tiek skatīts 41 ieraksts (no 54 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #227675
    drunk_lizard
    Participant

    man absoluuti vienalga tavs noveerteejums un dziljaa anaaliize.

    it virziitam portaalam ir korekti jaatspoguljo it lietas, nevis jaapaarveersjas par beernudaarzu, kaa tev to gribeetos :>

    idiotiem nav vietas internetaa

    hau!

    #227676
    ob1
    Participant

    ķirzak, kas tev liek domāt, ka tu esi patiesība pēdējā instancē?

    #227677
    TrakaisKursis
    Participant

    ob1 wrote:

    ķirzak, kas tev liek domāt, ka tu esi patiesība pēdējā instancē?

    vai tad ķirzaks tev nelika skaidri noprast, ka šauj nost visus, kas nav kā viņš, vai nu mazākajā gadījumā Prokrusta gultā nocērt nost visu lieko – kam galvu, kam kājas… dažādiem cilvēkiem ir dažāda nepieciešamība pēc savas personības izrādīšanas un pēc apmēriem kādos tai ir jātiek izrādītai un citiem savukārt tā jāpiecieš, lai tikai kāds varētu justies labi;)

    #227678
    Demarc
    Participant

    Cilvēki, esiet konsekventi – ja negribat, lai kāds (šajā gadījumā d_l) raksta vidēja kroga līmeņa tekstus, tad nevajag pašiem rakstīt Imantas ūķa “Pēdējā cerība” cienīgus rakstus un komentārus.

    P.S. Prokrusts aprobežojās tikai ar kāju nociršanu/pagarināšanu, nevajag grieķu vietā viņu pasakas izdomāt.

    #227679
    Eudoxus
    Participant

    ob1 wrote:

    ķirzak, kas tev liek domāt, ka tu esi patiesība pēdējā instancē?

    Piedod Džedaj, bet tieši šī kaite piemīt tev pašam. Ja gribi, varu dažus tavus citātus iz tevi te ielikt, lai tauta papriecājas:

    “Zini ko – man ir tādas aizdomas, ka neviens neskums, ja tu aizpisīsi naxuj no šejienes.”

    “Eudoxus, es par saviem vārdiem atbildu (atšķirībā no tevis). Ja es saku, ka T500 ir mēsls par nesamērīgu naudu, tad sameklē argumentus, ka es kļūdos, nevis pis tautai smadzenes ar savu demagoģiju. “

    “Mani atgumenti ir mans vārds. A kur ir tavi argumenti?”

    “Losi, kur ir tavi argumenti? Vai arī atkal turpināsi dirst vasku?”

    (avots: https://notepad.lv/5811/%5Bpardots%5D-pardodu-savu-thinkpad-t61/)

    Un pēc šī tad, lūdzu, paskaidro man, kādas tev ir tiesības citiem te etiķeti mācīt un prasīt, vai kādam te nav sakāpis galvā. Esi tika laipns un iesākumam tiec vaļā pats gan no sava purčika slenga, gan no sava pēdējās patiesības paudēja statusa un tad arī vari citus pamācīt, kā komentāri jāraksta.

    Visiem pārējiem, protams, es atvainojos par to, ka jums ir jālasa šīs jēlības, bet fakts paliek fakts – brīžiem forums atgādina piesmakušu vagonu ar nemazgātiem urlām, bet tiklīdz kāds par to aizrāda, tad tev pasaka, ka “neviens neskums, ja tu aizpisīsi naxuj no šejienes”. Paši piekakā un tad brīnās, ka citi sūdzas par smaku.

    Ja nav neviena moderatora, kas izmoderē visas tās jēlības, tad varbūt var kaut kā vienoties par visiem pieņemamiem principiem un izturēties vienam pret otru mazliet cilvēcīgāk?

    #227680
    Atlets
    Participant

    Aizej mammai klēpī paraudāt… Bērnudārzs. Saproti, tu neesi piecītis —> visiem neizpatiksi. Tā vienkārši ir un būs. Nepievērs uzmanību kādiem konkrētiem lietotājiem un dzīvo tālāk.

    Man, piemēram, traucē tavs komentārs.

    #227681
    Eudoxus
    Participant

    Piedod, bet šāda tipa padomus tu vari dot puišeļiem savā pagalmā.

    #227682
    Atlets
    Participant

    Ja nespēj neko uzrakstīt par tēmu, tad varbūt neraksti vispār neko? Galu galā ir tāda unikāla fīča – personal message. Ceru, ka esi pazīstams ar šādu fantastisku iespēju, puišeli. Vai arī tev patīk risināt savas problēmas publiskā vidē, lai visi paskatās, cik tev nabadziņam grūti? Viens pats cīnies pret netaisnībām uz pasaules :/

    //retorisks jautājums, cerams, ka būsi spējīgs neatbildēt.

    #227683
    ruukjis
    Participant

    Ob1, ir kāds raksts, kurā tu nepiesauc savas dievišķās dator-tunera spējas – frāze: “viss verās vaļā zem sekundes” jau ir tik nodrāzta, ka pie tās es arī apstājos tavā rakstā.

    #227684
    ob1
    Participant

    ruukij, iesaki man kādu citu frāzi ar kuru apzīmēt, ka kompis darbojas normālā ātrumā. (Ja tu būtu izlasījis rakstu līdz galam, tad saprastu, ka tas bija “par tēmu”.)

    #227685
    Foxsk8
    Participant

    Teikšu tā, tehniķi, inžienieri, utt… tādi kā es un ob1, mēs neesam žurnālisti. Ja jums nepatīk pasniegtais viedoklis, neviens Jums viņu neuzspiež, gribi lasi rakstu, gribi nelasi.

    Citam info būs noderīga, citam tā liksies suņu murgu vērta. Tāpēc ir nereāli tagad speciāli priekš lietotāja “ruukjis” ob1 izvēlēties kaut kādu citu frāzi. Ja viņš grib uzsvaru likt uz ātrdarbība, tad kāpēc viņš to nevar definēt, kā “šķiļas zem sekundes” ?

    #227686
    Eudoxus
    Participant

    Atlets wrote:

    Ja nespēj neko uzrakstīt par tēmu, tad varbūt neraksti vispār neko? Galu galā ir tāda unikāla fīča – personal message. Ceru, ka esi pazīstams ar šādu fantastisku iespēju, puišeli. Vai arī tev patīk risināt savas problēmas publiskā vidē, lai visi paskatās, cik tev nabadziņam grūti? Viens pats cīnies pret netaisnībām uz pasaules :/

    //retorisks jautājums, cerams, ka būsi spējīgs neatbildēt.

    Tevi jau arī te neviens neacināja publiski izteikties. Turklāt arī ne pa tēmu. PM arī neatsūtīji. Tad kāpēc pārmet man to, ko pats dari?

    Jautājums par kuru es runāju nemaz nav personīgas dabas jautājums. Ja būsi ievērojis, tad es tikai norādīju, ka augsti godātais autors rakstā apgalvo kaut ko tādu, ko nedēļu iepriekš kaislīgi noliedza.

    O, un ceru, ka vismaz pats būsi spējīgs neatbildēt.

    #227687
    TrakaisKursis
    Participant

    Publiskā veļas mazgāšana ar dubļu mešanas elementiem… ko portāls no tā iegūs, ka šo jautājumu publiski izvētīs viena raksta komentāros?

    Varbūt var nākt ar kādiem konstruktīvākiem piedāvājumiem, proti:

    1) ja nepatīk kā tehniskie cilvēki veido rakstus (taču brīvais stils pēc būtības ir pieņemams), tad raksts iziet redaktūru pie samuraja vai kāda cita no autoriem, kas spēj ar pietāti izturēties pret raksta autora domu un izteiksmes stilu,

    2) brīvā stila rakstus gatavo uzreiz divi autori (normāla prakse žurnālistikā) – tādejādi mazinot dažādu nepilnību iespēju,

    3) izveidojām prasību sarakstu šeit publicējamiem rakstiem, lai nevienam nebūtu šaubu kādām tieši kvalitātēm rakstam ir jāatbilst, un visa atlikusī neapmierinātība tiktu pausta foruma sadaļā, kas ir domāta autoriem …

    #227688
    Foxsk8
    Participant

    TrakaisKursis: Atgādināšu tev, ka šeit nav tvnets. Katrs var brīvi izteikties. Š o info varētu pat neuztvērt kā rakstu, par rakstu to padara fakts, ka tā parādās portāla sākuma lapā un ir atrodama zem kādas sadaļas. Ja mēs tagad sāktu ķengāt jebkuru tēmu, postu, domu, etc kas ir ievietota iekš notepada, šaubos vai tas pie kā laba novestu.

    Visi izteicās, tēmu slēdzu.

Tiek skatīts 41 ieraksts (no 54 kopumā)
  • Tēma ‘Klusā tehnoloģiju revolūcija’ ir aizvērta jaunām atbildēm.
Jaunākais portālā