Ko pirmo ieraugām un novērtējam sievietē?

Sākumlapa Forumi Notepad.lv Aptaujas Ko pirmo ieraugām un novērtējam sievietē?

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 34 kopumā)
  • Autors
    Ieraksti
  • #264935
    web33
    Participant

    Es kā normāls čalis ne tikai nopētu sejinu vai dupīti,bet arī izģērbju ar acu palīdzību un eju līdz galam fantāzijās, tādā veidā apetīti uzkurinot ārā, bet ēst eju mājās…viss atkarīgs no paša fantāzijas bagātības, vai nabadzības,kas nu kuram.

    P.S

    Viens draugs teica Tā ‘Dirka jest dirka’ 😀

    #264936
    Kon
    Participant

    Pēdējie divi komenti lika sasmieties 😀

    #264937
    aoma
    Participant

    Hmm, laikam pirmais acu skatiens tomēr pārslīd no apakšas uz augšu, bet vispār jau no svara ir klikšķis, un tas nu ir vai nu nav 🙂

    Tomēr arī krūšu izmērs ir svarīgs, tas bla bla bla, man vienalga, kā sieviete izskatās, galvenais, kāds cilvēks, der tikai iepazīšanās portāliem 😀

    #264938
    Athlons
    Participant

    esmu ķerts uz dupšiem… 😀

    bet 99,999…% gadījumu tie dupši ir vai nu jau aizņemti, vai ar nebaudāmu fasādi… 🙁

    ja gadās dikti smuka fasāde, tad vai kājas X-ā, vai dibens 3x lielāks par manējo, un man nav mazs dibens…

    #264939
    zemith
    Participant

    Ja no aizmugures vai tā, ka neredzu seju, tad kājas un dupsis. Ja seju redzu, tad seja, pēctam kājas un nedaudz krūtis, bet tās man tādas mazāksvarīgas tomēr. Ja nav dēlis pilnīgs, tad viss okej. Katrā ziņā es, piemēram, novērtēju arī balsi.

    Te minēja par to, ka skaistas ir dumjas. Tas nav vienmēr, bet esmu pamanijis, to, ka tādas, kas maniem pārāk augstajiem standartiem sniedzas līdzi, tās gan ar loģiku nav labos draugos, un tā ir viena no lietām, kas man arī ir svarīga(loģika, ne tas, ka nesniedzas līdzi). Beigās iznāk – forever alone. Kā saka – vai ņem labu, vai neko.

    Un tie, kas saka, ka izskats ir mazsvarīgs vainu melo, vai ir stulbs, vai vienkārši sūdīgs pāsnovērtējums(pārsvarā gadījumu cilvēks nav gluži neglīts).

    Athlonam par dupšiem piekrītu. Nebaudāma fasāde vai aizņemts, vai jau konkurentu daudz.

    #264940
    niki
    Participant

    P.S.

    Nav no teikt, kaut kas laikam ir mainījies, ka nemet acis pārāk augstu, bet ko aizmirst apskatīt un novērtēt, tad…

    Seja: 30%

    Dupsis: 46%

    Laikam jau krūtis vairs nav svarīgas.. 😉 😉

    #264941
    nevertell
    Participant

    Ja pa gabalu skatās, tad pupi un dibens. Bet pirmo reizi runājot ir pilnībā pofig par to, galvenais, lai ir tāda “degsme” iekš acīm. Nū, tāds spīdums, kas liecina, ka garlaicīgi nebūs.

    Tāpēc, ka gaļu var dabūt pa 40 latiem stundā.

    #264942
    Kon
    Participant

    Un tā gaļa pa to stundu apniks 😀

    Labāk jau kluba tualetē par vienu kokteilīti ^^

    #264943
    Crow
    Participant

    KoЯn wrote:

    Un tā gaļa pa to stundu apniks 😀


    Vai arī:

    [img]https://www.bildites.lv/images/hj66iu7930sgeg7fn86g.jpg[/img]

    :lala:

    #264944
    nevertell
    Participant

    Es labprāt turpinātu diskusiju, teikdams, ka tas ir viens un tas pats, bet man ļoti labi izdodās apstiprināt bezdzīves nūģu stereotipu. Tik, mļe, labi, ka pilnīgi priecīgs esmu.

    #264945
    Toms
    Participant

    Pupi ir tikai govīm. Tas tā, zināšanai… 😀

    Kam es pievēršu uzmanību? Acīm, sejai, matiem… kopējam vizuālajam tēlam. Pēc tam cilvēks tiek iepazīts, jo ne vienmēr tie spīdīgākie un skaistātie eksemplāri ir tie labākie un kvalitatīvākie.

    #264946
    nitro
    Participant

    zemith wrote:

    {…}esmu pamanijis, to, ka tādas, kas maniem pārāk augstajiem standartiem sniedzas līdzi, tās gan ar loģiku nav labos draugos{…}


    Negribas saakt offtopic un filosofeet daudz bet shitaadi apgalvojumi ir vnk smiekliigi. Ja kaadam ir augsti standarti tad vinji pashi ar logjiku nedraudzeejas. Bez tam pieraadiijumu tam ka pie attieciibu probleemaam pashi vien vainiigi taalu nav jaameklee. Paskatieties spogulii vai vnk apkaart kaiminjus un garaamejoshus cilveekus. Man piem. kaiminjos ir viens chalis kam ap 30 bet joprojaam vecpuisis bet redz kopaa ar chomiem apsaukaat sievietes par veceneem un stulbaam kazaam var jebkuraa laikaa un tad peec tam chiikst ka neveicas miilestiibaa. Turklat maina draudzenes kaa zekjes. Realitaate ir taa ka jaasaak ar sevi. Juus te sakat ka sievieteem jaabuut taadaam un shitaadaam bet vai spogulii esat skatiijushies? Vai tad pashi atbilstat standartu liimenim ko nosprauzhat citiem? 😉

    Quote:

    Un tie, kas saka, ka izskats ir mazsvarīgs vainu melo, vai ir stulbs, vai vienkārši sūdīgs pāsnovērtējums(pārsvarā gadījumu cilvēks nav gluži neglīts).


    True. Bez tam nedaudz ironiski ka tie kas tic stereotipiem par citiem neredz stereotipus par sevi..

    Toms wrote:

    {..}jo ne vienmēr tie spīdīgākie un skaistātie eksemplāri ir tie labākie un kvalitatīvākie.


    Skaistumam NAV absoluuti nekaada sakara ar IQ vai kvalitaati vai kvantitaati! Netici? Aizej uz tirgu kur pilns ar “negliitaam” tanteem un pajautaa ko “gudru” vai arii nemazgaajusham un nekoptam bezpajumtniekam – ideju saprati.. Vispaar man tad jaajautaa kaa meera stulbumu vai gudriibu(kaada ir meervieniiba)? Atkal jaasaka ka vislielaakie tiesaataaji pashi klibo. Daudzas izcilas personiibas nebuut nebija “negliitas”.. Beidziet vienreiz uzskatiit ka esat paaraaki par citiem un tad redzeesiet taisniibu. Man arii kaadreiz vienaudzhi centaas iestaastiit ka datorikji, veci cilveeki, apsargi u.c. ir stulbi atpalikushi cilveeki bet kad iepazinu vinjus tuvaak tad izraadiijaas ka taa nav tiesa. Jaa vinji atshkjiras ar to ka citas intereses..cits dziivesveids..bet tas jau tieshi ir tas kaapeec esam cilveeki – ja visi buutu vienaadi buutu nepareiza aura visapkaart.

    Wow nedaudz aizraavos bet nu lasot shitos aizspriedumus un to kaa cilveeki nerespektee viens otru vajag vienreiz izlaadeeties. 🙂

    #264947
    Toms
    Participant

    Vēl jau tagad datoriķus uzskata, ka viņi ir gīki, nēsā apaļas, biezas brilles un visu dienu vada skatoties datora ekrāna.

    Nitro, tas ko es iepriekš minēju, ir vairāk vai mazāk subjektīvi – tā kā es to vairāk redzu. Domāju, ka jebkuram vīrietim kaut reizi mūžā ir sanācis iepazīties ar kādu smuku dāmīti, kas no ārpuses spīd un laistās – taču patiesībā viņa ir sekla personība un neko vairāk par iepirkšanos, kosmopolitanu un kosmētiku nezin.

    Nejauc parastu tirgus tanti vai Poļu šmotku pārdevēju vietējā tirgū ar potenciālo draudzeni/mīļoto meiteni. Jā, varbūt kādam stroikas būvētājam patiktu tāda šmotku pārdevēja un viņi nodzīvotu laimīgi.

    #264948
    nitro
    Participant

    Toms wrote:

    Vēl jau tagad datoriķus uzskata, ka viņi ir gīki, nēsā apaļas, biezas brilles un visu dienu vada skatoties datora ekrāna.

    Š itas etaps jau beidzies. Tagad paši apsaukātāji pavada bieži vien vairāk laika pie datora kā tie kurus apsaukāja.

    Quote:

    Nitro, tas ko es iepriekš minēju, ir vairāk vai mazāk subjektīvi – tā kā es to vairāk redzu. Domāju, ka jebkuram vīrietim kaut reizi mūžā ir sanācis iepazīties ar kādu smuku dāmīti, kas no ārpuses spīd un laistās – taču patiesībā viņa ir sekla personība un neko vairāk par iepirkšanos, kosmopolitanu un kosmētiku nezin.


    Tieši tā – subjektīvs. Kādam citam liksies tizli ja kāds visu laiku pie datora sēž vai auto servisā mašīnas taisa piem. Bet arī šito var saprast – sievietes apgrozās vidē kur vīriešiem vajag tikai vizuālo un tad ir šāds rezultāts. Bez tam ja arī sieviete neizliekas par seklu tad kur problēma palīdzēt izkļūt no šī “sekluma”? Garām ejot šāvaitā nepateiksi neko par cilvēku tātad ir iespēja palīdzēt.

    Quote:

    Nejauc parastu tirgus tanti vai Poļu šmotku pārdevēju vietējā tirgū ar potenciālo draudzeni/mīļoto meiteni. Jā, varbūt kādam stroikas būvētājam patiktu tāda šmotku pārdevēja un viņi nodzīvotu laimīgi.


    Vispār jau nav starpības vai draudzene ir tirgus tante vai šmotku pārdeveja ja runa ir par mīlestību. Tie cilvēki arī ir tādi paši un no viņiem arī var iemācīties šo to. Mīlestība ja ir tad visam pārējam nav nozīmes.

    Papildinājums:

    Shodien pamaniiju krievu raidiijumu “100 jautaajumi pieaugushajiem” ar dziedaataaju Maksim un ieintereseeja pamekleet veel un atradu sho atkaartojumu tikai ar citu studijas viesi – dziedaataaju(un nedaudz modeli) Alsou. Internetaa komentos(youtube piem.) lasiiju ka vinja esot kaa krievu Parisa Hiltone(kurai arii nav vainas ja iepaziitu tuvaak). Shis video arii(varu atrast veel ja vajag) apgaazh teoriju(stereotipu) ka skaistas, bagaatas, modeliigas sievietes ir izlutinaatas aitas kas neko no dziives nesaprot un ir samaakslotas bet tad ir jaajautaa – ja jau stereotips neiedarbojaas uz vinju vai tad nevar buut taa ka stereotipam nav speeka un neiedarbojas arii uz citaam? Vnk ir jaabuut taisniigam un jaaizveertee katrs gadiijums atsevishkji nevis pakljauties skaudiigajam “mainstream”..cik man bijis dariishana vienmeer jaaklausaas kaa tie kam mazaak paveicies aprunaa tos kam veicies – tie ir daudz biistamaaki par tiem kam ir paveicies jo tie ta vismaz neuzprasaas..es protams nesaku ka nav taa ka nav stereotipiem liidziigu patiesiibu piemeeru(eksemplaaru) bet taadaa gadiijumaa saac lasiit to ko rakstu no jauna..pat beerni atziist ka domaaja nepareizi.

    Video -> https://rutube.ru/tracks/541688.html?v=d7a388de455710e1285460d8bf9762ed

Tiek skatīts 21 ieraksts (no 34 kopumā)
  • Jums ir jāpieslēdzas sistēmai, lai varētu komentēt šo tēmu.
Jaunākais portālā