KMS serveri – cīņa pret korporatīvo atslēgu zagļiem

Sākumlapa Forumi Notepad.lv IT ziņas KMS serveri – cīņa pret korporatīvo atslēgu zagļiem

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 13 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #149435
    samurajs
    Participant

    [imgl]https://notepad.lv/userpix/28_doesballmer_1.jpg[/imgl]No Microsoft štāba mītnes paziņots, ka tāpat kā Windows Vista un Windows 7, arī jaunajā Office 2010 korporatīvajiem klientiem nāksies veikt periodisku savu programmas kopiju reaktivāciju uz īpaša KMS (Key Management Service) servera. Ar tradicionālo 25- zīmju atslēgas ievadīšanu vien vairs nepietiks. Uz KMS servera šis reaktivācijas periods būs ik pēc 7 dienām, bet maksimums būs 180 dienas. Arī pirms upgrade uz dārgāku versiju nāksies ārpus kārtas iziet šo pārbaudi uz servera. Līdz ar to visiecienītākā pirātu metode – zagtu korporatīvo atslēgu lietošana pēc Windows XP parauga būs stipri ierobežota.

    Lai aizsargātu godīgos lietotājus no nejaušām kļūmēm, kā arī gadījumos, kad nav pieejams internets – neaktivētām Office 2010 kopijām funkcionalitāte netiks ierobežota, bet tikai regulāri parādīsies atbilstošs brīdinājums par nepieciešamību veikt reaktivāciju.

    Pirāti, protams, jau sagatavojuši prettriecienu: jau eksistē “viltus” publiskie KMS serveri. Pats jaunākais un oriģinālākais izgudrojums ir lokālais KMS serveris uz VMware virtuālās sistēmas.

    Jāatzīst, ka Microsoft lielā mērā tomēr mērķi sasniegs – pielietotās hack metodes ir samērā sarežģītas, un lietotājam

    bez labām IT zināšanām tās nebūs pa spēkam.

    Lasīt sīkāk

    #209952
    actimel
    Participant

    Tā tik turpināt un drīz viņi ar visiem saviem produktiem varēs iesālīties jo arī defaultajiem useriem nešķitīs patīkami viņu produkti.

    Kad beidzot ziņas neparādīsies pie foruma tēmām ?

    #209953
    Kefīrs
    Participant

    Nekas uztaisīsim AntiKMSServerâ„¢ lai Balmers var ieskrieties un dzīvosim laimīgi 😀

    #209954
    Wuu
    Participant

    Es nesaprotu tur reāli tūkstošiem cilvēku strādā, un nevar izdomāt pret pirātisma softwāri?

    #209955
    Gonzoo
    Participant

    Mja man corporativais Win7 tiri labi patik tikai vot atkal vecaa huinja tapat ka vistai leilie faili nenormali ilgi kopejas! parasa jau pec SP1

    #209956
    actimel
    Participant

    Servisa paka ir atjauninājumu kopums nevis brīnumlīdzeklis.

    #209957
    Evers
    Participant

    Krakeri uztaisīs kraku ka nograb un visi pirāti lietos laimīgi!

    #209958
    usins
    Participant

    Wuu wrote:

    Es nesaprotu tur reāli tūkstošiem cilvēku strādā, un nevar izdomāt pret pirātisma softwāri?

    Bet cik cilvēku nestrādā? Un cik no viņiem ir ļoti labi speciālisti IT nozarē? manuprāt, daudz vairāk. Un jā, ko iespējams aizslēgt, vienmēr var atslēgt. Lai arī kādi paņēmieni, bet var. Protams, daudzi var būt brutāli utt, bet var. Cits jautājums, vai var izveidot kaut kādu tūli, kurš krietni automatizē to procesu, un parastam lietotājam vajadzēs tikai palaist tūli un nospiest- crack may office&Windows?

    Tas ir īstais jautājums ko zdot.

    #209959
    daGrevis
    Participant

    Laba bilde! 😀

    #209960
    aoma
    Participant

    Wuu wrote:

    Es nesaprotu tur reāli tūkstošiem cilvēku strādā, un nevar izdomāt pret pirātisma softwāri?

    Domā, ka viņi to nedara? Jebkurā gadījumā, tie ir tikai daži tūkstoši pret miljoniem 😀

    Ja viena gudra galva izdomās, ka aizslēgt, simt citu atradīs, kā atslēgt.

    #209961
    Mr.Death
    Participant

    atkal tas kjeems titulbildee iesviests. man metas nelabi ikreiz vinju ieraugot :>

    #209962
    msh
    Participant

    +1 misteram nāvei

    #209963
    msh
    Participant

    Gonzoo wrote:

    Mja man corporativais Win7 tiri labi patik tikai vot atkal vecaa huinja tapat ka vistai leilie faili nenormali ilgi kopejas! parasa jau pec SP1


    Bet ko tu vēlies? Windblouz ir windblouz, tāpēc tam vajag AV, kas skanē katru kopējamo failu, palēninot procesu. Vēl vairāk, maikrosofts ir maikrosofts, tāpēc win7 lieto to pašu fs, ko win nt 3.1 pirms 16 gadiem…

Tiek skatīts 1 ieraksts (no 13 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā