Klusuma brīdis Mārtiņa Freimaņa piemiņai

Sākumlapa Forumi Citas tēmas Cilvēks un Sabiedrība Klusuma brīdis Mārtiņa Freimaņa piemiņai

Tiek skatīts 8 ierakstu – 21 līdz 28 (no 28 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #260087
    nevertell
    Participant

    Mums labi sanāk izrādīt cieņu.

    #260088
    usins
    Participant

    Par aizgājējiem runā labu vai arī klusē.

    Tā kā lūdzu klusējiet un miers. Ja gribat, klusejiet minūt par katru aizgājušo. Bet lūdzu, nevajag šeit spamot.

    #260089
    Mr.Death
    Participant

    Jaa, mani noteikti interesee Freimanja apd*rsjana, mhhhhh. :> Tad Freimanis visu internetu piespamo ar sjitaam stulbiibaam? :>

    #260090
    shadowmen
    Participant

    Usinj?Cik saprotu tu esi no tiem,kas ari uzskata,ka sex ir iespejams tikai pec kazam un tikai viena poza????nevajag te ar saviem satrudnejushiem uzskatiem bazties virsu…mans redzesloks ir biskinj plasaks par vecmmaminjas teikto…

    #260091
    Evers
    Participant

    ēnainajam +1

    #260092
    BOFH
    Participant

    Nu protams, nepietiek, ka visādi spama portāli nīd par vienu ***, vajag arī te ***!

    Ar ko viņš ir lielāks zaudējums pilsoņiem vai zemei nekā Jānis Rudzāts?

    Ar ko viņš svarīgāks? Ko labu izdarijis? Padziedājis?

    #260093
    Crow
    Participant

    Jā, un salīdzinoši, kas būs, kad betonpiere, iz nobružātās 1.25l spraita pudeles rajona duļķaino, šķaidīto gonku krietni pār mēru baudījis, pēc garas, taisnīgo dusmu pildītas luņa dzīšanas darba dienas internetu plašumos un tālēs, tik pēkšņi, paša spēku pilnbriedā kaunpilnā veidā neveikli nožausies no krēsla un, šauro, kantaino pierīti pārsitis, sēcoši izdvesīs savu pēdējo smirdošo elpu. Neviens neraudās, bet taču tāda traģēdija – gandrīz vai vēl vieni Brāļu Kapi jāveido, tik daudz bojāgājušo, ka ne saskaitīt, mhhh…

    #260094
    usins
    Participant

    shadowmen wrote:

    Usinj?Cik saprotu tu esi no tiem,kas ari uzskata,ka sex ir iespejams tikai pec kazam un tikai viena poza????nevajag te ar saviem satrudnejushiem uzskatiem bazties virsu…mans redzesloks ir biskinj plasaks par vecmmaminjas teikto…

    Nē, es vienkārši zinu, kas ir ētika. Un arī to, ka publiski nav ko bļaustīties. Nepatīk cilveks, ok, paturi pie sevis un draugu lokā, bet nebļausties pa pasauli.

    Vecīt, par to vecmāmiņu esi iebraucis auzās…. ok, viņa nemāk ar new tech strādāt, bet penši daudz ko ir pieredzējuši, tik skleroze nelauj to atcerēties…

    Nē, sex ir iespējams tad, kad ar erekciju i kārtībā. Teiksim tā, mūsdienu sociāli “attistītā” sabiedrība et uz grīsti, jo vairs nav nekas svēts (nav domāta tikai reliģija).

Tiek skatīts 8 ierakstu – 21 līdz 28 (no 28 kopumā)
  • Tēma ‘Klusuma brīdis Mārtiņa Freimaņa piemiņai’ ir aizvērta jaunām atbildēm.
Jaunākais portālā